Договор ГПХ

Natalya_L
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 174
З нами з: 19 квітня 2012, 04:26
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 52 рази

Повідомлення Natalya_L »

buh_vika писав:Подскажите, уведомление на работника по дог. ЦПХ не подавать?
Ні, повідомлення по дог. ЦПХ не подається.
Не забудьте показати у звіті по ЄСВ і 1 ДФ.

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Natalya_L писав:
buh_vika писав:Подскажите, уведомление на работника по дог. ЦПХ не подавать?
Ні, повідомлення по дог. ЦПХ не подається.
Не забудьте показати у звіті по ЄСВ і 1 ДФ.
Подскажите, пожалуйста коды для ЕСВ и 1ДФ

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

buh_vika писав:
Natalya_L писав:
buh_vika писав:Подскажите, уведомление на работника по дог. ЦПХ не подавать?
Ні, повідомлення по дог. ЦПХ не подається.
Не забудьте показати у звіті по ЄСВ і 1 ДФ.
Подскажите, пожалуйста коды для ЕСВ и 1ДФ
В ЕСВ по коду дохода 26
В 1 ДФ 102

one--**
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 151
З нами з: 20 березня 2014, 18:31
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення one--** »

Доброго дня.Прошу сказати, чи донараховуємо єсв по договору цпх,якщо з\п менша мінімалки?людина не перебуває в трудових відносинах з нами працювала 1 день!!!дякую!

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

one--** писав:Доброго дня.Прошу сказати, чи донараховуємо єсв по договору цпх,якщо з\п менша мінімалки?людина не перебуває в трудових відносинах з нами працювала 1 день!!!дякую!
Фізособа надавала послугу за договором ЦПХ протягом чотирьох днів в січні 2016 р., є акт виконаних послуг за січень на суму 500 грн. Як нараховувати ЄСВ у такому випадку?
... порядок нарахування ЄСВ при нарахуванні винагороди за договором ЦПХ має свої особливості. А саме:
1) якщо фізична особа виконує роботи (надає послуги) за договором ЦПХ не за основним місцем її роботи, ЄСВ нараховується на винагороду за договором ЦПХ, незалежно від суми такої винагороди. У цьому випадку вимога щодо нарахування ЄСВ не менше мінімального розміру не застосовується. Приклад: У такому разі при нарахуванні винагороди у розмірі 500 грн. ЄСВ буде дорівнюватися 500 грн × 22% = 110,00 грн.
2) якщо працівник виконує роботу (надає послуги) за договором ЦПХ за основним місцем роботи, до загальної бази нарахування ЄСВ за місяць включається як зарплата (дохід), так і сума винагороди за ЦПД, і тільки потім здійснюється порівняння із сумою мінімальної зарплати за місяць. Приклад: При нарахуванні винагороди у розмірі 500 грн. та заробітної плати за січень 2016 р. у сумі 2600 грн. Загальний дохід більше мінімальної заробітної плати, тому нарахований ЄСВ буде дорівнюватися: (2600 + 500 грн) × 22% = 682,00 грн;
3) якщо загальна сума доходу буде меншою за розмір мінімальної зарплати, установленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати, установленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), і ставки ЄСВ. Приклад: У такому разі при нарахуванні винагороди у розмірі 500 грн та заробітної плати у сумі 600 грн. Нарахований ЄСВ буде дорівнюватися: ((1378 – 1100) × 22% )+ ((600 + 500 грн) × 22%) = 61,16 грн +242,00 грн = 303,16 грн.
https://consulting.dtkt.ua/ua/labor/soc ... ction/5488

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Добрый день! На какой срок можно заключать ГПД? Есть какие-то ограничения? А если дохода в этом месяце по договору не было (акт не закрывали, денег не платили) нужно показывать в отчете по ЕСВ?

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

NTL писав:Добрый день! На какой срок можно заключать ГПД? Есть какие-то ограничения? А если дохода в этом месяце по договору не было (акт не закрывали, денег не платили) нужно показывать в отчете по ЕСВ?
Наскільки я знаю, сума по ЦПХ ділиться рівномірно на кількість місяців і так показується. Але якщо Ви наперед її не знаєте, тоді мабуть і не показуєте в таблиці 6. Але в таблиці 1-так. І не забудьте акти за кожен місяць оформляти.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Helga_R писав:
NTL писав:Добрый день! На какой срок можно заключать ГПД? Есть какие-то ограничения? А если дохода в этом месяце по договору не было (акт не закрывали, денег не платили) нужно показывать в отчете по ЕСВ?
Наскільки я знаю, сума по ЦПХ ділиться рівномірно на кількість місяців і так показується. Але якщо Ви наперед її не знаєте, тоді мабуть і не показуєте в таблиці 6. Але в таблиці 1-так. І не забудьте акти за кожен місяць оформляти.
У нас на год заключен договор с одним консультантом. Показываю только в том месяце, когда была проведена работа и закрыты акты. В другие м-ца нигде
не показываю.Тоже не знаю как правильно.

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

Лариса М писав:
Helga_R писав:
NTL писав:Добрый день! На какой срок можно заключать ГПД? Есть какие-то ограничения? А если дохода в этом месяце по договору не было (акт не закрывали, денег не платили) нужно показывать в отчете по ЕСВ?
Наскільки я знаю, сума по ЦПХ ділиться рівномірно на кількість місяців і так показується. Але якщо Ви наперед її не знаєте, тоді мабуть і не показуєте в таблиці 6. Але в таблиці 1-так. І не забудьте акти за кожен місяць оформляти.
У нас на год заключен договор с одним консультантом. Показываю только в том месяце, когда была проведена работа и закрыты акты. В другие м-ца нигде
не показываю.Тоже не знаю как правильно.
Вот и я так хотела. Не знаю насколько это правильно

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

NTL писав:
Лариса М писав:
Helga_R писав: Наскільки я знаю, сума по ЦПХ ділиться рівномірно на кількість місяців і так показується. Але якщо Ви наперед її не знаєте, тоді мабуть і не показуєте в таблиці 6. Але в таблиці 1-так. І не забудьте акти за кожен місяць оформляти.
У нас на год заключен договор с одним консультантом. Показываю только в том месяце, когда была проведена работа и закрыты акты. В другие м-ца нигде
не показываю.Тоже не знаю как правильно.
Вот и я так хотела. Не знаю насколько это правильно
Письмо ПФУ от 12.01.2012г. № 788/03-20:"...для лиц, выполняющих работы (предоставляющих услуги) по гражданско-правовым договорам, срок выполнения которых превышает календарный месяц, единый взнос начисляется на сумму, которая определяется путем деления заработной платы (дохода), выплаченной по результатам работы, на количество месяцев, за которые она начислена (часть вторая статьи 7 Закона)

Відповісти

Повернутись до “Виплати за договорами ЦПХ”