РРО для единщиков 2 и 3 группы

Розділ XIV ПКУ
Ineska
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 05 вересня 2016, 11:24
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Ineska »

Подскажите, если установили РРО, который передает все данные в ДФС, отчет ЗВР-1 не нужно уже сдавать ежемесячно? И если РРО стоит с июня, но продаж не было пока, сдавать отчет пустой или тоже не нужно? Запутались с этим отчетом

Мария14
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 10 серпня 2017, 11:08
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Мария14 »

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, ФОП 2 группа, расчеты только безнал - через банк - с расчетного счета на расчетный счет, можно ли при этой форме расчетов использовать допустимый годовой оборот 1,5 млн без применения РРО? Однозначного ответа нигде не нашла:( Заранее спасибо!

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Мария14 писав:Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, ФОП 2 группа, расчеты только безнал - через банк - с расчетного счета на расчетный счет, можно ли при этой форме расчетов использовать допустимый годовой оборот 1,5 млн без применения РРО? Однозначного ответа нигде не нашла:( Заранее спасибо!
Можно. Ведь у вас только безнал.

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 471
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

добрый день. Хотелось бы услышать ваше мнение по поводу экрана для проэктора, входит ли он в перечень слож. бытовой техники?

Елена2690
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 18 травня 2016, 14:09
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Елена2690 »

Добрый день! Вопрос к тем кто работает с РРО. Я буду принимать наличные через РРО т к достигла отметки в 1 000 000, но деньги в банк я не хочу сдавать а буду забирать себе, т к я ФОП на едином налоге 3 группа, то при оплате всех налогов имею право распоряжаться своими деньгами. Для юр лиц есть в кассовых аппаратах функция служебной выдачи, когда сдаешь выручку в банк (это я прочла в интернете, поэтому может и неправда), а как быть мне, тоже в конце дня применять эту функцию или не в конце дня, а когда захочу, или как поступают на практике, напишите, пожалуйста.

oliviya16
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 02 жовтня 2017, 17:04

Повідомлення oliviya16 »

Самой интересно знать.

bukad
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 21 жовтня 2014, 13:33
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 55 разів

Повідомлення bukad »

Елена2690 писав:Добрый день! Вопрос к тем кто работает с РРО. Я буду принимать наличные через РРО т к достигла отметки в 1 000 000, но деньги в банк я не хочу сдавать а буду забирать себе, т к я ФОП на едином налоге 3 группа, то при оплате всех налогов имею право распоряжаться своими деньгами. Для юр лиц есть в кассовых аппаратах функция служебной выдачи, когда сдаешь выручку в банк (это я прочла в интернете, поэтому может и неправда), а как быть мне, тоже в конце дня применять эту функцию или не в конце дня, а когда захочу, или как поступают на практике, напишите, пожалуйста.
Думаю, різниці не буде (ФОП ІІ група, торгує пивом, ФОП загальна система - алкоголь): кожного дня обнуляють касу, лишають там 1,17 грн., або щось інше. В банк нічого не носять.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3139
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2366 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

ФОП 3%, есть РРО

Клиент заплатил с карты на карту ФОПа, деньги пришли с формулировкой "x7. Перевод на карту ПриватБанка"
Отправитель "СКС 'КРЕДИТНАЯ КАРТА'" указан ИПН и номер счета

При оплате через POS-терминал - это считается наловым платежом и надо использовать РРО
В моем случае перевод с карты на карту - как это квалифицировать ? безнал ?
РРО не применяется ?

У меня такой случай впервые., Подскажите, плиз. Срочно надо.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Для ознакомления:

Застосування РРО

Розрахунки у безготівковій формі
Фізична особа — підприємець — платник єдиного податку другої групи здійснює оптову торгівлю електронним і телекомунікаційним устаткуванням. Розрахунки проводить винятково у безготівковій формі. Обсяг доходів у календарному році становить понад 1 млн грн. Чи потрібно такій особі застосовувати РРО?
Згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України РРО не застосовуються платниками єдиного податку першої групи; другої і третьої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, що настає за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.
Норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.
Таким чином, фізична особа — підприємець — платник єдиного податку другої групи, яка в календарному році перевищила обсяг доходу 1 млн грн, зобов’язана з першого числа першого місяця кварталу, що настає за виникненням такого перевищення, при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати РРО.
Водночас оскільки зазначена особа здійснювала розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) винятково у безготівковій формі, РРО вона не застосовує.


Електронна квитанція
Підприємство здійснює торгівлю технічно складними побутовими товарами в мережі Інтернет, оплата за які покупцями здійснюється платіжними картками. Чи потрібно такому підприємству застосовувати РРО, якщо надана покупцеві банком-еквайєром електронна квитанція про оплату замовленого на інтернет-сайті товару міститиме всі обов’язкові реквізити?
Статтею 2 Закону про РРО визначено, що розрахунковий документ — це документ установленої форми та змісту (касовий, товарний чеки, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, купівлі-продажу іноземної валюти, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрованим у встановленому порядку РРО або заповнений вручну.
У разі якщо покупець, використовуючи мережу Інтернет, замовив у підприємства товар і розрахунок за нього було здійснено електронним платіжним засобом, то підприємство зобов’язане видати йому розрахунковий документ установленої форми (фіскальний касовий чек, надрукований РРО).
Слід зауважити, що електронна квитанція про оплату замовленого на інтернет-сайті товару, яка надається банком, навіть за наявності всіх обов’язкових реквізитів не може вважатися розрахунковим документом у розумінні Закону про РРО.
Зображення

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3139
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2366 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Вопросы, подскажите плиз,
1. что если ФОП 2гр., товары не попали в список обязательных к применению РРО, оплаты идут с карты на карту, оборот до 1 млн - РРО не требуется ?

2. если оплата идет на карту-ключ Приватбанка /в банке говорят, что это практически и есть р\с ?, / - это есть безнал ?

3. если оплата идет с карты - клиент заходит Приват24- на р/с непосредственно - это безнал , и РРО не требуется ?

4. если оплата через ПТКС не посредственно на р/с - это безнал ?

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”