Грядуть нові реформи

Обговорюємо законопроекти та інші новини
g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

Natalenna писав:Мрія ПФ - це особа яка працювала безперервно з 18-ти і померла за день до свого 60-ти річчя.
#rolf# #rolf# #rolf#
в точку! и не было бы так смешно если б не было так грустно #g_cray#

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

А мне нравится предложение "Требуйте официального оформления и выплаты зарплаты официально". Как будто у нас есть право выбирать работодателя и что-то требовать при нынешнем уровне безработицы.
Может сейчас что-то и поменялось, но лет 5 назад узнала, что тем, кто стоял на учете в центре занятости, когда в 90-х было повальное сокращение и останавливались предприятия, этот период в стаж не засчитывается. А один год страхового стажа стоит 16896,00 грн, 5 лет 84480,00грн.
Так же обязанность предприятия доплачивать до минимального ЕСВ, в случае, если не выплачивается минималка в полном объеме, не обеспечивает работнику страховой стаж в полном объеме. По мнению налоговой, это доплата не за отработанное время.
"...Отже, різниця між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої за звітний місяць не може бути розглянута як дохід фізичної особи (працівника), оскільки така різниця не є виплатою за виконану роботу..."
Лист ДФСУ N 22347/6/99-99-17-03-03-15 від 23.10.2015 р. «Щодо застосування понижуючого коефіцієнта до розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

Пенсионная реформа от Гройсмана МВФ не понравилась. Денег не дадут..

Когда Владимир Гройсман презентовал свою Пенсионную реформу, его предупреждали, это не реформа.. Какая же это реформа, если она сводилась только к тому, чтобы увеличить необходимый страховой пенсионный стаж, при этом все проблемы действующей пенсионной системы и ее дефицит оставить. Это скорее имитация Пенсионной реформы.
Теперь уже и представители МВФ, после завершения работы миссии фонда в Украине заявили, что денег Украины не получит под пенсионную реформу Гройсмана. Так что презентация Пенсионной реформы от Гройсмана явно не очень понравилась МВФ. Наверное картинки не очень впечатлили. (Александр Охрименко)

Чей-то я и не удивляюсь. Все как всегда. Как у нас.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

evka писав: Чей-то я и не удивляюсь. Все как всегда. Как у нас.
У меня складывается впечатление, что наших госмужей (и госжён) при поступлении на госслужбу (ВРУ, КМУ, местные) или чем-то опаивают или чем-то облучают... #g_hospita .
Т.е. туда заходят нормально-здравые люди, а как порог переступили, тут же становятся дебило-олигофреническими идиотами... #g_crazy#

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

12062014 писав:А мне нравится предложение "Требуйте официального оформления и выплаты зарплаты официально". Как будто у нас есть право выбирать работодателя и что-то требовать при нынешнем уровне безработицы.
Может сейчас что-то и поменялось, но лет 5 назад узнала, что тем, кто стоял на учете в центре занятости, когда в 90-х было повальное сокращение и останавливались предприятия, этот период в стаж не засчитывается. А один год страхового стажа стоит 16896,00 грн, 5 лет 84480,00грн.
Так же обязанность предприятия доплачивать до минимального ЕСВ, в случае, если не выплачивается минималка в полном объеме, не обеспечивает работнику страховой стаж в полном объеме. По мнению налоговой, это доплата не за отработанное время.
"...Отже, різниця між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої за звітний місяць не може бути розглянута як дохід фізичної особи (працівника), оскільки така різниця не є виплатою за виконану роботу..."
Лист ДФСУ N 22347/6/99-99-17-03-03-15 від 23.10.2015 р. «Щодо застосування понижуючого коефіцієнта до розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
Який маразм!!!Навіщо тоді додаткові навантаження на підприємства в виді донарахування до мінімальної зарплати?В минулому році я допомагала оформити пенсію одній знайомій людині,так що я хочу сказати:це повний абсурд.Людина страдає в тому,що їй невірно позаписували в трудову книжку дані,що бухгалтер невірно указував код в ПФ і багато ще чого.Документів в архівах немає і в бідної людини випадають роки зі стажу.Багато чого можна сказати,але це нічого не змінить.Пенсійну реформу треба починати з тотальних первірок нарахувань вже дійсним і недійсним пенсіонерам.#rtfm#

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

evka писав:Пенсионная реформа от Гройсмана МВФ не понравилась. Денег не дадут..

Когда Владимир Гройсман презентовал свою Пенсионную реформу, его предупреждали, это не реформа.. Какая же это реформа, если она сводилась только к тому, чтобы увеличить необходимый страховой пенсионный стаж, при этом все проблемы действующей пенсионной системы и ее дефицит оставить. Это скорее имитация Пенсионной реформы.
Теперь уже и представители МВФ, после завершения работы миссии фонда в Украине заявили, что денег Украины не получит под пенсионную реформу Гройсмана. Так что презентация Пенсионной реформы от Гройсмана явно не очень понравилась МВФ. Наверное картинки не очень впечатлили. (Александр Охрименко)

Чей-то я и не удивляюсь. Все как всегда. Как у нас.
А как же реклама))), что в октябре пенсионеры получат "увеличенную пенсию" ? #g_crazy#

