Вопросы по табл. 5 Додатка 4 по ЄCВ

Питання по ЄСВ
Вена
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 30 грудня 2016, 00:11
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Вена »

Aj писав:
Aj писав:Помогите разобраться!!!!!
Таблица 5 Додатка 4 при заключении договора ГПХ с физ лицом не работником предприятия, не ФЛП, графа 8 ставим "0". В справке по заполнению данного реквизита в Медке указано, что "1" заполняется в случае, когда физ лицо ОДНОВРЕМЕННО работает по трудовому договору и договору ГПХ, но нашла недавнюю консультацию, в которой "...В графе 8 следует поставить "0", если исполнитель по договору является работником предприятия или совместителем, либо "1", если работы выполняет стороннее лицо..." Все наоборот... В порядке по составлению отчета ЕСВ ни чего об этом не нашла(((( Где истина??#g_cray2#
Разобралась, не актуально#g_blum#
Поделитесь советом

Larabara
Гений
Гений
Повідомлень: 315
З нами з: 20 жовтня 2012, 14:16
Дякував (ла): 207 разів
Подякували: 122 рази

Повідомлення Larabara »

Добрый вечер подскажите пожалуйста какую категорию особи ( табл.5кол.7) мне указать при увольнении сотрудницы если она уволена так и не выйдя из отпуска по уходу до трех лет.Вопрос задаю потому что она (сотрудница ) находилась в отпуске с 2008 года, когда категорий в отчетах не указывались.Заранее спасибо.

lana1***
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 16 січня 2017, 13:44
Дякував (ла): 28 разів

Повідомлення lana1*** »

Доброго дня! Скажіть будь ласка,чи відобрахати в табл.5 проходження практики, практиканта ПТУ,не перебуває в трудових відносинах....??

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Ирина Анатольевна писав:Здравствуйте, дорогие коллеги. Ни разу не сталкивалась с договорами ГПД, но тут на инструктаж по технике безопасности раз в квартал оказалось нужно брать человека. У меня в связи с этим вопросы:
1) Если он инструктирует 4-х человек например в течении 2-х недель. Я в акте должна указать даты когда это происходило и в отчёте по ЕСВ в таблице 5 четырьмя строками указать? А в таблице 6 указать кол-во дней в отношениях 4?
2) Это договор на оказание услуг, а не подряда (т.к. нет конечного материального продукта)?
Я просто начиталась, что в таблице 5 при договоре подряда указывается дата начала и дата окончания по договору, а по договору услуг эти даты указываются по акту. Причём вот так несколькими строками. Я немного не поняла, почему так. Получается, что при выполнении работ кол-во дней календарное, а при выполнении услуг кол-во дней отработанные. Подскажите пожалуйста как нужно делать, т.к. опыта в этом нет.
Мне тоже интересен этот вопрос. У нас ситуация с женщиной, которая приходит к нам убирать 4 раза в месяц. Мы сделалаи договор на год. Первый м-ц я в 5 дод. поставила принят кат.3. Теперь каждый м-ц сначала ставила все дни (30,31) , а сейчас решила ставить 4 дня. 5 дод уже не заполняю, так ак считаю, что в ПФ есть уже информация о начале работы. буду заполнять дод.5 в случае прекращения с ней договора. Тоже не знаю, правильно ли я делаю, но разьяснений по этому поводу конкретных нигде не находила.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

lana1*** писав:Доброго дня! Скажіть будь ласка,чи відобрахати в табл.5 проходження практики, практиканта ПТУ,не перебуває в трудових відносинах....??
якщо трудових відносин не має, ЦПВ не має , то що ви будете відображати ? Я б не показувала... Ви ж повідомлення про прийняття не відправляли ?

1рина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 510
З нами з: 21 лютого 2013, 06:40
Дякував (ла): 1798 разів
Подякували: 598 разів

Повідомлення 1рина »

