ЭКОЛОГИЧЕСКИЙ НАЛОГ. Раздел VIII

Гоша
Гений
Гений
Повідомлень: 439
З нами з: 29 березня 2012, 06:28
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 208 разів

Повідомлення Гоша »

29umka11 писав:
Гоша писав:
allavi писав: А где вы нашли этот бланк?
У мене цей бланк з"явився у медку після оновлення до 190 версії.
А кроме медка, где еще можно найти новую форму? В кабинете, вроде нет еще, только есть чтоб распечатать в бумажном виде
Здається, через кабінет цей звіт подати неможливо.

Luda_avon@ukr.net
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 502
З нами з: 17 червня 2013, 10:01
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Luda_avon@ukr.net »

Гоша писав:
Гоша писав:
Яков писав:Лист ДФС України від 04.05.2017 р. N 11086/7/99-99-12-03-04-17
[b
Про затвердження Змін до форми Податкової декларації екологічного податку[/b]]Державна фіскальна служба України повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2016 р. N 1177, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.01.2017 р. за N 116/29984 (далі - Наказ N 1177) (набрав чинності з 21 лютого 2017 року) затверджені зміни до форми Податкової декларації екологічного податку (далі - Декларація), а саме викладено у новій редакції Додаток 4 "Розрахунок за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені)" до Декларації.

Так, раніше діючий додаток доповнено рядками 4.2.1.2.4, 4.2.2.2.4, 4.3.1.2.4, 4.3.2.2.4, які мають назву "коригуючий коефіцієнт" оскільки податкові зобов’язання з екологічного податку у частині екологічного податку за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) стосовно накопичених до 1 квітня 2009 року відходів обчислюються із застосуванням коригуючого коефіцієнта.

Згідно з пунктом 46.6 статті 46 Податкового кодексу України до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Таким чином, додаток 4 до Декларації за І квартал 2017 року подається за старою формою, а за ІІ квартал та наступні податкові періоди подається за новою формою, затвердженою Наказом N 1177.

Зобов’язуємо довести цей лист для використання у роботі підпорядкованим структурним підрозділам і платникам екологічного податку за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені).

В. о. директора Департаменту податків і
зборів з юридичних осіб .........................................................................................................................О. В. Антіпова


Додаток 4 "Розрахунок за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені)" до Декларації за І квартал 2017 року подається за старою формою, а за ІІ квартал та наступні податкові періоди подається за новою формою, затвердженою Наказом N 1177
Скажіть, будь ласка, чи є вже новий бланк в електронній звітності. №? щось не знаходжу.
Хоча у змінах іде мова про дод.4 до екодекларації, а я заповнювала дод. 1 (стаціонарні джерела). Але НЕ ПРИЙНЯТО:
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - березень 2017 р..
у меня тоже самое......

Luda_avon@ukr.net
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 502
З нами з: 17 червня 2013, 10:01
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Luda_avon@ukr.net »

Luda_avon@ukr.net писав:
Гоша писав:
Гоша писав: Скажіть, будь ласка, чи є вже новий бланк в електронній звітності. №? щось не знаходжу.
Хоча у змінах іде мова про дод.4 до екодекларації, а я заповнювала дод. 1 (стаціонарні джерела). Але НЕ ПРИЙНЯТО:
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - березень 2017 р..
у меня тоже самое......
Девочки, подскажите, что надо сделать чтобы подать декларацию с екологического налога за 2 квартал.?

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Luda_avon@ukr.net писав:
Luda_avon@ukr.net писав:
Гоша писав: Хоча у змінах іде мова про дод.4 до екодекларації, а я заповнювала дод. 1 (стаціонарні джерела). Але НЕ ПРИЙНЯТО:
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - березень 2017 р..
у меня тоже самое......
Девочки, подскажите, что надо сделать чтобы подать декларацию с екологического налога за 2 квартал.?
Новая форма отчета есть в последней версии единого окна 25.18.. Отправила через Сонату

Naz_A
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 20 травня 2016, 10:58
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Naz_A »

Добрый день! подскажите - запустили газовые котлы в марте месяце- работают по  сей момент, а "дозвіл" на выбросы загрязняющих веществ еще не получен, но уже заказали. Как нам на данный момент отчитаться  по экологическому налогу. У нас данных не каких нет, или я неверно понимаю. Откуда взять данные для отчета?

