Форма 1-ОПП: смена главного бухгалтера

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
Chiffi
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 931
З нами з: 18 червня 2011, 00:19
Дякував (ла): 491 раз
Подякували: 589 разів

Повідомлення Chiffi »

Я бы тоже указала, но в понедельник будет 11 день, а сегодня я опоздала в налоговую на 5 минут..... #wall# Забыла, что в пятницу они работают до беспятнадцати (ждала лимита по формуле СЭА, а в прошлые дним не смогла вырваться....) Вот и думаю, стоит светиться или не лезть и пользоваться НКУ 48.5.1. "Податкова декларація повинна бути підписана: керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до органу державної податкової служби. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником"

anna-marie
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 13 лютого 2012, 07:55
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення anna-marie »

Подскажите, при смене гл. буха я заполняю только данные о бухгалтере? ил должна заполнить и старую информацию о директоре? Данные об учредителе тоже заполнять?

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1068
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 507 разів

Повідомлення YuliyaDol »

anna-marie писав:Подскажите, при смене гл. буха я заполняю только данные о бухгалтере? ил должна заполнить и старую информацию о директоре? Данные об учредителе тоже заполнять?
заполняете всю форму. данные пишите все по состоянию на дату заполнения: кто учредители, кто директор и т.д. и т.п.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день! Є фірма, є директор, гол. бухгалтера нема. Тобто обов'язки по веденню бухобліку є на директорові. Тепер міняється директор, відповідно інший дир буде відповідальним за облік. 1 ОПП подавати потрібно?
З 1ОПП потрібно подавати наказ на буха, просто дописати в наказі на дира відповідальність за ведення обліку залишаю за собою?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

MaryIsina
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 14 серпня 2014, 20:25
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення MaryIsina »

Добрый день! Подскажите, если на ООО есть один бухгалтер на полставки, а ответственность за ведение учета висит на директоре, то если я примут на роботу еще одного бухгалтера, то автоматически это уже бухгалтерская служба и должен быть кто то из них главный бухгалтер? Или все же директор может и дальше быть ответственным за ведение учета?
Извините, мб некорректно размышляю, я в этом новичек, хочется все сделать правильно.

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

При поданні 1 ОПП в податкову на головного бухгалтера,які ще документи потрібно подати?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Давидюк писав:При поданні 1 ОПП в податкову на головного бухгалтера,які ще документи потрібно подати?
наказ на прийняття (копія), ксерокс паспотру/коду, завірений людиною.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Pantera
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 20 лютого 2013, 05:38
Дякував (ла): 43 рази

Повідомлення Pantera »

Коллеги, подскажите, если на Производственном предприятии вообще нет бухгалтера, может ли его обязанности исполнять директор? Как это правильно оформить и какой закон это регулирует?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Pantera писав:Коллеги, подскажите, если на Производственном предприятии вообще нет бухгалтера, может ли его обязанности исполнять директор? Как это правильно оформить и какой закон это регулирует?
Може, Закон про бух.облік і фінзвітність, розділ "організація бух.обліку"...
В податкову 1ОПП, там де гол.бух дублюються дані директора (хоча різні податкові по-різному трактують заповнення, краще уточнить)..

Pantera
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 20 лютого 2013, 05:38
Дякував (ла): 43 рази

Повідомлення Pantera »

спасибо, в законе все прописано! Теперь поняла как надо поступить в моей ситуации!

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”