По договору ГПХ, который заключен 05.04 на выполнение работ до 31.05, выплата будет 31.05 или 01.06, в отчете за апрель показываю: «Кількість осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за договорами цивільно-правового характеру», в табл.5 - графа 7 - указываю категорию лица «3», графа 11 - дату начала - 05.04 и в табл.6 - графа 9 - код «26», графа 15 - количество календарных дней пребывания в гражданско-правовых отношениях по договору за апрель, т.к. договор на работы, а в мае отражаю:«Кількість осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за договорами цивільно-правового характеру», «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати», в табл.5 - графа 7 - указываю категорию лица «3» и дату окончания - 31.05, в табл.6 - графа 9 - код «26», графа 10 - код «1» с разбивкой пропорционально на апрель и май, графа 15 -количество календарных дней пребывания в гражданско-правовых отношениях по договору за апрель и май соответственно. Смущает меня табл.6 в апреле. До консультации я бы табл.6 не заполняла до выплат, а после консультации, понимаю, что надо в апреле показать календарные дни, а в мае повторить апрель с суммой. Верно?
Консультация
Коротка:
При визначенні показника «Кількість осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за договорами цивільно-правового характеру» таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, враховуються особи, які уклали договори цивільно-правового характеру, починаючи з місяця укладання договору.
При цьому даний показник заповнюється у всіх звітних місяцях, протягом дії договору цивільно-правового характеру, незважаючи на те, в якому місяці відбувається виплата винагороди за таким договором.
Повна:
Показник «Кількість осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за договорами цивільно-правового характеру» зазначається в основних реквізитах заголовної частини таблиці 1 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі – Порядок № 435), та включає в себе кількість фізичних осіб (у тому числі й найманих працівників), які виконували роботи (надавали послуги) за цивільно-правовими договорами і яким було нараховано винагороду.
Відповідно до п. 8 розд. ІV Порядку № 435, таблиця 5 «Відомості про трудові відносини осіб» додатка 4 до Порядку № 435 призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб та подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду, зокрема було укладено або розірвано цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань із застрахованою особою.
Таблиця 6 додатка 4 до Порядку № 435 призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці. Такі відомості формуються з урахуванням кодів категорій застрахованих осіб, визначених у додатку 2 до Порядку № 435 (п. 9 розд. IV Порядку № 435).
Так, особам, які працюють за цивільно-правовими договорами присвоюється код категорії 26.
Значення графи 15 «Кількість календарних днів перебування у трудових/цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця» таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 435 відповідає кількості календарних днів від 1-го до 31 (28, 29, 30) залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин), то значення графи 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. Однак, у разі наявності факту звільнення, показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.
У таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 435 в реквізиті 15 заповнюється та зазначається кількість календарних днів перебування в цивільно-правових відносинах або відповідно до акту наданих послуг (залежно від виду цивільно-правового договору) і зазначається щомісячно незалежно від того, чи були нарахування.
Водночас для осіб, які виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами, строк виконання яких перевищує календарний місяць, єдиний внесок нараховується на суму, що визначається шляхом ділення доходу, виплаченого за результатами роботи, на кількість місяців, за які такий дохід нараховано (частина друга ст. 7 Закону № 2464).
Таким чином, при визначенні показника «Кількість осіб, які виконували роботи (надавали послуги) за договорами цивільно-правового характеру» таблиці 1 додатка 4 до Порядку № 435, враховуються особи, які уклали договори цивільно-правового характеру, починаючи з місяця укладання договору.
При цьому даний показник заповнюється у всіх звітних місяцях, протягом дії договору цивільно-правового характеру, незважаючи на те, в якому місяці відбувається виплата винагороди за таким договором.

lana1***
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 16 січня 2017, 13:44
Дякував (ла): 28 разів

Повідомлення lana1*** »

Дякую за відповідь,чи правильно я зрозуміла,практиканта в звіті ЄСВ взагалі не відображаємо,тільки в 1дф?чи все таки в табл 6 показати....не знаюююююю.....((

Undina
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 квітня 2011, 04:18
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Undina »

Вена писав:
Aj писав:
Aj писав:Помогите разобраться!!!!!
Таблица 5 Додатка 4 при заключении договора ГПХ с физ лицом не работником предприятия, не ФЛП, графа 8 ставим "0". В справке по заполнению данного реквизита в Медке указано, что "1" заполняется в случае, когда физ лицо ОДНОВРЕМЕННО работает по трудовому договору и договору ГПХ, но нашла недавнюю консультацию, в которой "...В графе 8 следует поставить "0", если исполнитель по договору является работником предприятия или совместителем, либо "1", если работы выполняет стороннее лицо..." Все наоборот... В порядке по составлению отчета ЕСВ ни чего об этом не нашла(((( Где истина??#g_cray2#
Разобралась, не актуально#g_blum#
Поделитесь советом
Мы тоже заключили договор ГПХ с физ лицом не работником предприятия. Я в графе 8 поставила 1.
( Смотрю примеры заполнения для обычных сотрудников с трудовыми книжками там ставят 0 (я этот пункт при принятии на работу сотрудника вообще никогда не заполняла.)
Сейчас возникла проблема с количеством рабочих дней по пенсионерке, которую мы взяли по договору ЦПХ. Пенсионный фонд советует сделать исправления.
Я же понимаю эту графу , как 1.
Подскажите, пожалуйста!

Undina
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 29 квітня 2011, 04:18
Дякував (ла): 58 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Undina »

Undina писав:
Вена писав:
Aj писав: Разобралась, не актуально#g_blum#
Поделитесь советом
Мы тоже заключили договор ГПХ с физ лицом не работником предприятия. Я в графе 8 поставила 1.
( Смотрю примеры заполнения для обычных сотрудников с трудовыми книжками там ставят 0 (я этот пункт при принятии на работу сотрудника вообще никогда не заполняла.)
Сейчас возникла проблема с количеством рабочих дней по пенсионерке, которую мы взяли по договору ЦПХ. Пенсионный фонд советует сделать исправления.
Я же понимаю эту графу , как 1.
Подскажите, пожалуйста!
Надо ставить "0" Тогда программа ПФ правильно считает количество дней.

Людмила-buh
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 червня 2017, 11:18

Повідомлення Людмила-buh »

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, по предупреждению в квитанции 2:
Виявлені помилки:
00
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Попередження Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 2. Для ЗО ХХХХХХХХ 1111111111 в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 наявні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 - 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати). При цьому початок не співпадає з першим календарним днем місяця, а закінчення з останнім днем календарного місяця.( Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати).

Ситуация следующая: сотрудник работал по совместительству неполный рабочий день до 15.05.17 Уволили и компенсировали отпуск. С 16.05.17 приняли на основное рабочее место на полную ставку, уведомили за день налоговую. В таблице 5 я показала 2 события увольнение и прийом. В таблице 6 Одной строчкой я показала сотрудника и все начисления. Тк сотрудник работал большее количество дней на основном месте работы, поставила галочку на работу с трудовой книжкой. При попытке заполнить таблицу 6 2-мя строчками 1: с указанием дней 15 неполный рабочий день и 2: 16 рабочих дней и трудовая книжка, медок ругался и писал ошибку, отчет не отправился бы.

Возможно, кто-нибудь сталкивался с данным предупреждением, что необходимо делать?

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”