Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

babykiev писав:
babykiev писав:
Nadiy писав: 1.номер рк ставите свій порядковий
2.ні, всі мінусові рк реєструє покупець, спочатку він вам рк, потім ви йому правильну пн
3.у грудні помилкову пн і рк не відображаєте(покупець теж), тільки пн від 30.12
СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ!
Я прошу прощения, немного не поняла.Если можно, для тех, кто в танке, объясните более подробно.Я выписала НН 25.12 под номером 22 ( была последней в месяце), а нужно было 30.12 (предоплата). Сделала корректировку под номером 23 от 30.12. на сумму выписанной НН, но со знаком "-" с причиной " помилково виписана"( как будто я заметила все это 30.12). Потом отправила покупателю, они ее зарегистрировали и отправили мне. Я ее увидела, сформировала новую НН уже от 30.12 и с номером 24, зарегистрировала и отправила покупателю. Теперь вопрос еще раз : " мне в отчете по НДС как все это указать?"#dntknw# только НН с номером 24 отобразить, как будто НН под номером 22 ошибочной и корректировки под номером 23 к ней не было или как? или нужен какой-то додаток? Пожалуйста, прошу помощи.#g_cray#
в декларації платником податку зазначаються дані, вказані в складеній на підставі первинних документів податковій накладній. Тому, обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, вказані в помилковій (другій) податковій накладній і розрахунку коригування до неї, не підлягають відображенню в декларації.
http://epodatok.com.ua/ru/news/2804

ghjfj
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 17 грудня 2014, 11:45
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ghjfj »

Выписала покупателю НН с ошибкой на 0,01 коп., просто неправильно медок подтянул (теперь налоговая вместо 3000,00- получилась 2999,99), что мне надо сделать? корректировку? а в корректировке просто указать правильную сумму?, подскажите никогда не выписывала эти корректировки

volodya1122
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 28 серпня 2014, 10:13
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення volodya1122 »

Виникла така ситуація. в грудні зареєстрована ПН за щоденними підсумками на суму більшу як потрібно. За грудень вже всі податкові зареєстровані.
Як вийти тепер з цієї ситуації?
1. Завасти 31-м груднем корегування на цю різницю? (як саме тоді заповняти табличну частину?)
2. Чи в січні показати меншу суму в кінцевому споживанні (на цю різницю)?

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Снежынка писав:Доброго дня !!! Така ситуація: забули створити 04.12.15, коригування на підставі повернення коштів по податковій накладні за 2012р. Покупець платник ПДВ.
Чи буде штраф за порушення терміна реєстрації?
Чи потрібно створювати коригування???

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ghjfj писав:Выписала покупателю НН с ошибкой на 0,01 коп., просто неправильно медок подтянул (теперь налоговая вместо 3000,00- получилась 2999,99), что мне надо сделать? корректировку? а в корректировке просто указать правильную сумму?, подскажите никогда не выписывала эти корректировки
З датами все нормально ? ПН по оплаті була ? Якшо по відгрузці, то можна просто переробити доки на 1 коп менше... а ні - то робити РК на +0,01 коп, реєструєте самі...

ghjfj
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 17 грудня 2014, 11:45
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ghjfj »

Выписала покупателю НН с ошибкой на 0,01 коп., просто неправильно медок подтянул (теперь налоговая вместо 3000,00- получилась 2999,99), что мне надо сделать? корректировку? а в корректировке просто указать правильную сумму?, подскажите никогда не выписывала эти корректировки


З датами все нормально ? ПН по оплаті була ? Якшо по відгрузці, то можна просто переробити доки на 1 коп менше... а ні - то робити РК на +0,01 коп, реєструєте самі...

По оплате, с датами всё правильно, а в РК я пишу просто правильную сумму? я просто не пойму как по столбцам эта сумма должна выглядеть. Т.е в столбе "10" - 2500? (3000/1,2)

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

volodya1122 писав:Виникла така ситуація. в грудні зареєстрована ПН за щоденними підсумками на суму більшу як потрібно. За грудень вже всі податкові зареєстровані.
Як вийти тепер з цієї ситуації?
1. Завасти 31-м груднем корегування на цю різницю? (як саме тоді заповняти табличну частину?)
2. Чи в січні показати меншу суму в кінцевому споживанні (на цю різницю)?
рк 31.12 на різницю, порядок заповнення такого рк читайте тут
http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=1 ... 7&lang=ukr

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ghjfj писав: По оплате, с датами всё правильно, а в РК я пишу просто правильную сумму? я просто не пойму как по столбцам эта сумма должна выглядеть. Т.е в столбе "10" - 2500? (3000/1,2)
зробіть неправильний рядок -кількість зі знаком "-"
другий рядок заповніть правильний

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

Nadiy писав:
volodya1122 писав:Виникла така ситуація. в грудні зареєстрована ПН за щоденними підсумками на суму більшу як потрібно. За грудень вже всі податкові зареєстровані.
Як вийти тепер з цієї ситуації?
1. Завасти 31-м груднем корегування на цю різницю? (як саме тоді заповняти табличну частину?)
2. Чи в січні показати меншу суму в кінцевому споживанні (на цю різницю)?
рк 31.12 на різницю, порядок заповнення такого рк читайте тут
http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=1 ... 7&lang=ukr
прочитала силку, та це ж не моє питання?
у мене не зведена податкова накл.


volodya1122
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 28 серпня 2014, 10:13
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення volodya1122 »

Nadiy писав:
volodya1122 писав:Виникла така ситуація. в грудні зареєстрована ПН за щоденними підсумками на суму більшу як потрібно. За грудень вже всі податкові зареєстровані.
Як вийти тепер з цієї ситуації?
1. Завасти 31-м груднем корегування на цю різницю? (як саме тоді заповняти табличну частину?)
2. Чи в січні показати меншу суму в кінцевому споживанні (на цю різницю)?
рк 31.12 на різницю, порядок заповнення такого рк читайте тут
http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=1 ... 7&lang=ukr
Цось не це. В мене код причини 11 (а не 8 чи 9) як в статті. Що ще можете порадити?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”