Акциз. Электронное администрирование

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Так, вчора з обіду "заработало"... Мої "висяки" повернулися як повторно подані, але у мене вчора був останній день, тому й подала повторно. Ну хоч з цим все гаразд)))

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

Подскажите, пожалуйста, мы продаем Оптом топливо, которое может быть и импортным и украинским. Заполняю приложение Дод.1-1 Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу. Какой выбрать код операции В1 или В2? На горячей линии сказали В2, в налоговой В1. Что выбрать?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Афина писав:Подскажите, пожалуйста, мы продаем Оптом топливо, которое может быть и импортным и украинским. Заполняю приложение Дод.1-1 Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу. Какой выбрать код операции В1 или В2? На горячей линии сказали В2, в налоговой В1. Что выбрать?
В2.

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

АЛЮШКА, а почему В2? Меня смущает слово "понад" "Операції з реалізації будь-яких обсягів пального понад обсяги...". Мы продаем то, что получили и ничего свыше.

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Афина писав: АЛЮШКА, а почему В2? Меня смущает слово "понад" "Операції з реалізації будь-яких обсягів пального понад обсяги...". Мы продаем то, что получили и ничего свыше.
Мы тоже так(оптовики). В2 указываем. В1 указывают производители.

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

АЛЮШКА, огромное Вам спасибо за помощь. Где можно прочитать об этом, что В1 подают только производители, а В2 оптовики? В августе у нас была реализация украинского топлива. Все равно нужно подавать В2 или еще нужен додаток 1 с В1?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Коллеги, помогите, пожалуйста, разобраться в новой сделке. На данный момент у меня была продажа топлива только по смарт-картам и я зарегистрирована плательщиком акцизного налога. Сейчас директор хочет купить бензовоз топлива и продать, фактически выступить посредником. Я так понимаю что под расходную будет ТТН и АН, а что еще? Нужны ли для такой сделки еще какие-то разрешительные документы?

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

Oska1302 писав:Коллеги, помогите, пожалуйста, разобраться в новой сделке. На данный момент у меня была продажа топлива только по смарт-картам и я зарегистрирована плательщиком акцизного налога. Сейчас директор хочет купить бензовоз топлива и продать, фактически выступить посредником. Я так понимаю что под расходную будет ТТН и АН, а что еще? Нужны ли для такой сделки еще какие-то разрешительные документы?
покупайте -продавайте, еще нужно паспорт качества и сертификат на топливо

pepe71
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 серпня 2017, 17:36

Повідомлення pepe71 »

iralis писав:
Oska1302 писав:Коллеги, помогите, пожалуйста, разобраться в новой сделке. На данный момент у меня была продажа топлива только по смарт-картам и я зарегистрирована плательщиком акцизного налога. Сейчас директор хочет купить бензовоз топлива и продать, фактически выступить посредником. Я так понимаю что под расходную будет ТТН и АН, а что еще? Нужны ли для такой сделки еще какие-то разрешительные документы?
покупайте -продавайте, еще нужно паспорт качества и сертификат на топливо
Добрый день, а изменения в заявку о регистрации плательщика акциза (т.к. оптовая торговля с колес) не нужно подавать?

pepe71
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 31 серпня 2017, 17:36

Повідомлення pepe71 »

pepe71 писав:
iralis писав:
Oska1302 писав:Коллеги, помогите, пожалуйста, разобраться в новой сделке. На данный момент у меня была продажа топлива только по смарт-картам и я зарегистрирована плательщиком акцизного налога. Сейчас директор хочет купить бензовоз топлива и продать, фактически выступить посредником. Я так понимаю что под расходную будет ТТН и АН, а что еще? Нужны ли для такой сделки еще какие-то разрешительные документы?
покупайте -продавайте, еще нужно паспорт качества и сертификат на топливо
Добрый день, а изменения в заявку о регистрации плательщика акциза (т.к. оптовая торговля с колес) не нужно подавать?
http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

Відповідно до п. 6 розд. ІІ Порядку електронного адміністрування реалізації пального, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 113, реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального (далі – Заява), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2016 № 218, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17.03.2016 за № 405/28535.
Заява складається та подається до контролюючого органу за основним місцем обліку особи як платника податків засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.
У графі 2 «Найменування пункту» пункту 5 «Відомості про пункти (склади, комплекси, станції, інші об’єкти) реалізації пального» Заяви вказується назва пункту:
стосовно пунктів, які є філіями або іншими відокремленими підрозділами заявника - юридичної особи, має вказуватись назва такої філії чи іншого відокремленого підрозділу (тобто назва, що відповідає коду ЄДРПОУ філії або іншого відокремленого підрозділу, зазначеному в графі 3 пункту 5 Заяви);
стосовно пунктів, які не є філіями чи іншими відокремленими підрозділами юридичної особи або не мають власних назв, має вказуватись назва, прийнята самою юридичною особою.
В графі 3 «Код пункту реалізації» пункту 5 «Відомості про пункти (склади, комплекси, станції, інші об’єкти) реалізації пального» Заяви вказується унікальний код пункту - код за ЄДРПОУ (якщо пункт є відокремленим підрозділом юридичної особи) або код за внутрішньою кодифікацією, прийнятою самою особою, тобто:
стосовно пунктів, які є філіями або іншими відокремленими підрозділами заявника - юридичної особи, має вказуватись код ЄДРПОУ такої філії чи іншого відокремленого підрозділу, якщо такі філії мають власні коди ЄДРПОУ, відмінні від коду ЄДРПОУ юридичної особи;
стосовно пунктів, які не є філіями чи іншими відокремленими підрозділами юридичної особи або не мають власних кодів ЄДРПОУ, має вказуватись код за внутрішньою кодифікацією, прийнятою самою юридичною особою (наприклад, номери нафтобаз, АЗС, складів, цистерн тощо).
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі,
посилання на джерело інформації обов’язкове.

Как это расценивать? Что в их понимании "інші об'экти" та "цистерни тощо" ?

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”