Електронний кабінет платника

Подання звітності в електронному вигляді
Hrebinka
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 жовтня 2016, 20:38
Подякували: 1 раз

Повідомлення Hrebinka »

Да нету там этого договора, и раньше не было. Я через СОТУ отправлял, пять или шесть раз. То адрес неточно указан (без индекса никак нельзя), то подписывает не начальник, а заместитель. Фантастическая по своему идиотизму проблема.

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Оптимист1 писав:
Natalenna писав:Всім привіт! Де в цій чудо-програмі нещасний фоп на 2 групі може створити собі договір на визнання електронних документів?

Меню Головна-Бланки податковой звитности-Договор про визнання електроних документов F 1391004

Бланк есть. Еще более точный поиск в бланках податковой звитности надо выбрать фильтр Тип форми-Запити

opz
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1954
З нами з: 14 травня 2009, 04:10
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 893 рази

Повідомлення opz »

Sniper писав:
Natalenna писав:Всім привіт! Де в цій чудо-програмі нещасний фоп на 2 групі може створити собі договір на визнання електронних документів?
Лично я не нашла... Сделайте через Сонату, наверное
Точно есть в Сонате!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Оптимист1 писав:
Оптимист1 писав:
Natalenna писав:Всім привіт! Де в цій чудо-програмі нещасний фоп на 2 групі може створити собі договір на визнання електронних документів?

Меню Головна-Бланки податковой звитности-Договор про визнання електроних документов F 1391004

Бланк есть. Еще более точный поиск в бланках податковой звитности надо выбрать фильтр Тип форми-Запити
Бланк дійсно є, але відправити його неможливо. Відправила з Соти і жду ответа, как соловей лета))
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Доброго всім дня ! Скажіть будь-ласка у мене нарахування по акцизу і екологічному попадають в картку платника через декілька місяців або взагалі до цього часу немає,причому по багатьох платниках ,хоча декларації заповнені правильно,це тільки у мене таке?

ОксанаС
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 27 січня 2014, 17:09
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення ОксанаС »

Здравствуйте. Подскажите, есть ли инструкция по работе кабинета с нуля? Работала в лиц.медке, а сюда с их тестовым режимом боялась даже лезть. Помогите разобраться, начиная с загрузки и т.д.Спасибо.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

zoltan писав:це тільки у мене таке?
Ні)
ОксанаС писав:Здравствуйте. Подскажите, есть ли инструкция по работе кабинета с нуля?
https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx
ОксанаС писав:Помогите разобраться, начиная с загрузки и т.д.Спасибо.
Нічого завантажувати не треба - це не програма, а веб-сервіс. Достатньо перейти за посиланням і почати працювати.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

Доброго дня! Можливо комусь пригодиться мій досвід.
Вчора-сьогодні мучилася з такою проблемою - при вході в Електронний кабінет видає помилку - сертифікат не є чинний за перевіркою по протоколу OCSP.
Почитала гілку, пробувала з різних браузерів, різні ключі конвертувала і ніяк. Задзвонила в Медок, виявляється, ключі, що виготовлені раніше (в мене були лютий 2015 року) мають якийсь короткий серійний номер (через це і глюк), скерували мене на гарячу лінію АСЦК "Україна" (ключі робила там) 044 - 206-72-10, вони пробили мене по базі, щось там нахімічили і через 5 хвилин змогла нормально зайти)

oks111
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 191
З нами з: 29 листопада 2010, 03:17
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 73 рази

Повідомлення oks111 »

Добрий день, получилось і в мене зайти в цей чудо-кабінет. Дивлюся, переплати по єдиному і ЄСВ і звідкись лізе недоїмка 2 грн? Що це може бути?І що нею (недоїмкою) робити?

Зображення
[/img]

Яна З
Гений
Гений
Повідомлень: 399
З нами з: 11 липня 2012, 05:31
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 167 разів

Повідомлення Яна З »

oks111 писав:Добрий день, получилось і в мене зайти в цей чудо-кабінет. Дивлюся, переплати по єдиному і ЄСВ і звідкись лізе недоїмка 2 грн? Що це може бути?І що нею (недоїмкою) робити?
Ну зайдіть всередині і подивіться, там є всі ваші платежі та нарахування по поданих звітах.

Закрито

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”