Звітність ФОП на 3 гр. ЄП

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аспазия
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 12 січня 2015, 14:18

Повідомлення Аспазия »

Alica писав:
Аспазия писав:
Alica писав: мое мнение -лучше сдать, чем потом платить штраф.
можете позвонить в контакт-центр налоговой 0800501007 и спросить у них.
я это сделала прежде чем написать вопрос сюда
ответ такой - "мы ждем разъяснений и ответить однозначно вам не можем" ))
хотя после 1 квартала они же мне ответили, что можно не подавать согласно п.49.2

вобщем, все понятно. страна дураков так и осталась..
поэтому, лучше сдайте, зачем Вам головная боль?
да теперь уж сдам
вопрос, накажут ли за несдачу 1-го квартла или нет

Ксенія
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 16 грудня 2014, 18:34
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ксенія »

Добрий день . Скажіть будь ласка хтось здавав деку єдиного податку 3 гр +ПДВ. У мене сьогодні податкова не прийняла . Відповідь форма відсутня в довіднику звітних документів 0103304. Форма не приймається в періоді 2 квартал 2015 року. Може я щось упустила, і форма помінялась?#help#

marinesko
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2793
З нами з: 06 липня 2013, 22:58
Дякував (ла): 741 раз
Подякували: 1787 разів

Повідомлення marinesko »

Ксенія писав:Добрий день . Скажіть будь ласка хтось здавав деку єдиного податку 3 гр +ПДВ. У мене сьогодні податкова не прийняла . Відповідь форма відсутня в довіднику звітних документів 0103304. Форма не приймається в періоді 2 квартал 2015 року. Може я щось упустила, і форма помінялась?#help#
при создании/сохранении декларации нужно не 2 квартал указать, а 1 полугодие

Ксенія
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 16 грудня 2014, 18:34
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ксенія »

marinesko писав:
Ксенія писав:Добрий день . Скажіть будь ласка хтось здавав деку єдиного податку 3 гр +ПДВ. У мене сьогодні податкова не прийняла . Відповідь форма відсутня в довіднику звітних документів 0103304. Форма не приймається в періоді 2 квартал 2015 року. Може я щось упустила, і форма помінялась?#help#
при создании/сохранении декларации нужно не 2 квартал указать, а 1 полугодие
Знову повторно відправила і не принято Помилка Строка 1. Поле 'таб.1 гр.1'. Код КВЕД у форматі ХХ.ХХ.Х, де Х - число від 0 до 9 (мінімальна довжина 4 знаки, максимальна - 7 знаків).. Заповнила так же як і за перший квартал квед, а пише що помилка. Що це таке?#wall#

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

Ксенія писав:
marinesko писав:
Ксенія писав:Добрий день . Скажіть будь ласка хтось здавав деку єдиного податку 3 гр +ПДВ. У мене сьогодні податкова не прийняла . Відповідь форма відсутня в довіднику звітних документів 0103304. Форма не приймається в періоді 2 квартал 2015 року. Може я щось упустила, і форма помінялась?#help#
при создании/сохранении декларации нужно не 2 квартал указать, а 1 полугодие
Знову повторно відправила і не принято Помилка Строка 1. Поле 'таб.1 гр.1'. Код КВЕД у форматі ХХ.ХХ.Х, де Х - число від 0 до 9 (мінімальна довжина 4 знаки, максимальна - 7 знаків).. Заповнила так же як і за перший квартал квед, а пише що помилка. Що це таке?#wall#
який КВЕД Ви ставите?

Ксенія
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 16 грудня 2014, 18:34
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ксенія »

Alica писав:
Ксенія писав:
marinesko писав: при создании/сохранении декларации нужно не 2 квартал указать, а 1 полугодие
Знову повторно відправила і не принято Помилка Строка 1. Поле 'таб.1 гр.1'. Код КВЕД у форматі ХХ.ХХ.Х, де Х - число від 0 до 9 (мінімальна довжина 4 знаки, максимальна - 7 знаків).. Заповнила так же як і за перший квартал квед, а пише що помилка. Що це таке?#wall#
який КВЕД Ви ставите?
Дякую що допомагаєте , але вже розібралась сама, перед квед нечаянно поставила крапку і не замітила відразу.

jaddiha
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 518
З нами з: 09 січня 2012, 10:24
Дякував (ла): 148 разів
Подякували: 81 раз

Повідомлення jaddiha »

Подскажите, пр-ль 3 группа, деятельность не ведет.
Нужно заполнять раздел 6 виды деятельности?
Когда-то консультировалась, говорили нужно
но формулировка строки - Види підприємницької діяльності, які здійснювалися у звітному періоді - а фактически ж ничего не здійснювалось?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

jaddiha писав:Подскажите, пр-ль 3 группа, деятельность не ведет.
Нужно заполнять раздел 6 виды деятельности?
Когда-то консультировалась, говорили нужно
но формулировка строки - Види підприємницької діяльності, які здійснювалися у звітному періоді - а фактически ж ничего не здійснювалось?
Когда я сдаю "пустышку", то не заполняю виды деятельности. Принимают.

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, 3 гр. ед.нал. отчет по единому налогу за 1 полугодие 2015 г. по какой форме сдавать отчет? уже новый отчет?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

zxcvbnm писав:Подскажите пожалуйста, 3 гр. ед.нал. отчет по единому налогу за 1 полугодие 2015 г. по какой форме сдавать отчет? уже новый отчет?
старый

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”