Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
nadinmymysa
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 05 жовтня 2016, 10:37
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення nadinmymysa »

Девочки и мальчики, а кто уже подавал жалобу на решение комиссии о непринятии н/н? Поделитесь, пожалуйста, что там писали?

New2015
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 30 червня 2015, 22:19
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення New2015 »

Ребекка писав:Пытаюсь в кабинете заполнить повидомлення и додатки. Додатки вообще не хотят открываться, а повидомлення черновик не сохраняет. Что-то не так делаю?

Это так кабинет рабоатет. я сдавала все ночью, когда сервер свободнее. а до этого 3 дня не могла ничего отправить

vi_ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 15 липня 2017, 14:24
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення vi_ka »

Natallia писав:
vi_ka писав:На кожну податкову накладну зупинену подавати додадок до критеріїв. У мене 4 накладні з одинаковим УКТЗЕД.

на кожну податкову подавейте Повідомлення с додатками
Дякую. Так і відправила. Жду відповіді з 13.07

Николаев
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 17 липня 2017, 14:36
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Николаев »

Девочки !!!! Сегодня кот-нибудь что-нибудь сегодня получил? Ответ Повидомлення с 12.07- нет. Налоговые в Медке висят же 2-е сутки. По моем надо брать на Майдан не только шины и вилы. Все руки опустились!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gvena
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 липня 2017, 17:10
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 20 разів

Повідомлення Gvena »

У кого были такие проблемы и что с этим делать "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"? Пытались отправлять несколько раз все от же ответ. В налоговой говорят что они не могут pdf прочитать подавайте в dbf oO. полный абсурд... А еще сказали что через электронный кабинет не проходит #wall#

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

vi_ka писав:
Natallia писав:
vi_ka писав:На кожну податкову накладну зупинену подавати додадок до критеріїв. У мене 4 накладні з одинаковим УКТЗЕД.

на кожну податкову подавейте Повідомлення с додатками
Дякую. Так і відправила. Жду відповіді з 13.07

по моему опыту
решение должно быть ч/з 5 РАБОЧИХ дней, не считая дня отправки Повидомлення
а уведомление во входящих документах в кабинете увидите еще ч/з 2 дня

т.е. реально проходит больше недели

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Gvena писав:У кого были такие проблемы и что с этим делать "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"? Пытались отправлять несколько раз все от же ответ. В налоговой говорят что они не могут pdf прочитать подавайте в dbf oO. полный абсурд... А еще сказали что через электронный кабинет не проходит #wall#
если отправляли не ч/з кабинет, то это похоже на проблемы при приемке док-тов на сервере дфс

примем проблемы имеют массовый характер:
https://news.dtkt.ua/ua/accounting/auto ... gn=oldmain

Критериями предусмотрена подача сканов в pdf!!



tatiana_2102
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 20 травня 2014, 16:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення tatiana_2102 »

nadinmymysa писав:Девочки и мальчики, а кто уже подавал жалобу на решение комиссии о непринятии н/н? Поделитесь, пожалуйста, что там писали?
Я подала вчора. Описувала які і кому надавали послуги, коли кидала ПН на реєстрацію, яка відповідь прийшла, що далі робила (подавала Додаток до Критеріїв, яка відповідь прийшла, подавала Повідомлення, які документи прикладала, коли прийшло рішення, що там було написано і т.д.). У мене в рішенні в ДФС помилились в даті виписування ПН, і це вказала. Вказала, що Рішення не оскаржується в суді. Приклала всі документи що і до Повідомлення. І відправили цінним листом з описом та повідомленням про вручення. ЖДУ.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

tatiana_2102 писав:
nadinmymysa писав:Девочки и мальчики, а кто уже подавал жалобу на решение комиссии о непринятии н/н? Поделитесь, пожалуйста, что там писали?
Я подала вчора. Описувала які і кому надавали послуги, коли кидала ПН на реєстрацію, яка відповідь прийшла, що далі робила (подавала Додаток до Критеріїв, яка відповідь прийшла, подавала Повідомлення, які документи прикладала, коли прийшло рішення, що там було написано і т.д.). У мене в рішенні в ДФС помилились в даті виписування ПН, і це вказала. Вказала, що Рішення не оскаржується в суді. Приклала всі документи що і до Повідомлення. І відправили цінним листом з описом та повідомленням про вручення. ЖДУ.
Удачи!!!!!)))
Ждем продолжения истории!
#g_pinkgla

Олена Куліш
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 19 січня 2017, 11:02
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Куліш »

Скажите, а кому то удалось добиться разблокировки нн через медок и ключами АЦСК Украина?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”