Ошибочно выписана налоговая накладная

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Підскажіть будь ласка, якщо знімаю помилково виписану податкову , то сума пдв на спецрахунок повертається? І чи правильно я розумію, щоб зняти податкову треба виписати її з мінусом? А дату і номер ставити як у попередній неправильній? Проконсультуйте будь ласка.

Лёшик
Гений
Гений
Повідомлень: 391
З нами з: 22 травня 2009, 01:29
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Лёшик »

вы должны выписать корректировку с минусом. в назначении - помилкова.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Лёшик писав:вы должны выписать корректировку с минусом. в назначении - помилкова.
Це я знаю. А чи повертаються кошти на спецрахунок? Це саме головне питання!

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка, якщо знімаю помилково виписану податкову , то сума пдв на спецрахунок повертається? І чи правильно я розумію, щоб зняти податкову треба виписати її з мінусом? А дату і номер ставити як у попередній неправильній? Проконсультуйте будь ласка.
деньги на счет возвращаются. выписываете РК, можно другой датой, желательно в пределах месяца выписки НН, номер будет следующий по порядку

manro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 250
З нами з: 29 липня 2011, 04:24
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення manro »

Выписана ошибочно налоговая накладная в сентябре и в сентябре же составили к ней расчёт корректировки "обнуляющий". В декларации не показываем ни налоговую накладную, ни расчёт корректировки. Верно?

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

manro писав:Выписана ошибочно налоговая накладная в сентябре и в сентябре же составили к ней расчёт корректировки "обнуляющий". В декларации не показываем ни налоговую накладную, ни расчёт корректировки. Верно?
Відповідь з бази знань податкової:


Який порядок відображення податкових зобов’язань в податковій декларації з ПДВ у випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг (складання двох податкових накладних на одну операцію з постачання товарів/послуг)?

Відповідь

Коротка:
В податковій декларації з податку на додану вартість (далі – декларація) платником податку зазначаються дані, вказані в складеній на підставі первинних документів податковій накладній. Тому, обсяги постачання товарів/послуг та сума податку на додану вартість, вказані в помилковій (другій) податковій накладній і розрахунку коригування до неї не підлягають відображенню в декларації.

Повна:
не буду зазначати і так все ясно ))))

Аннит
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 жовтня 2016, 09:49

Повідомлення Аннит »

Добрый день!
Можно ли что то еще сделать?
Выписана НН ошибочно как на неплательщака,Обнаружино поздно, зарегистрировали еще НН правельную(плательщику). Прошла двойная сумма.Сдан отчет.
Как выйти с ситуации, неплательщиков нет.

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Аннит писав:Добрый день!
Можно ли что то еще сделать?
Выписана НН ошибочно как на неплательщака,Обнаружино поздно, зарегистрировали еще НН правельную(плательщику). Прошла двойная сумма.Сдан отчет.
Как выйти с ситуации, неплательщиков нет.
РК к НН на неплательщика, и уточненку по НДС

Незнайомка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 18 травня 2015, 12:09
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Незнайомка »

Здравствуйте, как быть, зарегила НН, потом увидела, что неправильная дата. Сроки горели, я в медке изменила дату НН с таким же номером и зарегила ее. Сумма небольшая, но как теперь исправить? К чему выписывать корректировку и кто должен ее выписать: я или покупатель? Есть какие-то сроки по выписке корректировки, помогите, пожалуйста.

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1920 разів

Повідомлення cometa »

Незнайомка писав:Здравствуйте, как быть, зарегила НН, потом увидела, что неправильная дата. Сроки горели, я в медке изменила дату НН с таким же номером и зарегила ее. Сумма небольшая, но как теперь исправить? К чему выписывать корректировку и кто должен ее выписать: я или покупатель? Есть какие-то сроки по выписке корректировки, помогите, пожалуйста.
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=515442

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”