Ошибка в зарегистрированной накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

Постачальник просто стандартно виписав(у них діяльність в основному послуги),дякую всім за відповідь.Я так розумію,якщо сьогодні постачальник зареєструє РК,то я сміливо зможу включити ПН і РК в ПК в декларацію за травень?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Уляна7 писав:Постачальник просто стандартно виписав(у них діяльність в основному послуги),дякую всім за відповідь.Я так розумію,якщо сьогодні постачальник зареєструє РК,то я сміливо зможу включити ПН і РК в ПК в декларацію за травень?
Так, питання тільки якщо встигне. РК нулевой вносить в деку не надо, только нн

skyzee
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 27 січня 2015, 13:29
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення skyzee »

Подскажите, если зарегистрировали лишнюю накл на плательщика. Причину в РК указывать "помилково виписана накладна"? и кто ее должен регистрировать?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

skyzee писав:Подскажите, если зарегистрировали лишнюю накл на плательщика. Причину в РК указывать "помилково виписана накладна"? и кто ее должен регистрировать?
причина "помилково виписана накладна"
регистрирует покупатель

Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

Як я і підозрювала,постачальник таки не встиг (або не зареєстрував,оскільки не бачу у витягах)РК до тієї злощасної ПН....значить я її переношу на червень і чекаю таки РК і тільки тоді включаю в декларацію(за червень)?

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

Уляна7 писав:Як я і підозрювала,постачальник таки не встиг (або не зареєстрував,оскільки не бачу у витягах)РК до тієї злощасної ПН....значить я її переношу на червень і чекаю таки РК і тільки тоді включаю в декларацію(за червень)?
Спробуйте ще зробити запит в ДПА по номеру ПН від певної дати виписки від постачальника ІПН... (він у Медку перший в списку), тоді разом з ПН прийде і нульовий РК. В інших реєстрах у мене особисто не виходить їх побачити, тільки якщо сам постачальник надсилає після реєстрації.

Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

Спробую звичайно,але ж запит подається не по даті виписки,а по даті реєстрації ПН,а дату реєстрації (принаймі яка б повинна бути)я знаю.І ще питання - по іншій квітневій ПН (попередня оплата),прийшов від постачальника нульовий РК "зміна номенклатури"по даті відгрузки,і знаходиться він у мене в Медку "Відсутні у реєстрі".Оскільки нульовий РК не береться до уваги при складанні декларації,то він і не повинен бути у реєстрі "Отримані"?Чи потрібно його імпортувати в "Отримані",тоді з яким кодом ? Прошу вибачення у всіх за такі питання,просто беруть сумніви....

Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

Спробувала по ПН від певної дати і від постачальника ІПН-глухо,ПН приходить,РК немає.Завтра буду ще з'ясовувати в телефонному режимі....розвійте будь ласка сумніви стосовно де повинен знаходитися нульовий РК до ПН в Медку (в реєстрі "Отримані ПН" -тоді з яким кодом ПК.....чи "Відсутні в реєстрі").Наперед вдячна всім за відповіді.

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

Уляна7 писав:.....Оскільки нульовий РК не береться до уваги при складанні декларації,то він і не повинен бути у реєстрі "Отримані"?Чи потрібно його імпортувати в "Отримані",тоді з яким кодом ? Прошу вибачення у всіх за такі питання,просто беруть сумніви....
Перегляньте квитанції до цього РК в Медку, якщо є реєстраційний номер в квитанції або в колонці Медка Реєстру первинних документів- "реєстраційний номер", то значить він був зареєстрований. Я в Медку ставлю "отримані", "всі" і таким чином РК+ПН разом відображаються.

Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

Я розумію,якщо ПН і РК одим місяцем,у моєму випадку ПН квітнева,і до неї нульвий РК у травні (зміна номенклатури по даті відгрузки)....тепер хочу імпортувати в "Отримані",а в мене вимагає вказати код ПК....от не знаю який код вибирати,адже сумарно нічого не змінюється

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”