Форма 1-ОПП: смена главного бухгалтера

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Лена777
Оракул
Оракул
Повідомлень: 208
З нами з: 10 січня 2014, 20:08
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Лена777 »

При увольнении бухгалтера я обращалась в Медок, чтобы они анулировали подпись бухгалтера. Там же мне сказали, что перезаключать договор не надо.

Александр86
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 07 квітня 2015, 12:12
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Александр86 »

Подскажите пожалуйста как быть. На предприятии (юр. лицо) уволился бухгалтер (был в одном лице) 01.08.2015, остался один директор. В медке убрали подпись бухгалтера только в сентябре 2015. До этого отчеты нулевые сдавали за подписью бухгалтера и директора. Теперь налоговая требуют 1 -опп. Как быть с тем что бухгалтер уволился, а его подпись была на отчетах за сентябрь и август месяц

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, гол. бухгалтер змінив прізвище, чи потрібно змінювати електронні ключі , чи ключі закріплені за індефікаційним кодом...тобто залишити все без змін? Дякую!!

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1920 разів

Повідомлення cometa »

one--** писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка, гол. бухгалтер змінив прізвище, чи потрібно змінювати електронні ключі , чи ключі закріплені за індефікаційним кодом...тобто залишити все без змін? Дякую!!
однако случаются ситуации, когда необходим досрочный его перевыпуск.
Причинами могут быть:

изменения реквизитов юридического лица;
изменения личных данных владельца (например, смена фамилии, должности, увольнение);
форматирование или блокировка ключевого носителя.

*Lyuda*
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 30 липня 2014, 14:07
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення *Lyuda* »

one--** писав:Доброго дня. Підкажіть будь ласка, гол. бухгалтер змінив прізвище, чи потрібно змінювати електронні ключі , чи ключі закріплені за індефікаційним кодом...тобто залишити все без змін? Дякую!!
Мы делали перевыдачу сертификата на новую фамилию

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Подскажите, пожалуйста, на предприятие приняли главного бухгалтера без права подписи.
Надо ли подавать форму 1-опп на него. Уволившийся главбух тоже был без права подписи, но в медке в отчётах стояла её фамилия, а подпись нет.
Заранее благодарю всех за ответы.

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

Що мається на увазі під "без права підпису"? В податкову потрібно подавати інформацію про особу, яка має статус (не плутати з посадою) головного бухгалтера по ЗУ Про бух.облік.

jul_kap
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 751
З нами з: 22 серпня 2012, 03:01
Дякував (ла): 1073 рази
Подякували: 270 разів

Повідомлення jul_kap »

Marlboro писав:Що мається на увазі під "без права підпису"? В податкову потрібно подавати інформацію про особу, яка має статус (не плутати з посадою) головного бухгалтера по ЗУ Про бух.облік.
Дякую за відповідь, але не зовсім розібралася.

(Сьогодні перший день на новому місці. Справи ніхто не передає. Допоможіть будь ласка)

На підприємстві є бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером. В заяві про прийняття на роботу я писала "на посаду головного бухгалтера"
Бухгалтер, що була до мене не мала права підпису ні в банку ні в звітності до податкової та статистики (ключ тільки один - на директора).
Директор сказала мені, що така ситуація буде і в мене до закінчення випробувального терміну.
То ж питання чи потрібно подавати форму 1-опп на зміну головного бухгалтера і не призведе це до того що податківці будут вимагати ключ на головбуха.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

jul_kap писав:(Сьогодні перший день на новому місці. Справи ніхто не передає. Допоможіть будь ласка)
На підприємстві є бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером. В заяві про прийняття на роботу я писала "на посаду головного бухгалтера"
Бухгалтер, що була до мене не мала права підпису ні в банку ні в звітності до податкової та статистики (ключ тільки один - на директора).
Директор сказала мені, що така ситуація буде і в мене до закінчення випробувального терміну.
То ж питання чи потрібно подавати форму 1-опп на зміну головного бухгалтера і не призведе це до того що податківці будут вимагати ключ на головбуха.
Теж цікавить це питання

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Если подписи не было- лучше 1-опп не подавать, так как за ней сразу надо ключи на главбуха и подпись в банке.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”