ФОПы в 1ДФ

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Вовкин писав:
zapit писав:Доброго дня! 1 ДФ складає ФОП, який працює Субагентом та отримує кошти на свій поточний розрахунковий рахунок від туристів. Комісійну винагороду він залишає собі, а решту суми - направляє як "транзитні кошти" Агентові - іншому ФОПу. Чи треба ці транзитні кошти Субагентові фіксувати в 1ДФ і якщо треба, то під яким кодом? Дякую.
если перечисление идет через р/с то думаю что нужно, это ведь доход тому, второму ФОПу, а код наверное 157 "Дохід, виплачений самозайнятій особі"
Доброго дня! Зафіксувала в 1ДФ "транзитні кошти", як пересилав ФОП Субагент ФОПу Агенту під кодом 157.А чи треба ці суми якимось чином вносити в Форму №Д4 по ЄСВ? Дякую.

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Отправила отчёт и только что увидела ошибку в сумме военного сбора (на 1 копейку больше, чем нужно) . Как Вы считаете, стоит дождаться приёма отчёта и отправить второй?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Работа писав:Отправила отчёт и только что увидела ошибку в сумме военного сбора (на 1 копейку больше, чем нужно) . Как Вы считаете, стоит дождаться приёма отчёта и отправить второй?
Якщо збираєтесь все ж виправляти - то звісно дочекатися і відправити "звітний новий" з уточненнм тільки розділу ВЗ

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Вовкин писав:
zapit писав:Доброго дня! 1 ДФ складає ФОП, який працює Субагентом та отримує кошти на свій поточний розрахунковий рахунок від туристів. Комісійну винагороду він залишає собі, а решту суми - направляє як "транзитні кошти" Агентові - іншому ФОПу. Чи треба ці транзитні кошти Субагентові фіксувати в 1ДФ і якщо треба, то під яким кодом? Дякую.
если перечисление идет через р/с то думаю что нужно, это ведь доход тому, второму ФОПу, а код наверное 157 "Дохід, виплачений самозайнятій особі"
Доброго дня! А які документи мені необхідно вимагати від Агента - отримувача транзитних коштів ?Дякую.

М@рина.
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 168
З нами з: 12 квітня 2016, 08:47
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення М@рина. »

zapit писав:
Вовкин писав:
zapit писав:Доброго дня! 1 ДФ складає ФОП, який працює Субагентом та отримує кошти на свій поточний розрахунковий рахунок від туристів. Комісійну винагороду він залишає собі, а решту суми - направляє як "транзитні кошти" Агентові - іншому ФОПу. Чи треба ці транзитні кошти Субагентові фіксувати в 1ДФ і якщо треба, то під яким кодом? Дякую.
если перечисление идет через р/с то думаю что нужно, это ведь доход тому, второму ФОПу, а код наверное 157 "Дохід, виплачений самозайнятій особі"
Доброго дня! А які документи мені необхідно вимагати від Агента - отримувача транзитних коштів ?Дякую.
Копію свідоцтва про реєстрацію.

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! В 1ДФ є ФОП з кодом 157. Заповнила колонку 3 та 3а в розділі 1, колонки 4а-9 - з прочерками, а от Розділ 2- що там має бути?(там, де графа "Військовий збір"?)Ті ж суми ставити в колонки 3а та 3, а 4а та 4 з прочерками? Дякую.

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! Вписала в 1ДФ під кодом 157 суму транзитних коштів, яку висилала Турагентові. Тепер не знаю, чи треба було писати під цим кодом лише суму агентської винагороди, чи так, як я написала - усю суму транзитних коштів. Якщо подати уточнюючий розрахунок, чи буде штраф? (Колонки 4 і 4а у мене пусті...)-?



olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Добрый день подскажите пож-та поставщик ФОП и покупатель ФОП, так вот покупатель показал с ознакой 157 начислено по факту и перечислено по факту, теперь у поставщика осталась переплата, а отгрузок больше не будет - ФОП поставщик возвращает деньги. Как я должна показать эту операцию в 1-ДФ?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

olga111 писав:Добрый день подскажите пож-та поставщик ФОП и покупатель ФОП, так вот покупатель показал с ознакой 157 начислено по факту и перечислено по факту, теперь у поставщика осталась переплата, а отгрузок больше не будет - ФОП поставщик возвращает деньги. Как я должна показать эту операцию в 1-ДФ?
Когда-то читала, со знаком минус перечислено, разницу которую вернули, и у Вас выйдет начислено (отгрузка)=перечислено

1111111111
Гений
Гений
Повідомлень: 490
З нами з: 16 січня 2012, 15:02
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення 1111111111 »

Подскажите какое наказание меня ждет за следующее нарушение:
за 2016 и 2 кв.2017 не показала в форме 1ДФ начисление ФОПу за выполненные услуги, по факту мы должны ему, выплат не было.
1.Мне надо подать уточненки за весь период, указать только начисление?
2.Какой штраф грозит?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДФО”