РРО для единщиков 2 и 3 группы

Розділ XIV ПКУ
illa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 12 червня 2014, 21:58
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення illa »

Если работник предприятия поехал в командировку. Он не может снять квартиру,комнату у единщика 1 или 2 группы?

Mr.Massa
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 27 листопада 2013, 09:18
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 152 рази

Повідомлення Mr.Massa »

Можно ли вместо применять РРО брать наличные деньги за оплату и нести в банк и вносить как оплата от покупателя на р/с? Какие у кого соображения и были ли уже обсуждения на данную тему?

SergMa
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 05 березня 2013, 03:11
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення SergMa »

Подскажите я единщик на 2-й группе оборот превысил 1млн, должен ли я ставить кассовый аппарат, если в 2016году планирую работать только через р/с с внесением платежей через банк.

vorobejka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 16 жовтня 2015, 08:41
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення vorobejka »

Спасибо всем за разъяснения))) Я новый пользователь этого форума Поэтому зараннее прошу прощения,если повторяюсь Правильно ли я поняла,что если за 2015 год объем выручки не превысит 1 млн,то с 1 января 2016 единщику на 2 группе кассовый не нужен? Спасибо

Валентина Викторовна
Мастер
Мастер
Повідомлень: 57
З нами з: 27 листопада 2014, 10:37
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 22 рази

Повідомлення Валентина Викторовна »

Вы правильно все поняли

Олеся26
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 24 січня 2014, 15:37
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Олеся26 »

Доброго дня.
Прошу допомоги.
Я на певний термін випала з реалій.
І коли "вернулася" в мене прихід по банку у вигляді торгової виручки склав 1 100 000,00 грн.
За що хапатися? Куди бігти? А по простому, що почитати?
Що ми маємо на сьогодні по ФОПам 2 га група єдиний податок?
Дякую.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Олеся26 писав:Доброго дня.
Прошу допомоги.
Я на певний термін випала з реалій.
І коли "вернулася" в мене прихід по банку у вигляді торгової виручки склав 1 100 000,00 грн.
За що хапатися? Куди бігти? А по простому, що почитати?
Що ми маємо на сьогодні по ФОПам 2 га група єдиний податок?
Дякую.
Если и далее будете продолжать в том же духе (не выпадение из реалий, а выручка будет ТОЛЬКО через банк), то РРО не потрібен...

Олеся26
Гений
Гений
Повідомлень: 376
З нами з: 24 січня 2014, 15:37
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Олеся26 »

Popen писав:
Олеся26 писав:Доброго дня.
Прошу допомоги.
Я на певний термін випала з реалій.
І коли "вернулася" в мене прихід по банку у вигляді торгової виручки склав 1 100 000,00 грн.
За що хапатися? Куди бігти? А по простому, що почитати?
Що ми маємо на сьогодні по ФОПам 2 га група єдиний податок?
Дякую.
Если и далее будете продолжать в том же духе (не выпадение из реалий, а выручка будет ТОЛЬКО через банк), то РРО не потрібен...
Справа в тому, що виручку на розрахунковий рахунок я кладу з призначенням "торгова виручка", а це мається на увазі надходження виручки в касу, в моєму випадку кумулювання коштів в касі, яку я потім заношу чи не заношу в банк.
Невже я щось так кардинально не розумію? Гелп, плиз.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Олеся26 писав:
Popen писав:
Олеся26 писав:Доброго дня.
Прошу допомоги.
Я на певний термін випала з реалій.
І коли "вернулася" в мене прихід по банку у вигляді торгової виручки склав 1 100 000,00 грн.
За що хапатися? Куди бігти? А по простому, що почитати?
Що ми маємо на сьогодні по ФОПам 2 га група єдиний податок?
Дякую.
Если и далее будете продолжать в том же духе (не выпадение из реалий, а выручка будет ТОЛЬКО через банк), то РРО не потрібен...
Справа в тому, що виручку на розрахунковий рахунок я кладу з призначенням "торгова виручка", а це мається на увазі надходження виручки в касу, в моєму випадку кумулювання коштів в касі, яку я потім заношу чи не заношу в банк.
Невже я щось так кардинально не розумію? Гелп, плиз.
Та тут хоч гелп, хоч хелп, хоч help... А РРО потрібен (якщо і далі буде мати місце готівка) !!! За працю без РРО (після досягнення 1млн) будете покарані.

vorobejka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 16 жовтня 2015, 08:41
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення vorobejka »

Popen писав:
Олеся26 писав:
Popen писав: Если и далее будете продолжать в том же духе (не выпадение из реалий, а выручка будет ТОЛЬКО через банк), то РРО не потрібен...
Справа в тому, що виручку на розрахунковий рахунок я кладу з призначенням "торгова виручка", а це мається на увазі надходження виручки в касу, в моєму випадку кумулювання коштів в касі, яку я потім заношу чи не заношу в банк.
Невже я щось так кардинально не розумію? Гелп, плиз.
Та тут хоч гелп, хоч хелп, хоч help... А РРО потрібен (якщо і далі буде мати місце готівка) !!! За працю без РРО (після досягнення 1млн) будете покарані.
Разрешу себе "поумничать")))Вам стоит переходить на кассовый с первого числа квартала,следующего за кварталом,в котором превысили 1 млн грн То есть с 1 января 2016 А пока вроде штрафовать Вас не за что Я МОГУ ОШИБАТЬСЯ#hi#

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”