Податкова соціальна пільга

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Снежынка писав:Доброго дня!!! Вже кілька тижнів не можу закрити таке питання
У мене працює батько трьох неповнолітніх дітей до 18 років, дружина ніде не працює.
Цей найманий працівник також ще має свій магазинчик( працюючий) і оформлений, як фізична особа-підприєцець.
Чи можу я надати йому ПСП на 3-х дітей. Нарахована ЗП 2000,00????
Підскажіть, що робити ????

Агов, відгукніться!!!
Льгота применяется только к доходу в виде заработной платы и по одному месту работы. Берите с работника заявление на примение льготы и применяйте ее с даты заявления.

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Оптимист1 писав:
Снежынка писав:Доброго дня!!! Вже кілька тижнів не можу закрити таке питання
У мене працює батько трьох неповнолітніх дітей до 18 років, дружина ніде не працює.
Цей найманий працівник також ще має свій магазинчик( працюючий) і оформлений, як фізична особа-підприєцець.
Чи можу я надати йому ПСП на 3-х дітей. Нарахована ЗП 2000,00????
Підскажіть, що робити ????

Агов, відгукніться!!!
Льгота применяется только к доходу в виде заработной платы и по одному месту работы. Берите с работника заявление на примение льготы и применяйте ее с даты заявления.
Не согласна, не было бы у него ФОП, тогда да. Как бы бухгалтер должен предоставить льготу по заявлению работника и человек сам должен понимать положена ему льгота или нет, но приходят запросы именно на предприятие с тем что льгота не положена, пересчитайте. Наверное запросить налоговую, пусть скажут положена ему льгота или нет, предоставить ее позже можно всегда.

Zla-ta
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 90
З нами з: 22 листопада 2014, 22:26
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення Zla-ta »

Льгота применяется, спрашивала на стр 19, почитайте, там есть ссылки

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

-Latka- писав:
Оптимист1 писав:
Снежынка писав:Доброго дня!!! Вже кілька тижнів не можу закрити таке питання
У мене працює батько трьох неповнолітніх дітей до 18 років, дружина ніде не працює.
Цей найманий працівник також ще має свій магазинчик( працюючий) і оформлений, як фізична особа-підприєцець.
Чи можу я надати йому ПСП на 3-х дітей. Нарахована ЗП 2000,00????
Підскажіть, що робити ????

Агов, відгукніться!!!
Льгота применяется только к доходу в виде заработной платы и по одному месту работы. Берите с работника заявление на примение льготы и применяйте ее с даты заявления.
Не согласна, не было бы у него ФОП, тогда да. Как бы бухгалтер должен предоставить льготу по заявлению работника и человек сам должен понимать положена ему льгота или нет, но приходят запросы именно на предприятие с тем что льгота не положена, пересчитайте. Наверное запросить налоговую, пусть скажут положена ему льгота или нет, предоставить ее позже можно всегда.
А как можна запросить в налоговой, чтобы получить письменный ответ?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13645
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14111 разів
Подякували: 27884 рази

Повідомлення Яков »

Снежынка писав:А как можна запросить в налоговой, чтобы получить письменный ответ?
Если хотите получить письменную консультацию - пишите в областную ДФС: "Прошу предоставить налоговую консультацию по следующему вопросу:
На предприятии (по основному месту, с трудовой книжкой) работает работник, имеющий 3-х детей возрастом до 18 лет. Кроме того этот же работник является совместителем ещё на 10 предприятиях. Одновременно он ещё и ФОП. К доходу его супруги льгота по ст. 169.1.2 НКУ - в размере, равняющемуся 100 процентам суммы льготы, определенной подпунктом 169.1.1 этого пункта - для плательщика налога, содержащего двух или более детей в возрасте до 18 лет - в расчете на каждого такого ребенка - не применяется.

Прошу сообщить: можно ли применять НСЛ по ст. 169.1.2 для такого работника по основному месту работы?"

Получите через месяц длинный завуалированный ответ с цитатами из НКУ разных статей и ст. 169.2.1.
Налоговая социальная льгота применяется к начисленному плательщику налогу месячному доходу в виде заработной платы только по одному месту его начисления (выплаты).
Зображення

Yasik86
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 26 травня 2016, 21:59
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Yasik86 »

підскажіть, будь-ласка, якщо працівник прийнятий не з першого дня місяця, чи маю я право в цьому місяці застосовувати податкову соціальну пільгу при наявності заяви?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Yasik86 писав:підскажіть, будь-ласка, якщо працівник прийнятий не з першого дня місяця, чи маю я право в цьому місяці застосовувати податкову соціальну пільгу при наявності заяви?
раз есть заява - обязаны применять льготу. дата приема роли не играет

Buhg88
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 січня 2014, 14:17
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Buhg88 »

Подскажите пожалуйста
Приняли 1. работника пенсионера ,он получает пенсию и у нас зарплата 3600 грн .может ли он получать налоговую соц льготу.
2. работника инвалида ,он получает пенсию по инвал. и у нас зарплата 1450 грн .может ли он получать налоговую соц льготу.
В случае если да , то Если нет их заявлений то я не заморачиваюсь ?

Немарта
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 09 січня 2016, 11:11
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Немарта »

Buhg88 писав:Подскажите пожалуйста
Приняли 1. работника пенсионера ,он получает пенсию и у нас зарплата 3600 грн .может ли он получать налоговую соц льготу.
2. работника инвалида ,он получает пенсию по инвал. и у нас зарплата 1450 грн .может ли он получать налоговую соц льготу.
В случае если да , то Если нет их заявлений то я не заморачиваюсь ?
1. даже если и имеет право - то зарплаты 3600 многовато для льготы, так что нет.
2. Инвалид имеет право на НСЛ, также как и Вы имеете право не шевелиться, пока он сам не попросит об этом писменно.

Sheldon
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 22 жовтня 2013, 11:22
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 6 разів

Повідомлення Sheldon »

Доброго дня!!! Виникло таке питання. Працівник був мобілізований ще у 2015 року, потім у 11 місяці 2015 року демобілізований. Приніс Посвідчення від 03.12.2015 року в якому вказано, що пред'явник цього посвідчення має право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни-учасників бойових дій.
Наскільки я розумію, він ма право на 150% ПСП згідно пп "е) є учасником бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни, на якого поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" , крім осіб, визначених у підпункті "б" підпункту 169.1.4 цього пункту;

Чи не так????? Тоді заяву цей працівник напише 01.10.2016р., оскільки за попередній період ПСП не надавалась????


Відповісти

Повернутись до “Пільги”