Форма 1-ОПП: смена главного бухгалтера

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня!
Головний бухгалтер йду в декретний лікарняний (на 126 кал. днів), після якого буде й надалі виконувати свої обов’язки. На його місце приймаємо особу, як має звучати посада - в.о. головного бухгалтера і ввести її в штатний розпис? І в наказі потрібно вказувати, що прийнята на роботу на час лікарняного?

nat@lochka
Гуру
Гуру
Повідомлень: 70
З нами з: 21 грудня 2011, 00:47
Дякував (ла): 361 раз
Подякували: 24 рази

Повідомлення nat@lochka »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
Головний бухгалтер йду в декретний лікарняний (на 126 кал. днів), після якого буде й надалі виконувати свої обов’язки. На його місце приймаємо особу, як має звучати посада - в.о. головного бухгалтера і ввести її в штатний розпис? І в наказі потрібно вказувати, що прийнята на роботу на час лікарняного?
Була схожа ситуація, правда , приймали звичайного працівника. Писала наказ : "Прийняти: ....... на посаду юриста з ....2015 року на період тимчасової відсутності П.І.П. до дня фактичного її виходу на роботу з посадовим окладом згідно штатного розпису ( 000,00 грн). Потім, коли працівниця вийде на роботу , в день її виходу на роботу , пишеться наказ на звільнення того, кого приймали на заміну. Заяви на звільнення в такому випадку писати не треба, бо це вважається строковий трудовий договір (ст,23 КЗпП України).

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день! Подскажите, оформили договор аренды цеха в другом р-не города. В свой р-н подали 20-ОПП, теперь в другой надо подать 1-ОПП для перечисления НДФЛ за работников в тот р-н. Какие еще документы или письма нужны? Дозвониться в ГНИ не могу. #wall#

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня! Відбулись зміни гол. бухгалтера, я заповнюю в 1-ОПП дані про підприємство (місцезнаходження, КВЕДи, розмір статутного капіталу) і в даних про керівників - лише інформацію про головного бухгалтера. Про керівника, головне п-во і про засновників - залишаю пустим? І кількість працюючих також не вказую, правильно?

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

Галина_2004 писав:Доброго дня! Відбулись зміни гол. бухгалтера, я заповнюю в 1-ОПП дані про підприємство (місцезнаходження, КВЕДи, розмір статутного капіталу) і в даних про керівників - лише інформацію про головного бухгалтера. Про керівника, головне п-во і про засновників - залишаю пустим? І кількість працюючих також не вказую, правильно?
Когда я заполняла, то в моей налоговой сказали заполнять все, а не только то что изменилось.


YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1068
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 507 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Caramelka писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня! Відбулись зміни гол. бухгалтера, я заповнюю в 1-ОПП дані про підприємство (місцезнаходження, КВЕДи, розмір статутного капіталу) і в даних про керівників - лише інформацію про головного бухгалтера. Про керівника, головне п-во і про засновників - залишаю пустим? І кількість працюючих також не вказую, правильно?
Когда я заполняла, то в моей налоговой сказали заполнять все, а не только то что изменилось.
+ отмечаете поле "ЗМІНИ"

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

YuliyaDol писав:
Caramelka писав:
Галина_2004 писав:Доброго дня! Відбулись зміни гол. бухгалтера, я заповнюю в 1-ОПП дані про підприємство (місцезнаходження, КВЕДи, розмір статутного капіталу) і в даних про керівників - лише інформацію про головного бухгалтера. Про керівника, головне п-во і про засновників - залишаю пустим? І кількість працюючих також не вказую, правильно?
Когда я заполняла, то в моей налоговой сказали заполнять все, а не только то что изменилось.
+ отмечаете поле "ЗМІНИ"
А підтвердження про здачу (отримання) 1ОПП не дають?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1068
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 507 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Галина_2004 писав:
YuliyaDol писав:
Caramelka писав: Когда я заполняла, то в моей налоговой сказали заполнять все, а не только то что изменилось.
+ отмечаете поле "ЗМІНИ"
А підтвердження про здачу (отримання) 1ОПП не дають?
почему же, дают. я делала копию и просила в канцелярии поставить мне штамп входящего. не отказали#smile3#

gerda22
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 172
З нами з: 18 лютого 2013, 01:24
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення gerda22 »

Подскажите пожалуйста не могу найти порядок заполнения формы 1 ОПП

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

gerda22 писав:Подскажите пожалуйста не могу найти порядок заполнения формы 1 ОПП
а что смущает вас, что сложного?! инструкцию не знаю где взять но складываю 1ОПП частенько

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”