Вопросы по табл. 5 Додатка 4 по ЄCВ

Питання по ЄСВ
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Яков писав:
Dfcbkbcf писав:кстати у меня та же ситуация 05.07 у сотрудници закончился отпуск по беременности и родам, но потом еще принесли справку о продлении (о которой я узнала только сейчас), ну в отчетах думаю отобразить правильно, а с расчетом в соц страх уже в августе пойти.. правильный ли ход моих мыслей...
спасибо всем кто отозвался, подскажите
Если сотрудница принесла справку, вместо больничного — никаких начислений не сможете делать по БиР. Пока она не обменяет справку на больничный.
Если принесёт больничный (поменянный), например, в августе, значит, начисления пройдут августовским отчётом за июль
Если принесла больничный, то:
1. в табл 6 показываю ей начисление за 14 дней + доначисление ЕСВ до минималки за июль с учетом того начисления что показано в марте
2. вопрос по табл 5
- категория 5 дата окончания 19.07
- категория 6 дата начала 20.07 (если она уходит в отпуск по уходу за ребёнком)
4. потом иду в соц страх с такими документами
- справка расчет за 14 дней = заява розрахунок на 14 дней
- продление декретного
- ИНН сотрудницы
возможно – формы бланков заяв поменяются, в некоторых ФСС просят принести копии платёжек за последние 2-3 месяца по ЕСВ и данные по "страх." р/с
5. когда получаю деньги из соц страха тогда ей перечисляю эту доплату за 14 дней — да. Если будет задержка с получением денег из ФСС, не забудьте про начисленный ЕСВ за июль
подскажите что еще не так сделала.., показала в табл 6 количество пребывание в трудовых видносынах 14 (потому что программа материлась когда ничего не ставила и колличество пребывание дней в отпуске в связи з вагитностью и пологами тоже 14 (пришла вот такая квитанция)
рядок 3. для... полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів не співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 – 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати)
Державна фіскальна служба України
надо было 31 день поставить?? или ничего?? это доначисление больничного и 31 день я ставила в отчете за март (за июль)

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Dfcbkbcf писав: подскажите что еще не так сделала.., показала в табл 6 количество пребывание в трудовых видносынах 14 (потому что программа материлась когда ничего не ставила и колличество пребывание дней в отпуске в связи з вагитностью и пологами тоже 14 (пришла вот такая квитанция)
рядок 3. для... полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів не співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 – 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати)
Державна фіскальна служба України
надо было 31 день поставить?? или ничего?? это доначисление больничного и 31 день я ставила в отчете за март (за июль)

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Dfcbkbcf писав:
Dfcbkbcf писав: подскажите что еще не так сделала.., показала в табл 6 количество пребывание в трудовых видносынах 14 (потому что программа материлась когда ничего не ставила и колличество пребывание дней в отпуске в связи з вагитностью и пологами тоже 14 (пришла вот такая квитанция)
рядок 3. для... полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів не співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 – 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати)
Державна фіскальна служба України
надо было 31 день поставить?? или ничего?? это доначисление больничного и 31 день я ставила в отчете за март (за июль)
и что никто никак не знает???
сколько дней колличества пребывания в трудовых отношениях ставить сотруднице в табл 6, если ей продлили отпуск в связи с беременностью и родами на 14 дней..
в отчете за март уже колличество 31 день за июль я показывала, а сейчас непонятно что ставить обратно

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня!
Працівник відпрацював у липні 2017 р. 7 робочих днів (його прийняли на роботу 21.07.17р.). Він у ФОПа один - єдиний. Яка середньооблікова к-кісь штатних працівників за липень 2017?
Табл. 5. 12 -та колонка. Внизу - зсилочка з ***. Не можу розібрати - чи вписувати в цю колонку 21.07.2017 р. Допоможіть будь-ласка. Дякую.



Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

zapit писав:Доброго дня!
Працівник відпрацював у липні 2017 р. 7 робочих днів (його прийняли на роботу 21.07.17р.). Він у ФОПа один - єдиний. Яка середньооблікова к-кісь штатних працівників за липень 2017?
Табл. 5. 12 -та колонка. Внизу - зсилочка з ***. Не можу розібрати - чи вписувати в цю колонку 21.07.2017 р. Допоможіть будь-ласка. Дякую.
середньооблікова к-кісь штатних працівників за липень 2017 — 1
Табл. 5. 12 -та колонка — не заполняете (в бумажном виде прочерки)
Зображення

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка з табл. 6 додатка 4. Є колонка 10 "Код типу нарахувань". Внизу - зсилочка ***. Не можу розібратись, що ставити в цій колонці.(Працівник відпрацював у липні 2017 р. 7 робочих днів (його прийняли на роботу 21.07.17р. на трудову книжку). Дякую.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zapit писав:Доброго дня! Допоможіть будь-ласка з табл. 6 додатка 4. Є колонка 10 "Код типу нарахувань". Внизу - зсилочка ***. Не можу розібратись, що ставити в цій колонці.(Працівник відпрацював у липні 2017 р. 7 робочих днів (його прийняли на роботу 21.07.17р. на трудову книжку). Дякую.
Не потрібно дублювати багато раз своє питання в різних темах.
Просто це питання, відповідь на яке можна знайти і в нормативці і ще багато де
Ось почитайте, просто написано https://help.smcs.com.ua/uk/reader/arti ... 6-zvitu-d4
А ось і нормативка, почитайте і зверніть увагу на п9
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

Tasa писав:
zapit писав:Доброго дня! Допоможіть будь-ласка з табл. 6 додатка 4. Є колонка 10 "Код типу нарахувань". Внизу - зсилочка ***. Не можу розібратись, що ставити в цій колонці.(Працівник відпрацював у липні 2017 р. 7 робочих днів (його прийняли на роботу 21.07.17р. на трудову книжку). Дякую.
Не потрібно дублювати багато раз своє питання в різних темах.
Просто це питання, відповідь на яке можна знайти і в нормативці і ще багато де
Ось почитайте, просто написано https://help.smcs.com.ua/uk/reader/arti ... 6-zvitu-d4
А ось і нормативка, почитайте і зверніть увагу на п9
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15
Дякую, заповнила табл. 6
Поясныть будь-ласка, чому Ви радили звернути увагу на п. 9? Дякую.

zapit
Оракул
Оракул
Повідомлень: 252
З нами з: 13 листопада 2013, 19:43
Дякував (ла): 94 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення zapit »

zapit писав:
Tasa писав:
zapit писав:Доброго дня! Допоможіть будь-ласка з табл. 6 додатка 4. Є колонка 10 "Код типу нарахувань". Внизу - зсилочка ***. Не можу розібратись, що ставити в цій колонці.(Працівник відпрацював у липні 2017 р. 7 робочих днів (його прийняли на роботу 21.07.17р. на трудову книжку). Дякую.
Не потрібно дублювати багато раз своє питання в різних темах.
Просто це питання, відповідь на яке можна знайти і в нормативці і ще багато де
Ось почитайте, просто написано https://help.smcs.com.ua/uk/reader/arti ... 6-zvitu-d4
А ось і нормативка, почитайте і зверніть увагу на п9
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15
Дякую, заповнила табл. 6
Поясныть будь-ласка, чому Ви радили звернути увагу на п. 9? Дякую.
Код Категорії ЗО? У мене на трудовый книжці працівник, тобто Код категорії ЗО 1? Дякую.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

zapit писав:
zapit писав:
Tasa писав: Не потрібно дублювати багато раз своє питання в різних темах.
Просто це питання, відповідь на яке можна знайти і в нормативці і ще багато де
Ось почитайте, просто написано https://help.smcs.com.ua/uk/reader/arti ... 6-zvitu-d4
А ось і нормативка, почитайте і зверніть увагу на п9
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0460-15
Дякую, заповнила табл. 6
Поясныть будь-ласка, чому Ви радили звернути увагу на п. 9? Дякую.
Код Категорії ЗО? У мене на трудовый книжці працівник, тобто Код категорії ЗО 1? Дякую.
Если не инвалид, то да.

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”