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Нина1801 писав:
12062014 писав:А мне нравится предложение "Требуйте официального оформления и выплаты зарплаты официально". Как будто у нас есть право выбирать работодателя и что-то требовать при нынешнем уровне безработицы.
Может сейчас что-то и поменялось, но лет 5 назад узнала, что тем, кто стоял на учете в центре занятости, когда в 90-х было повальное сокращение и останавливались предприятия, этот период в стаж не засчитывается. А один год страхового стажа стоит 16896,00 грн, 5 лет 84480,00грн.
Так же обязанность предприятия доплачивать до минимального ЕСВ, в случае, если не выплачивается минималка в полном объеме, не обеспечивает работнику страховой стаж в полном объеме. По мнению налоговой, это доплата не за отработанное время.
"...Отже, різниця між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої за звітний місяць не може бути розглянута як дохід фізичної особи (працівника), оскільки така різниця не є виплатою за виконану роботу..."
Лист ДФСУ N 22347/6/99-99-17-03-03-15 від 23.10.2015 р. «Щодо застосування понижуючого коефіцієнта до розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
Який маразм!!!Навіщо тоді додаткові навантаження на підприємства в виді донарахування до мінімальної зарплати?В минулому році я допомагала оформити пенсію одній знайомій людині,так що я хочу сказати:це повний абсурд.Людина страдає в тому,що їй невірно позаписували в трудову книжку дані,що бухгалтер невірно указував код в ПФ і багато ще чого.Документів в архівах немає і в бідної людини випадають роки зі стажу.Багато чого можна сказати,але це нічого не змінить.Пенсійну реформу треба починати з тотальних первірок нарахувань вже дійсним і недійсним пенсіонерам.#rtfm#

Прошла этот путь со своими родителями: инженера высшей категории, у папы стаж - 43 года, есть патенты за изобретения, в начале 90-х официально работал на 2-х работах - итог - 1512 грн.


Реформа здравоохранения избавит нас от всех этих проблем.
До пенсии доживут только заведомо сильные, абсолютно здоровые и никогда не обращающиеся в больницы люди. У таких людей хватит сил пройти все круги ада при оформлении пенсии.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2359 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

Порадуйтесь за людей, с сайта дфс

Мирослав Продан: 100% випускників факультету податкової міліції працевлаштовані
Курсанти факультету податкової міліції Університету ДФС є конкурентоспроможними. Працевлаштовано 100% випускників, 40% з яких займають керівні посади в органах ДФС. Про це заявив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан під час урочистостей з нагоди 20-річчя факультету податкової міліції.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

FyDD писав:Порадуйтесь за людей, с сайта дфс

Мирослав Продан: 100% випускників факультету податкової міліції працевлаштовані
Курсанти факультету податкової міліції Університету ДФС є конкурентоспроможними. Працевлаштовано 100% випускників, 40% з яких займають керівні посади в органах ДФС. Про це заявив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан під час урочистостей з нагоди 20-річчя факультету податкової міліції.
Я собі вже уявляю, як вони будуть "працювати"...
Звичайно, у податковій є і хороші спеціалісти, але мені пригадався випадок із мого життя.
Коли я захищала диплом, разом зі мною захищався хлопчина, який не знав навіть що таке Дт і Кт.
Завкафедри його пожалів і сказав, що ставить трояка при умові, що той ніде не буде працювати бухгалтером, бо якщо керівництво тої фірми посадять, то це буде на його совісті.
Він не пішов бухгалтером, його запхали в податкову. Такий солідний став, що навіть не впізнав мене... тому ця статистика - це страшно...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Нина1801
Оракул
Оракул
Повідомлень: 276
З нами з: 01 липня 2015, 14:54
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Нина1801 »

Вероніка писав:
Нина1801 писав:
12062014 писав:А мне нравится предложение "Требуйте официального оформления и выплаты зарплаты официально". Как будто у нас есть право выбирать работодателя и что-то требовать при нынешнем уровне безработицы.
Может сейчас что-то и поменялось, но лет 5 назад узнала, что тем, кто стоял на учете в центре занятости, когда в 90-х было повальное сокращение и останавливались предприятия, этот период в стаж не засчитывается. А один год страхового стажа стоит 16896,00 грн, 5 лет 84480,00грн.
Так же обязанность предприятия доплачивать до минимального ЕСВ, в случае, если не выплачивается минималка в полном объеме, не обеспечивает работнику страховой стаж в полном объеме. По мнению налоговой, это доплата не за отработанное время.
"...Отже, різниця між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої за звітний місяць не може бути розглянута як дохід фізичної особи (працівника), оскільки така різниця не є виплатою за виконану роботу..."
Лист ДФСУ N 22347/6/99-99-17-03-03-15 від 23.10.2015 р. «Щодо застосування понижуючого коефіцієнта до розміру єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
Який маразм!!!Навіщо тоді додаткові навантаження на підприємства в виді донарахування до мінімальної зарплати?В минулому році я допомагала оформити пенсію одній знайомій людині,так що я хочу сказати:це повний абсурд.Людина страдає в тому,що їй невірно позаписували в трудову книжку дані,що бухгалтер невірно указував код в ПФ і багато ще чого.Документів в архівах немає і в бідної людини випадають роки зі стажу.Багато чого можна сказати,але це нічого не змінить.Пенсійну реформу треба починати з тотальних первірок нарахувань вже дійсним і недійсним пенсіонерам.#rtfm#

Прошла этот путь со своими родителями: инженера высшей категории, у папы стаж - 43 года, есть патенты за изобретения, в начале 90-х официально работал на 2-х работах - итог - 1512 грн.


Реформа здравоохранения избавит нас от всех этих проблем.
До пенсии доживут только заведомо сильные, абсолютно здоровые и никогда не обращающиеся в больницы люди. У таких людей хватит сил пройти все круги ада при оформлении пенсии.
Хочу позлорадствовать:зато мы рады,что у наших чиновников,судей и прочих заседавших в кабинетах и решавших нашу судьбу, высокие пенсии!!!

Відповісти

Повернутись до “Новини законодавства”