Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
deymos-1
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2017, 10:17
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення deymos-1 »

Допоможіть#help# , за товар нам було сплачено 600,05 грн., а я податкову накладну виписала на 600,00 грн., тепер я повинна у розрахунку коригування записати там, де коригування вартості
"-" кількість і ціна не правилана, та другу стрічку
"+" кількість і ціна правильна
стрічка ІV з різницею 0,05 грн
причина коригування: зміна вартості, правильно?

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Роблю РК до ПН на послуги за березень, що зареєструвала по старій формі. Підкажіть, будь ласка, а для неплатників ПДВ можна РК не робити?

deymos-1
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2017, 10:17
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення deymos-1 »

deymos-1 писав:Допоможіть#help# , за товар нам було сплачено 600,05 грн., а я податкову накладну виписала на 600,00 грн., тепер я повинна у розрахунку коригування записати там, де коригування вартості
"-" кількість і ціна не правилана, та другу стрічку
"+" кількість і ціна правильна
стрічка ІV з різницею 0,05 грн
причина коригування: зміна вартості, правильно?
НЕВЖЕ НІХТО НЕ КОРИГУВАВ ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ ПО ВАРТОСТІ І НЕ ЗНАЄ ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ ПИТАННЯ? Дуже прошу, допоможіть!!!!

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

Бухгалтер111 писав:
Скрытый текст
Черешня писав:
ИГОРЬ777 писав: подскажите мне пожалуйста, количество и сумма пустые, я правильно понял???
Спасибо!!! Я тоже так сделала, и у меня приняли!)#dance# Там по-другому просто никак. И я думаю, по логике должно быть верно. Ведь сумма налоговых обязательств не изменилась, все реквизиты обязательные реквизиты указаны. #wink# Не заполняется только количество, цена и сумма.
Добрый день. Подскажите а если код УКТ ЗЕД указала но не верный, то нужно двемя строками исправлять к неверным "-" , с верным "+" или так же одной строкой?
Двумя "-" и "+"

vika23
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 662
З нами з: 19 січня 2017, 10:23
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 332 рази

Повідомлення vika23 »

deymos-1 писав:
deymos-1 писав:Допоможіть#help# , за товар нам було сплачено 600,05 грн., а я податкову накладну виписала на 600,00 грн., тепер я повинна у розрахунку коригування записати там, де коригування вартості
"-" кількість і ціна не правилана, та другу стрічку
"+" кількість і ціна правильна
стрічка ІV з різницею 0,05 грн
причина коригування: зміна вартості, правильно?
НЕВЖЕ НІХТО НЕ КОРИГУВАВ ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ ПО ВАРТОСТІ І НЕ ЗНАЄ ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ ПИТАННЯ? Дуже прошу, допоможіть!!!!
Смотря какую цену вы поставили и какое количество:
- Если цену неправильную, тогда да, так как вы описали.
- Если вы количество меньше указали, то "-" неправильное к-во и "+" правильное к-во.
- Если и цена и к-во верное, а просто н/н на 0,05 грн меньше, тогда "-" и "+" две одинаковые строки, только базу во второй ставите на 0,04 грн. больше и +0,01 грн в НДС пойдет.

Zvezdochka_ZZZ
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 27 березня 2017, 15:53

Повідомлення Zvezdochka_ZZZ »

Светлана ЗП писав:
Светлана ЗП писав:Коллеги нужна помощь ((. Я зарегистрировала НН вообще без кода - да, виновата. Кинулась делать РК, "-" без кода, а "+" с кодом. РК ДФС не принимает, пишет, что необходимо заполнить 3.1. - указать УКТ ЗЕД. Пишу УКТ ЗЕД - опять не принимают, т.к. не соответствие - в НН нет КВЕДА, а в РК появился. Что делать, подскажите? плиииз
Тема закрыта. Регистрация РК прошла. Спасибо, за подсказку.
Кому интересно, сделала так. Одной строчкой; причина ошибки - Виправлення помилки, номенклатура, потом код, потом еденица измерения, потом количество и сумма - не проставляла, и код ставки 20" . Все получилось
У меня такая-же проблема, а кто Вам подсказал таким образом выписать РК? мне кажется это не правильно...
Звонила своему инспектору НДС, она сказала что правильно так как мы и я и Вы делали сначала "-" без кода потом + с кодом, по поводу не принимания в медке развела плечами.
Не знаю как с этим быть

finfin
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 06 лютого 2014, 12:27
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення finfin »

Подскажите , что делать.Контрагент зарегил НН 24.03, а надо было 10.03.
Решили с контрагентом РК снять минусом, а потом выписать новую правильную НН,но
Сегодня контрагент сделал РК, в первой строке минусовая сумма, я отправила на регистарцию, пришло видхилення.
" Порушено порядок розрахунку обчислення рядку 13 (-1666,67), не збигаеться з розрахуноковою (0,00)., вроде как и логично, в НН нет рядка 13, но в РК есть.
Дайте совет пожалуйста.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброго дня! Підкажіть, чи за реєстрацію нульового РК є штрафи?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Natalenna писав:Доброго дня! Підкажіть, чи за реєстрацію нульового РК є штрафи?
Ні. ПКУ дозволяє нам виправляти помилки через РК. А в нульовому - нема на що штраф нараховувать .. імхо

Иташа
Гений
Гений
Повідомлень: 351
З нами з: 17 січня 2013, 00:52
Дякував (ла): 299 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення Иташа »

finfin писав:Подскажите , что делать.Контрагент зарегил НН 24.03, а надо было 10.03.
Какие то сроки странные, опять 15 дней?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”