Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Панюк писав:Добрый день, выписала контрагенту нн по реквизитам договора, они очнулись уже в январе что реквизиты не верные, как составить корректировку если контрагент просит внести изменения в название, ИНН и номенклатуру?
Які самі неправильні реквізити ? Яким періодом складалась ПН ?
І чому коригувати треба все ? Не зовсім зрозуміло...
Бо те, що ви перелічили ніяким РК не поправиш на жаль...

Панюк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 16 березня 2016, 10:32
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Панюк »

для Tasa: я так правильно понимаю что выписаную нн надо анулировать как неверно выданую а составить новую с новыми реквизитами, и т.о. влететь на штраф за несвоевременную регистрацию

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Панюк писав:для Tasa: я так правильно понимаю что выписаную нн надо анулировать как неверно выданую а составить новую с новыми реквизитами, и т.о. влететь на штраф за несвоевременную регистрацию
Так.
Співчуваю (( Контрагенти бувають і в мене такі інколи....

Катерина90
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 06 квітня 2016, 11:26
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Катерина90 »

Коллеги подскажите!
В начале декабря зарегистрировала НН не на того покупателя, как сейчас правильно поступить? Корректировку на минус (ее покупатель регистрирует) и новую налоговую и эти НН датой когда была выписана неправильная НН?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Катерина90 писав:Коллеги подскажите!
В начале декабря зарегистрировала НН не на того покупателя, как сейчас правильно поступить? Корректировку на минус (ее покупатель регистрирует) и новую налоговую и эти НН датой когда была выписана неправильная НН?
так, нову пн правильною датою, помилкову пн і рк у звітності не відображаємо


ОксанаС
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 27 січня 2014, 17:09
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення ОксанаС »

Nadiy писав:
Катерина90 писав:Коллеги подскажите!
В начале декабря зарегистрировала НН не на того покупателя, как сейчас правильно поступить? Корректировку на минус (ее покупатель регистрирует) и новую налоговую и эти НН датой когда была выписана неправильная НН?
так, нову пн правильною датою, помилкову пн і рк у звітності не відображаємо
" помилкову НН и РК в отчете не отображаем" - Скажите, а камералку этот отчет пройдет? У меня просто в декабре та же ситуация. Ведь регистрации этих НН и РК были, а в отчете их нет. Подскажите, точно можно не отображать в отчете? А то потом бегай,отписывайся. Спасибо

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ОксанаС писав:
Nadiy писав:
Катерина90 писав:Коллеги подскажите!
В начале декабря зарегистрировала НН не на того покупателя, как сейчас правильно поступить? Корректировку на минус (ее покупатель регистрирует) и новую налоговую и эти НН датой когда была выписана неправильная НН?
так, нову пн правильною датою, помилкову пн і рк у звітності не відображаємо
" помилкову НН и РК в отчете не отображаем" - Скажите, а камералку этот отчет пройдет? У меня просто в декабре та же ситуация. Ведь регистрации этих НН и РК были, а в отчете их нет. Подскажите, точно можно не отображать в отчете? А то потом бегай,отписывайся. Спасибо
https://buhgalter911.com/uk/normativnay ... 09312.html


ОксанаС
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 27 січня 2014, 17:09
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення ОксанаС »

Nadiy писав:
ОксанаС писав:
Nadiy писав: так, нову пн правильною датою, помилкову пн і рк у звітності не відображаємо
" помилкову НН и РК в отчете не отображаем" - Скажите, а камералку этот отчет пройдет? У меня просто в декабре та же ситуация. Ведь регистрации этих НН и РК были, а в отчете их нет. Подскажите, точно можно не отображать в отчете? А то потом бегай,отписывайся. Спасибо
https://buhgalter911.com/uk/normativnay ... 09312.html
В ссылке идет разговор, если покупатель не хочет регистрировать РК.
В моей ситуации и НН и РК зарегистрированы вовремя. Я просто боюсь,что я не укажу в декларации, а мой покупатель укажет. Не пройдем камералку и буду в налоговой писать обьяснительные

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ОксанаС писав:
Nadiy писав:
ОксанаС писав: " помилкову НН и РК в отчете не отображаем" - Скажите, а камералку этот отчет пройдет? У меня просто в декабре та же ситуация. Ведь регистрации этих НН и РК были, а в отчете их нет. Подскажите, точно можно не отображать в отчете? А то потом бегай,отписывайся. Спасибо
https://buhgalter911.com/uk/normativnay ... 09312.html
В ссылке идет разговор, если покупатель не хочет регистрировать РК.
В моей ситуации и НН и РК зарегистрированы вовремя. Я просто боюсь,что я не укажу в декларации, а мой покупатель укажет. Не пройдем камералку и буду в налоговой писать обьяснительные
а на якій підставі покупець може включити в кредит помилкову пн?
ви може відобразити пн і рк помилкові, від цього зобов"язання не зміняться, а покупець не має підстав

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

невірна ДАТА податкової накладної
Як виправити?
Створюю РК на невірну ПН
Створюю нову ПН з вірної датою,
А що буде по штрафам невчасно зареєстрована ПН?
Просрочка 15 днів???


Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”