Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Ksena_K
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 03 лютого 2012, 02:43
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 43 рази

Повідомлення Ksena_K »

Что-то я запуталась.
У меня земля а районе в нескольких Сельских советах, по каждому КОАТУУ подаю ЗВТНУ, и
одну ЗАГАЛЬНУ по месту регистрации предприятия. (Земли по месту регистрации у нас Нет)
Загальна ставится одна отметка. Но в Медке не дает возможности поставить просто Загальна, а ставится отметка и Загальна и Звитна.

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Ksena_K писав:Что-то я запуталась.
У меня земля а районе в нескольких Сельских советах, по каждому КОАТУУ подаю ЗВТНУ, и
одну ЗАГАЛЬНУ по месту регистрации предприятия. (Земли по месту регистрации у нас Нет)
Загальна ставится одна отметка. Но в Медке не дает возможности поставить просто Загальна, а ставится отметка и Загальна и Звитна.
Позвоните в свою налоговую, они Вам расскажут, как подавать им (как у них настроена программа). Например, у нас отправляем с двумя крестиками, но КОАТУУ в реквизитах ставим 0000000000 или 1111111111, тогда она нормально отправляется (у меня получилось) и у них не идет в начисления, а "До видома", как и нужно.

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Татьяна Т. писав:
Ksena_K писав:Что-то я запуталась.
У меня земля а районе в нескольких Сельских советах, по каждому КОАТУУ подаю ЗВТНУ, и
одну ЗАГАЛЬНУ по месту регистрации предприятия. (Земли по месту регистрации у нас Нет)
Загальна ставится одна отметка. Но в Медке не дает возможности поставить просто Загальна, а ставится отметка и Загальна и Звитна.
Позвоните в свою налоговую, они Вам расскажут, как подавать им (как у них настроена программа). Например, у нас отправляем с двумя крестиками, но КОАТУУ в реквизитах ставим 0000000000 или 1111111111, тогда она нормально отправляется (у меня получилось) и у них не идет в начисления, а "До видома", как и нужно.
Доброго ранку ! Підтверджую в мене Арт Звіт плюс теж недає відправити тільки з тип декварації "Загальна" потрібно ще ставити і звітна тоті проходить но коатоу я теж поставила 10 ноліков , більше варіанта щоб незадвоїти нарахування немає , а розраховувати на працьовитість інспектора неприходиться там відповідь одна всі знають яка

владуся
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 110
З нами з: 07 травня 2015, 09:47
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення владуся »

При заполнении Декларации единого налога 4 гр. ,НДО брать по состоянию на 01.01.2015 без коэф. 1,2 ?Правильно ли я сделала ?

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

владуся писав:При заполнении Декларации единого налога 4 гр. ,НДО брать по состоянию на 01.01.2015 без коэф. 1,2 ?Правильно ли я сделала ?
Базою оподаткування для платників єдиного податку вказаної групи є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь, а для земель водного фонду – нормативна грошова оцінка ріллі в області з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Застосування нормативної грошової оцінки земель, яка є базою оподаткування для єдиного податку четвертої групи, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня 2015 року відповідно до порядку, встановленого розділом ХІІ цього Кодексу (коефіцієнт індексації за підсумками 2015 року до нормативної грошової оцінки земель у 2016 році не застосовується).

павло56
Оракул
Оракул
Повідомлень: 254
З нами з: 12 січня 2013, 07:29
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 182 рази

Повідомлення павло56 »

По двох фермерах здав декларації (прийшла кв.2) ,залишилось третього в котрому 3сільради. Напевно потрібно подзвонити в податкову чи є зауваження по перших в котрих тільки по одній сільраді.

dima16
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 21 січня 2015, 22:19
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення dima16 »

Сегодня звонил в свою налоговую, сказали что вышло разъяснение - не надо подавать две декларации, а если земля и регистрация в одном сельсовете сдавать только одну декларацию - ставить один значок звитна ? Так ли это?

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

У меня вопрос. А носите ли вы в налоговую на просмотр инспектору стат. отчетность, акты по воде, топливо, остатки по складам и .д. перед тем как сдать декларацию? Или это только требования нашего инспектора. Год за годом одно и тоже, уже сил нет.

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

dima16 писав:Сегодня звонил в свою налоговую, сказали что вышло разъяснение - не надо подавать две декларации, а если земля и регистрация в одном сельсовете сдавать только одну декларацию - ставить один значок звитна ? Так ли это?
Доброго дня! подавала одну з двома "Х"загальна і одночасно "Х" звітна в кодексі написано загальну , звітну , я забоялась їхнього розяснення з однією " Х" звітна , не довіряю я податківцям потім в них буде зацепка в суді якщо прийдеться

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

anna1611 писав:У меня вопрос. А носите ли вы в налоговую на просмотр инспектору стат. отчетность, акты по воде, топливо, остатки по складам и .д. перед тем как сдать декларацию? Или это только требования нашего инспектора. Год за годом одно и тоже, уже сил нет.
Телефонували з податкової з повідомленням ,що їм потрібно перевірити з області прийшло і це требують зверху , я відповіла що де це записано в законодавстві , якщо треба пишіть запит , а я в свою чергу запитаю на гарячій лінії , або задам питання на сайті і відповім Вам. Повірте поки що більше мене не турбують

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”