Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
alicaalena
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 635
З нами з: 02 жовтня 2009, 04:04
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 195 разів

Повідомлення alicaalena »

Blackdra писав:
alicaalena писав:Добрый день.
В отчетах по ЕСВ была допущена ошибка в коде сотрудника. Подаю уточнюючі: "скасовуючи" та "початкові". Добралась до месяца где у сотрудника была и з/п и отпуск.
Подскажите в этом случае необходимо подать 2 уточненки: 1- "скасовуючу" та "початкову" по з/п, 2- "скасовуючу" та "початкову" на отпуск ??
А разве в одной нельзя отобразить? Я думаю, что двумя строками в одной
Медок ругается, пишет "скасовуюча" подается только одной строкой на одного сотрудника, т.е строку с отпуском уже не пропускает. Отправила две скасовуючих. Прошли.

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

У звіті за лютий 2017 вказала невірну суму по одному працівнику. Чи правильно я виправляю: у звіті за березень другою стрічкою показую з типом нарахувань 2. в таблиці 1 - заповнюю 4.4 і 4.1.1?

Клавдия 53
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 березня 2017, 14:50

Повідомлення Клавдия 53 »

Подскажите новичку! ФОП 3гр единого налога зарегистрирован 01.11.2016г., но доход только в декабре 2016. Также был сдан отчет по ЕСВ только за декабрь (показаны цифры) Нужно ли платить ЕСВ за ноябрь? Какие штрафы? Как быть с отчетом?

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

Подскажите хочу провернуть такую штуку-подать повыдомлення про прийняття, а педыдущие периоды исправить что работал по дог ЦПХ
Как сделать уточненку именно что работник был по дог ЦПХ, таб №5 в феврале добавить и все.
суммы и все остальное не меняются.
как это сделать?

Илга
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 107
З нами з: 09 березня 2014, 08:58
Дякував (ла): 69 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Илга »

Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста. С 1 марта у меня работает сотрудник, Повідомлення в налоговую я сдала. А когда сдала ЕСВ, не заполнила таблицу 5.
Что делать?
Заранее спасибо!

Helena2017
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 24 квітня 2017, 13:21
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Helena2017 »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как правильно исправить ошибку в таблице 1 "Начисление единого взноса", если произошла описка в заполнении строк, а именно, сумма вознаграждения по договорам ЦПХ была отражена в строке 1.1, а не в 1.2 В таблице 5 и таблице 6 все данные заполнены были правильно.
Заранее благодарю за помощь!

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

Илга писав:Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста. С 1 марта у меня работает сотрудник, Повідомлення в налоговую я сдала. А когда сдала ЕСВ, не заполнила таблицу 5.
Что делать?
Заранее спасибо!
досдайте 5 таблицу

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Helena2017 писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как правильно исправить ошибку в таблице 1 "Начисление единого взноса", если произошла описка в заполнении строк, а именно, сумма вознаграждения по договорам ЦПХ была отражена в строке 1.1, а не в 1.2 В таблице 5 и таблице 6 все данные заполнены были правильно.
Заранее благодарю за помощь!
якщо в таблиці 6 категорія особи заповнено- 26, то дані повинні автоматично попасти в рядок 1.2, перевірте табл6, помилки в табл1 можна виправити лише подавши новий звіт


Ksenia1717
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 30 серпня 2016, 15:12
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ksenia1717 »

Доброго дня, сьогодні виявила помилку. 2 працівники працюють по сумісництву. Від серпня 2016 в колонці ставила галочку наявність трудової книжки. Виходить що треба 8 звітів виправляти. Чи варто це зробити, чи залишити як є. Допоможіть

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Ksenia1717 писав:Доброго дня, сьогодні виявила помилку. 2 працівники працюють по сумісництву. Від серпня 2016 в колонці ставила галочку наявність трудової книжки. Виходить що треба 8 звітів виправляти. Чи варто це зробити, чи залишити як є. Допоможіть
Варто, бо дпі по тих, що в штаті рахують чи виконуєте ви умову із мінімалкою, а по сумісниках ні. Так їх програма заточена.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”