Перехід з загальної системи на єдиний податок.

Розділ XIV ПКУ
Natalya_L
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 19 квітня 2012, 04:26
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Natalya_L »

Alica писав:
Natalya_L писав:
Alica писав: Коротка:
Платник податку на прибуток, у разі переходу на спрощену систему оподаткування в середині року, подає податкову декларацію з податку на прибуток за звітний період, що передує кварталу, з якого він переходить на спрощену систему оподаткування, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду.
Щодо декларації з податку на прибуток питань нема, звичайно подамо за 1-2 кв.2015. А чи зобовязані подавати разом з декларацією баланс?
46.2. Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Податкова декларація, що подається за останній період цього року прирівнюється до річної декларації.
У разі не подання органи державного фінансового контролю мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення на підставі ст. 164 прим. 2 КУпАП у випадках неподання або несвоєчасного подання фінансової звітності.
консультувалась на гар.лінії. Рекомендують подати з декл. і фін.звітність, але не стверджують що це є обовязковим (так і кажуть-ми не можемо сказати що це обовязково, оскільки немає такої норми, але рекомендуємо).
Так що прийдеться подавати.

Julianchik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 23
З нами з: 25 серпня 2011, 03:50
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Julianchik »

Подскажите! Вновь зарегистрированное предприятие с февраля 15г плательщик НДС, на общей системе налогообл., с апреля перешло на упрощен.систему налогообложения, нужно ли было подать декларацию по прибыли за первый квартал или годовая? в первом квартале доходов не было. Заранее спасибо!!!

Alica
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 567
З нами з: 26 листопада 2012, 01:13
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 257 разів

Повідомлення Alica »

Julianchik писав:Подскажите! Вновь зарегистрированное предприятие с февраля 15г плательщик НДС, на общей системе налогообл., с апреля перешло на упрощен.систему налогообложения, нужно ли было подать декларацию по прибыли за первый квартал или годовая? в первом квартале доходов не было. Заранее спасибо!!!
Да, нужно было сдать декларацию по прибыли, а также финансовый отчет за 1 квартал. См. информацию выше и на страничке 7 разъяснение по этому вопросу.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

а мені сьогодні зателефонували з податкової і обрадували, що мені ще досі нараховують авансові платежі з податку на прибуток, хоча з 01.04.15 ми на ЄП.
я декларацію за 1 кв. по прибутку + фін. звітність здала, податок заплатила.
а зараз інспектор заявляє, що потрібно тепер до кінця року подавати за кожен квартал деку по прибутку.
короче кошмар

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите, ФОП на заг.системе, но движения нет, оформлен человек на 304,50 грн, отчет ЕСФ ежемесячно сдается, по ПДВ один раз в год по окончанию года сдам пустой - надо ли? и опять надо перейти на ЕН с Нового года, какие еще отчеты надо сдать по ФОПУ на заг.системи, спасибо!

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Маруся10 писав:Подскажите, ФОП на заг.системе, но движения нет, оформлен человек на 304,50 грн, отчет ЕСФ ежемесячно сдается, по ПДВ один раз в год по окончанию года сдам пустой - надо ли? и опять надо перейти на ЕН с Нового года, какие еще отчеты надо сдать по ФОПУ на заг.системи, спасибо!
як це ПДВ один раз в рік?
там такого звітного періоду нема.
є місяць, є квартал

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Inna Medvetska писав:
Маруся10 писав:Подскажите, ФОП на заг.системе, но движения нет, оформлен человек на 304,50 грн, отчет ЕСФ ежемесячно сдается, по ПДВ один раз в год по окончанию года сдам пустой - надо ли? и опять надо перейти на ЕН с Нового года, какие еще отчеты надо сдать по ФОПУ на заг.системи, спасибо!
як це ПДВ один раз в рік?
там такого звітного періоду нема.
є місяць, є квартал
а пустые сдаются?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Маруся10 писав:
Inna Medvetska писав:
Маруся10 писав:Подскажите, ФОП на заг.системе, но движения нет, оформлен человек на 304,50 грн, отчет ЕСФ ежемесячно сдается, по ПДВ один раз в год по окончанию года сдам пустой - надо ли? и опять надо перейти на ЕН с Нового года, какие еще отчеты надо сдать по ФОПУ на заг.системи, спасибо!
як це ПДВ один раз в рік?
там такого звітного періоду нема.
є місяць, є квартал
а пустые сдаются?
ну згідно податкового кодексу, то ні.
але я подаю і сплю спокійно

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Inna Medvetska писав:
Маруся10 писав:
Inna Medvetska писав: як це ПДВ один раз в рік?
там такого звітного періоду нема.
є місяць, є квартал
а пустые сдаются?
ну згідно податкового кодексу, то ні.
але я подаю і сплю спокійно
ага теперь после ваших слов я спать спокойно не буду

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Маруся10 писав:
Inna Medvetska писав:
Маруся10 писав: а пустые сдаются?
ну згідно податкового кодексу, то ні.
але я подаю і сплю спокійно
ага теперь после ваших слов я спать спокойно не буду
Совершенно справедливо: природа, мать наша, сама поддерживает баланс!!! Что и поддтвержает известный закон Ломоносова-Лавуазье: "Если кто-то будет спать спокойно, то кто-то обязательно будет спать неспокойно"...#g_crazy#

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”