Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

ole писав:Добрый день!
При инвентаризации обнаружены просроченные товары. Хочу списать. В ин-те нашла прошловековые инструкции, ничего "свеженького" не находится. Подскажите, может где-то можна прочитать. И как при этом оформить НН?
Составляете причинную (13) НН. Покупець: вы же, но с ИНН = 4000...000. Регистрация на общих основаниях.

ole
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 11 січня 2013, 13:38
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення ole »

Popen писав:
ole писав:Добрый день!
При инвентаризации обнаружены просроченные товары. Хочу списать. В ин-те нашла прошловековые инструкции, ничего "свеженького" не находится. Подскажите, может где-то можна прочитать. И как при этом оформить НН?
Составляете причинную (13) НН. Покупець: вы же, но с ИНН = 4000...000. Регистрация на общих основаниях.
Спасибо, а цены в ней какие? И в дек-ии она куда попасть должна?

ole
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 190
З нами з: 11 січня 2013, 13:38
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення ole »

ole писав:
Popen писав:
ole писав:Добрый день!
При инвентаризации обнаружены просроченные товары. Хочу списать. В ин-те нашла прошловековые инструкции, ничего "свеженького" не находится. Подскажите, может где-то можна прочитать. И как при этом оформить НН?
Составляете причинную (13) НН. Покупець: вы же, но с ИНН = 4000...000. Регистрация на общих основаниях.
Спасибо, а цены в ней какие? И в дек-ии она куда попасть должна?
Еще раз спасибо, разобралась))

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Подскажите пожалуйста! Мне как-то еще не приходилось....Товар, завезенный из Крыма импортный????

Anneesa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 02 квітня 2012, 01:24
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Anneesa »

Здесь уже поднималась тема выписки НН на подарки.
Интересует вторая НН с причиной 15, кот. выписывается на свое же предприятие.
В номенклатуре указывать "Подарунок" или "звичайна ціна за товарами, указаними в податковій накладній №_______ від _________"?
Заранее спасибо.

JaneR
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 08 лютого 2016, 17:54
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення JaneR »

Подскажите, пожалуйста, согласно порядка 1246 "Після складення податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі на них накладається електронний цифровий підпис посадових осіб постачальника (продавця) у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис головного бухгалтера (бухгалтера) або електронний цифровий підпис керівника; другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки постачальника (продавця) (за наявності)." Если я раньше делала бухом, а сейчас буду делать директором нормально будет? Не надо никаких до сведений в налоговую отправлять?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

JaneR писав:Подскажите, пожалуйста, согласно порядка 1246 "Після складення податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі на них накладається електронний цифровий підпис посадових осіб постачальника (продавця) у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис головного бухгалтера (бухгалтера) або електронний цифровий підпис керівника; другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки постачальника (продавця) (за наявності)." Если я раньше делала бухом, а сейчас буду делать директором нормально будет? Не надо никаких до сведений в налоговую отправлять?
Ні, не треба. У вас просто має бути наказ по фірмі хто має право виписувати (підписувати) податкові накладні. Думаю, цього досить.

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

Anneesa писав:Здесь уже поднималась тема выписки НН на подарки.
Интересует вторая НН с причиной 15, кот. выписывается на свое же предприятие.
В номенклатуре указывать "Подарунок" или "звичайна ціна за товарами, указаними в податковій накладній №_______ від _________"?
Заранее спасибо.
У меня при создании такой НН номенклатура заполнилась автоматом - Новорічний подарунок (перевищення ціни придбання над фактичною ціною постачання товарів/послуг, указаних в ПН №..)

ANNA_N
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 13 листопада 2015, 08:47
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення ANNA_N »

svetabez писав:
иск писав:Девочки,а кто уже разобрался с кодами которые необходимо будет вписывать с 01/01/17 в НН? меня очень сильно интересуют услуги
http://dkpp.rv.ua смотрите по кодам деятельности в справке от статистики
Определить код - это еще полбеды, а писать его куда - к колонку код УКТЗЕД?

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

ANNA_N писав:
svetabez писав:
иск писав:Девочки,а кто уже разобрался с кодами которые необходимо будет вписывать с 01/01/17 в НН? меня очень сильно интересуют услуги
http://dkpp.rv.ua смотрите по кодам деятельности в справке от статистики
Определить код - это еще полбеды, а писать его куда - к колонку код УКТЗЕД?
Теоретически - да. Но на практике такие НН пока не регистрируются. Ни об одном положительном случае не слышала(

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”