Податкова соціальна пільга

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

ANNA_N писав:
Татьяна ТС писав:
ANNA_N писав:И еще у сотрудницы ребенок 2 года, на него платят пособие в УПСЗН, можно ей применять льготу? Это же "выплаты из бюджета", но в кодексе об этом не упоминается
Пільга на дітей тільки коли їх двоє і більше. Те, що працівник отримує соціальні допомоги, працедавця не повинно цікавити, це не стосується зарплати. Вона може мати пільгу на себе, якщо її зарплата не перевищує 1710
ХЕЛП! Нашла заяву от директора, ей была положена соцльгота в октябре-ноябре, а я не применила!!! как теперь исправить? сумма превышения больше чем сумма ПДФО за декабрь #g_crazy#
для этого и придуман годовой перерасчёт http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=369935

montuk
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 07 лютого 2013, 00:52
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення montuk »

Создали новое предприятие, работники не написали заявления на соц.льготу, и полгода она не применялась. бухгалтера по зп накажут? Если работники не в курсе о таких заявлениях то можно их не оформлять?

@Лиса
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1238
З нами з: 28 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 413 разів
Подякували: 346 разів

Повідомлення @Лиса »

montuk писав:Создали новое предприятие, работники не написали заявления на соц.льготу, и полгода она не применялась. бухгалтера по зп накажут? Если работники не в курсе о таких заявлениях то можно их не оформлять?
не накажут, нету заявления нету и льготы

otkrytie
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 94
З нами з: 26 квітня 2012, 03:52
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення otkrytie »

ar4ik писав:
ANNA_N писав:
Татьяна ТС писав: Пільга на дітей тільки коли їх двоє і більше. Те, що працівник отримує соціальні допомоги, працедавця не повинно цікавити, це не стосується зарплати. Вона може мати пільгу на себе, якщо її зарплата не перевищує 1710
ХЕЛП! Нашла заяву от директора, ей была положена соцльгота в октябре-ноябре, а я не применила!!! как теперь исправить? сумма превышения больше чем сумма ПДФО за декабрь #g_crazy#
для этого и придуман годовой перерасчёт http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=369935
Дуже дякую! А чи не маєте інструкцію як це зробитив 1С 8.2?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

otkrytie писав:
ar4ik писав:
ANNA_N писав: ХЕЛП! Нашла заяву от директора, ей была положена соцльгота в октябре-ноябре, а я не применила!!! как теперь исправить? сумма превышения больше чем сумма ПДФО за декабрь #g_crazy#
для этого и придуман годовой перерасчёт http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=369935
Дуже дякую! А чи не маєте інструкцію як це зробитив 1С 8.2?
Річний перерахунок ПДФО в 1СБухгалтерії 8.2

https://i.factor.ua/ukr/info/1c/1c-08/


ANNA_N
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 13 листопада 2015, 08:47
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення ANNA_N »

А если у нас вылезла переплата, в 1-ДФ ее не надо показывать, а показывать сколько правильно?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

ANNA_N писав:А если у нас вылезла переплата, в 1-ДФ ее не надо показывать, а показывать сколько правильно?
Да.

ANNA_N
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 13 листопада 2015, 08:47
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення ANNA_N »

ANNA_N писав:
novichok писав:
Татьяна ТС писав: Пільга на дітей тільки коли їх двоє і більше. Те, що працівник отримує соціальні допомоги, працедавця не повинно цікавити, це не стосується зарплати. Вона може мати пільгу на себе, якщо її зарплата не перевищує 1710
Если это пособие до 3-х лет, то у сотрудницы д.б. неполный рабочий день,и льгота на начисленную з/п на себя.
это единоразовое пособие на рождение ребенка, которое на второго ребенка растянуто аж на 4 года. А график у нас - неполная рабочая неделя, так что получается меньше чем 1710. Но я не хочу применять п.192,1,2 т.к. тогда подоходный у всего предприятия будет=0.
Вопрос к novichok: а на детей разве нельзя использовать при неполном раб.дне?

viva
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 06 травня 2011, 04:16
Дякував (ла): 104 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення viva »

Подскажите, правильно ли я понимаю.
Если в 2016 г. у сотрудника з/п = минимальной, 1378грн и есть заявление на льготу, то подоходного не будет вообще, а из удержаний только 1,5% ВЗ?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

viva писав:Подскажите, правильно ли я понимаю.
Если в 2016 г. у сотрудника з/п = минимальной, 1378грн и есть заявление на льготу, то подоходного не будет вообще, а из удержаний только 1,5% ВЗ?
По-моему это был проект Южаниной, который не прошел. Зато я теперь не совсем понимаю вот этот комментарий

Податкова соціальна пільга
Базовий розмір ПСП зменшився до 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року (пп. 169.1.1 ПКУ).
А отже, базовий розмір ПСП у 2016 році, становитиме 689 грн. І саме, спираючись на цей показник, надаватимуться в 2016 році підвищені ПСП.
При цьому, попри очікування, гранична сума доходу, яка даватиме право на застосування ПСП, не зміниться. А отже, становитиме у 2016 році розмір місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помножений на 1,4 та округлений до найближчих 10 гривень – 1930 грн!
Вот эта фраза "Базовий розмір ПСП зменшився до 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи" Почему зменшився, когда все так и было?

Відповісти

Повернутись до “Пільги”