Ошибка в зарегистрированной накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Уляна7 писав:Я розумію,якщо ПН і РК одим місяцем,у моєму випадку ПН квітнева,і до неї нульвий РК у травні (зміна номенклатури по даті відгрузки)....тепер хочу імпортувати в "Отримані",а в мене вимагає вказати код ПК....от не знаю який код вибирати,адже сумарно нічого не змінюється
Кредит или обязательство?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Уляна7 писав:Я розумію,якщо ПН і РК одим місяцем,у моєму випадку ПН квітнева,і до неї нульвий РК у травні (зміна номенклатури по даті відгрузки)....тепер хочу імпортувати в "Отримані",а в мене вимагає вказати код ПК....от не знаю який код вибирати,адже сумарно нічого не змінюється
Код ПК 13 - "Коригування ПК у рядок 10.1 та 10.2"

Уляна7
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 21 лютого 2017, 10:27
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Уляна7 »

Вибачте за таку деталізацію,розумію що сьогодні гаряча пора,кожен завантажений по повній....ще в останнє уточню-РК за травень (до квітневої ПН) я включаю в реєстр "Отримані"за травень (не квітень!) з кодом 13,навіть якщо як такого коригування (я маю на увазі суми ПК) не вібулося....Ще раз щиро дякую всім за відповіді і бажаю легкої здачі звітів.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Уляна7 писав:Вибачте за таку деталізацію,розумію що сьогодні гаряча пора,кожен завантажений по повній....ще в останнє уточню-РК за травень (до квітневої ПН) я включаю в реєстр "Отримані"за травень (не квітень!) з кодом 13,навіть якщо як такого коригування (я маю на увазі суми ПК) не вібулося....Ще раз щиро дякую всім за відповіді і бажаю легкої здачі звітів.
В майском реестре он будет фигурировать, но в додатке 1 нулевые РК не показываете.

Lilija0609
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 23 вересня 2016, 11:15
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lilija0609 »

Доброе утро, помогите, пожалуйста, разобраться в такой глупой ситуации : по итогам мая я контрагенту недовыписала НДС на 1коп (может из-за округлений... не знаю, как вышло), у покупателя вчера была истерика, по его словам его могут лишить НК из-за недостающей копейки. Я выписываю ему июнем РК к майской налоговой, а вот что делать с уточненкой за май?или просто потом включу эту РК в июньскую декларацию?

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Лорик777 писав: право на включення податкової накладної у мене є 365 днів із дати виписки.

Право на включение нн в нк у вас есть в течении 365 дней. Однако включать вы должны ее только через уточняющий расчет к декларации
а я ранние НН включала в текущую деку... чем чревато?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Хмель писав:
Лорик777 писав: право на включення податкової накладної у мене є 365 днів із дати виписки.

Право на включение нн в нк у вас есть в течении 365 дней. Однако включать вы должны ее только через уточняющий расчет к декларации
а я ранние НН включала в текущую деку... чем чревато?
Не згідна. можна включати протягом 365 днів
третій абзац знизу http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-kon ... 70241.html
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Natalenna писав:
Хмель писав:
Лорик777 писав: право на включення податкової накладної у мене є 365 днів із дати виписки.

Право на включение нн в нк у вас есть в течении 365 дней. Однако включать вы должны ее только через уточняющий расчет к декларации
а я ранние НН включала в текущую деку... чем чревато?
Не згідна. можна включати протягом 365 днів
третій абзац знизу http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-kon ... 70241.html
значит все ок... спасибо

Анна5164
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 08 червня 2017, 09:54
Дякував (ла): 16 разів

Повідомлення Анна5164 »

Добрый день! Помогите разобраться с корректировкой к НН, налоговая зарегистрирована от 14.06.17 на 4 позиции товара (первое событие предоплата), а когда пришло время отгружать 26.06, поменялся немного товар, одну позицую уменьшили на 5шт, а вместо этого добавили 5 шт другого товара, цена таже (итого вмето 4, стало 5 строчек)
в РК будет так???
п.2 товар "А" - 5 шт 160грн
п.5 товар "Б" 5 шт 160грн
правильно?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Анна5164 писав:Добрый день! Помогите разобраться с корректировкой к НН, налоговая зарегистрирована от 14.06.17 на 4 позиции товара (первое событие предоплата), а когда пришло время отгружать 26.06, поменялся немного товар, одну позицую уменьшили на 5шт, а вместо этого добавили 5 шт другого товара, цена таже (итого вмето 4, стало 5 строчек)
в РК будет так???
п.2 товар "А" - 5 шт 160грн
п.5 товар "Б" 5 шт 160грн
правильно?
Так было бы логично, но как показала практика - такой РК система не пропускает. Как вариант:
п. 2 товар А -10 шт. по 16о грн.
п. 2 товар А +5 шт. по 160 грн.
п. 2 товар Б + 5 шт. по 160 грн.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”