РРО

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
анита7
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 20 січня 2015, 12:03
Дякував (ла): 211 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення анита7 »

Лююди.. новый РРО 6700... я пока тут тихонько в шоке побуду а...#wall# #wall# #wall# #wall#

leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

купите б/у или попроще посмотрите, может вам подойдет (как вариант)

Vladvik
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 742
З нами з: 23 грудня 2012, 13:21
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 368 разів

Повідомлення Vladvik »

анита7 писав:Лююди.. новый РРО 6700... я пока тут тихонько в шоке побуду а...#wall# #wall# #wall# #wall#
1. Цена на новые РРО начинаются от 5500.
2. "6700" делите на 3 и получите цену прошлого года 2200-2400. Дорого было? Нет.
Кому сказать спасибо за нынешний курс и цены я думаю Вы сами знаете.


Люда СВ
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2014, 10:11
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Люда СВ »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка. У нас нічний заклад, працюємо з 16-00 по 06-00 щодня. Продаємо алкоголь і страви. Всі чеки проходять через РРО. Вранці по закінченню зміни друкуємо Z-звіт, підклеюємо в КОРО. Я новий бухгалтер і в мене виникли питання: чи треба друкувати Z-звіт до 24-00 а потім ще один по закінченні роботи? чи можна лише один Z-звіт за всю зміну, яка триває 12-14год? Зараз запис вноситься в КОРО вчорашньою датою, тобто я гроші прийняла в 9-00 ранку сьогодні а дата в книзі записується вчорашньою датою? І ще: гроші мені залишають в сейфі, бо я ж не прийду о 5-6 год ранку за виручкою я вранці забираю у свій сейф і роблю прибутковий ордер. На консультації в ДПІ сказали що треба наказ на відповідальну особу яка буде приймати ці гроші безпосередньо в момент закриття зміни і проведення видачі по Z-звіту, як бути в такій ситуації?

leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

Люда СВ писав:Доброго дня! Підкажіть будь-ласка. У нас нічний заклад, працюємо з 16-00 по 06-00 щодня. Продаємо алкоголь і страви. Всі чеки проходять через РРО. Вранці по закінченню зміни друкуємо Z-звіт, підклеюємо в КОРО. Я новий бухгалтер і в мене виникли питання: чи треба друкувати Z-звіт до 24-00 а потім ще один по закінченні роботи? чи можна лише один Z-звіт за всю зміну, яка триває 12-14год? Зараз запис вноситься в КОРО вчорашньою датою, тобто я гроші прийняла в 9-00 ранку сьогодні а дата в книзі записується вчорашньою датою? І ще: гроші мені залишають в сейфі, бо я ж не прийду о 5-6 год ранку за виручкою я вранці забираю у свій сейф і роблю прибутковий ордер. На консультації в ДПІ сказали що треба наказ на відповідальну особу яка буде приймати ці гроші безпосередньо в момент закриття зміни і проведення видачі по Z-звіту, як бути в такій ситуації?
По вопросу распечатки Z отчета http://kassa-rro.in.ua/kogda-petchataty-z-ottchet/ то.есть делайте как вам удобно главное не превысить 24 часа
а зачем деньги в КУРО принимать вчерашней датой?
по поводу приема -передачи денег - это скорее всего внутренние взаимоотношения и к налоговой не имеют дела


Люда СВ
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2014, 10:11
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Люда СВ »

я почну записувати дати правильно, як тоді виправити попередні записи? бажано без штрафів))))

leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

Люда СВ писав:я почну записувати дати правильно, як тоді виправити попередні записи? бажано без штрафів))))
опишите в примере подробно для большего понимания, а то еще текущая работа в голову лезет

Люда СВ
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2014, 10:11
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Люда СВ »

leovit3000 писав:
Люда СВ писав:я почну записувати дати правильно, як тоді виправити попередні записи? бажано без штрафів))))
опишите в примере подробно для большего понимания, а то еще текущая работа в голову лезет
z-звіт роздрукований 16,04,15 о 4год ранку, я запишу сьогоднішнім числом в КОРО, а виручка по z-звіту за 15,04,15 в КОРО записана 14,04,15 , як пояснити де один день?, чи як виправити ті дати, може довідка чи пояснювальна?

leovit3000
Гений
Гений
Повідомлень: 329
З нами з: 25 лютого 2015, 14:21
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 103 рази

Повідомлення leovit3000 »

Люда СВ писав:
leovit3000 писав:
Люда СВ писав:я почну записувати дати правильно, як тоді виправити попередні записи? бажано без штрафів))))
опишите в примере подробно для большего понимания, а то еще текущая работа в голову лезет
z-звіт роздрукований 16,04,15 о 4год ранку, я запишу сьогоднішнім числом в КОРО, а виручка по z-звіту за 15,04,15 в КОРО записана 14,04,15 , як пояснити де один день?, чи як виправити ті дати, може довідка чи пояснювальна?
да у вас получается основание для оприходования, т к оприходование на основании z отчета, могут посчитать штрафі за неполное оприходование и расхождения
исправить даты обычным бухгалтерским способом - перечеркиванием, написать объяснительную
как вариант еще задайте вопрос в консультационный отдел вашей налоговой

Люда СВ
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 11 серпня 2014, 10:11
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Люда СВ »

leovit3000 писав:
Люда СВ писав:
leovit3000 писав: опишите в примере подробно для большего понимания, а то еще текущая работа в голову лезет
z-звіт роздрукований 16,04,15 о 4год ранку, я запишу сьогоднішнім числом в КОРО, а виручка по z-звіту за 15,04,15 в КОРО записана 14,04,15 , як пояснити де один день?, чи як виправити ті дати, може довідка чи пояснювальна?
да у вас получается основание для оприходования, т к оприходование на основании z отчета, могут посчитать штрафі за неполное оприходование и расхождения
исправить даты обычным бухгалтерским способом - перечеркиванием, написать объяснительную
как вариант еще задайте вопрос в консультационный отдел вашей налоговой
В ДПІ ходила, відповідь мені не дали, попросили передзвонити чи зайти завтра, вони уточнять. Ось так.

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”