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Уважаемая коллега Naz_A
Naz_A писав:Добрый день! подскажите - запустили газовые котлы в марте месяце- работают по  сей момент, а "дозвіл" на выбросы загрязняющих веществ еще не получен, но уже заказали. Как нам на данный момент отчитаться  по экологическому налогу. У нас данных не каких нет, или я неверно понимаю. Откуда взять данные для отчета?
можете посмотреть предложенный подход здесь ДФС в Вестнике №32 (2016)

С уважением Зображення

Naz_A
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 20 травня 2016, 10:58
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Naz_A »

Помогите  разобраться получили выбросы :
1.оксиди азоту - ставка налога есть
2.оксид вуглецю - ставка налога есть
3.вуглекислого газ -
4.викиди ртуті- ставка налога есть
5.оксиди діазоту
5.викидів метану
Где взять ставки по остальному - подскажите.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13651
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14113 разів
Подякували: 27889 разів

Повідомлення Яков »

Перенесено из удалённой темы:

2 августа 2017 г. 15:27:51
irka17 писав:Перевірте будь-ласка, чи правильно я розраховую екологічний податок. У мене за квартал перероблено 124.35 м3 деревини.
124.35 Х 0,064 : 100 =0.07
0.07x538.13=37.66
Дякую.
Зображення

Аватар користувача
Al Shurshun
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1169
З нами з: 19 серпня 2011, 12:21
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 614 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Al Shurshun »

Уважаемая коллега, Naz_A
Naz_A писав:Помогите  разобраться получили выбросы :
1.оксиди азоту - ставка налога есть
2.оксид вуглецю - ставка налога есть
3.вуглекислого газ -
4.викиди ртуті- ставка налога есть
5.оксиди діазоту
5.викидів метану
Где взять ставки по остальному - подскажите.
Стаття 243 писав: 3.вуглекислого газ - 243.4. Ставка податку за викиди двоокису вуглецю становить 0,37 гривні за 1 тонну.

5.оксиди діазоту 2204,89 гривень за 1 тонну (для всех типов окислов азота)

5.викидів метану Вуглеводні 124,61 гривень за 1 тонну
С уважением Зображення

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Розтлумачте будь ласка хто знає. Питання дуже горить.
Є ртутні та люмінісцентні лампи. Після використання хочемо їх передати організації яка має ліцензію на поводження з небезпечними відходами (уклали з ними договір). А саме у них є дозвіл на "Збирання - код 38.01" та "Зберігання - код 38.03". Кода на "Утилізацію 38.05" у них немає. Відсутність такого коду має значення ?
Уклав договір 20.06.17, списав лампи з балансу актом (погоріли) 25.06.17, а передав на утилізацію 31.08.17.
В зв’язку з цим питання:
1. Чи вірно я розумію що я не плачу податок до того часу поки не передав лампи на зберігання (за наявності договору з тим хто має ліцензію) ?
2. Але я нараховую зобов’язання і плачу екоподаток (ртутні 778,30 грн./шт та люмінісц. 13,54 грн./шт) в тому кварталі, в якому я передав на зберігання ці лампи ?
Тобто, якщо передав небезпечні відходи на зберігання спец. організації 31.08.17 то зобов’язання по ст. 246 виникають у 3 кварталі 2017, а не в 2-му кварталі ? Ключовий момент тут щоб зберігати їх тимчасово у себе не більше 6 міс. і мати договір зі спец. організацією. Вірно я все розумію ?



Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”