= Бухгалтерские ПРОВОДКИ: спрашиваем, помогаем, уточняем =

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

irina2101 писав:Всем добрый день!
Прошу помощи в таком вопросе. На предприятии договор с мобильным оператором, оплачиваем услуги только с счета. Получила акт за сентябрь, а там в разделе получено оплат не 1020 грн, которую заплатили, а 1021.37. Оказывается, сотрудник оплачивал что-то в терминале, а сдачу ему зачислили на пополнение счета на телефон. И что теперь делать с этими копейками? У меня не идет 631 счет и НН я получила тоже с учетом этой суммы.
Я в такому випадку ставлю цю різницю в дохід п-ва , тоді р.631 закривається, а ПН вкл. в кредит, суми також маленькі, іншого способу не знайшла.. Може ще щось хтось підскаже..

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

ANKO писав:
irina2101 писав:Всем добрый день!
Прошу помощи в таком вопросе. На предприятии договор с мобильным оператором, оплачиваем услуги только с счета. Получила акт за сентябрь, а там в разделе получено оплат не 1020 грн, которую заплатили, а 1021.37. Оказывается, сотрудник оплачивал что-то в терминале, а сдачу ему зачислили на пополнение счета на телефон. И что теперь делать с этими копейками? У меня не идет 631 счет и НН я получила тоже с учетом этой суммы.
Я в такому випадку ставлю цю різницю в дохід п-ва , тоді р.631 закривається, а ПН вкл. в кредит, суми також маленькі, іншого способу не знайшла.. Може ще щось хтось підскаже..
Змешити витрати на 1,37. Ніхто ці копійки з перевіяючих шукати не буде, немає зиску.

Бухгалтер1С,8,2
Гуру
Гуру
Повідомлень: 88
З нами з: 28 травня 2012, 03:26
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення Бухгалтер1С,8,2 »

А мы пишем письма в таком случае поставщику о переносе сумы
на личный номер сотрудника.

Вена
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 30 грудня 2016, 00:11
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Вена »

В 2013 у нас произошло хищение ден.средств с расчетного счета я сумму отнесла на 315 счёт, дело ещё не закрыто, подскажите на будущее когда дело закроют и не найдут виновных на какой счёт закрыть?

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Вена писав:В 2013 у нас произошло хищение ден.средств с расчетного счета я сумму отнесла на 315 счёт, дело ещё не закрыто, подскажите на будущее когда дело закроют и не найдут виновных на какой счёт закрыть?
315 рахунок використовувати не правильно, тому що в Інструкції про план рахунків сказано:
"Субрахунок 315 «Спеціальні рахунки в національній валюті» призначений для обліку коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритому платнику податку в Казначействі, а також на інших спеціальних рахунках, відкритих у банку та/або органі Казначейства відповідно до законодавства, тощо."

Якщо винних осіб не знайдено, то в 2013 потрібно було сумму списати на 947 і одночасно обліковувати на забалансовому рахунку 072.
Тепер помилки минулих років потрібно виправити через 44 рахунок і одночасно на 072 на підставі бух довідки. На прибуток 2017 ця операція ніяк не впливає.
44-315 сума
072 сума

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Продали основной засоб. Остаточная стоимость 0. Оценили и продали. Какими проводками показать в бух. учете?

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Kas писав:Продали основной засоб. Остаточная стоимость 0. Оценили и продали. Какими проводками показать в бух. учете?
http://avers3.com/26714

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

Доброго дня. скажіть будь-ласка, по результатах інвентаризації - списання товару - без ПДВ; оприбуткування - з ПДВ? а при пересорті різницю ми відображаємо Дт 947 або Кт 719?
мене найбільше цікавить - оприбуткування...

в мене програма 1С проводить ціну оприбуткування з пдв

Ната2727
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 816
З нами з: 10 березня 2012, 13:17
Дякував (ла): 475 разів
Подякували: 70 разів

Повідомлення Ната2727 »

ANKO писав:
irina2101 писав:Всем добрый день!
Прошу помощи в таком вопросе. На предприятии договор с мобильным оператором, оплачиваем услуги только с счета. Получила акт за сентябрь, а там в разделе получено оплат не 1020 грн, которую заплатили, а 1021.37. Оказывается, сотрудник оплачивал что-то в терминале, а сдачу ему зачислили на пополнение счета на телефон. И что теперь делать с этими копейками? У меня не идет 631 счет и НН я получила тоже с учетом этой суммы.
Я в такому випадку ставлю цю різницю в дохід п-ва , тоді р.631 закривається, а ПН вкл. в кредит, суми також маленькі, іншого способу не знайшла.. Може ще щось хтось підскаже..
я так само робила, тільки у мене рах.6851

Вена
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 30 грудня 2016, 00:11
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення Вена »

Татьяна ТС писав:
Вена писав:В 2013 у нас произошло хищение ден.средств с расчетного счета я сумму отнесла на 315 счёт, дело ещё не закрыто, подскажите на будущее когда дело закроют и не найдут виновных на какой счёт закрыть?
315 рахунок використовувати не правильно, тому що в Інструкції про план рахунків сказано:
"Субрахунок 315 «Спеціальні рахунки в національній валюті» призначений для обліку коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритому платнику податку в Казначействі, а також на інших спеціальних рахунках, відкритих у банку та/або органі Казначейства відповідно до законодавства, тощо."

Якщо винних осіб не знайдено, то в 2013 потрібно було сумму списати на 947 і одночасно обліковувати на забалансовому рахунку 072.
Тепер помилки минулих років потрібно виправити через 44 рахунок і одночасно на 072 на підставі бух довідки. На прибуток 2017 ця операція ніяк не впливає.
44-315 сума
072 сума
Ошиблась не 315 счёт у меня числится на 375
Одночасно написали должно быть на забалансовом счёте 072 это должна быть проводка Дт 072 Кт 00?
Подскажите мне пожалуйста дело сейчас передано в суд начнётся тягонина я ж не имею право сейчас все это дело в учете закрыть а вдруг найдут виновных и деньги будут возвращены предприятию

Відповісти

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”