TAXER — сервис для предпринимателей на едином налоге

Подання звітності в електронному вигляді
taxbook
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 17 жовтня 2017, 21:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення taxbook »

Таксер — бесплатный сервис онлайн-бухгалтерии исключительно для предпринимателей на едином налоге. Данные пользователей в нем хранятся в зашифрованном виде в облаке на разных серверах, в том числе и резервных, что делает невозможным изъятие данных сторонними лицами.

Для использования сервиса нужно только зарегистрироваться и тогда предпринимателю станут доступны следующие бесплатные функции:

1. Отчетность. На сегодня для формирования и подачи в электронном виде доступны следующие документы:
F1391004 Договір про визнання електронних документів
Отчетность за ФЛП
F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (квартальная декларация плательщика ЕН)
F0103404 Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (1 та 2 групи) (годовая декларация плательщика ЕН)
F0100100 Податкова декларація про майновий стан і доходи (підприємця) (отчет по общей системе)
F3000511 Звiт про суми нарахованого доходу застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5) (годовой отчет по ЕСВ)
Отчетнотсь за наемных сотрудников
F3001001 Повідомлення про прийняття працівника на роботу
F0500105 Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (квартальный отчет 1-ДФ)
F3000411 Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соцiальне страхування до органiв доходiв i зборiв (ежемесячный отчет по ЕСВ Додаток 4)

2. Налоговый календарь. Представляет собой интерактивный годовой план со сроками подачи отчетности и уплаты налогов для предпринимателей на ЕН. Дает возможность сформировать реквизиты для оплаты налогов (на сегодня реквизиты на сайте актуальным для всех населенных пунктов, где не было создана территориальная громада; для ОТГ реквизиты будут обновлены в ближайшем времени). Также он напоминает предпринимателю о сроках подачи отчетности и уплате налогов.

3. Расчеты с бюджетом. Показывает информацию о состоянии расчетов с бюджетом по всем налогам и сборам, включая информацию о задолженности.

Еще сервис полезен бухгалтерам — позволяет бесплатном вести в одном аккаунте до 10 предпринимателей.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

taxbook писав:бесплатный сервис онлайн-бухгалтерии
Справді?)
Зображення
taxbook писав:Данные пользователей в нем хранятся в зашифрованном виде в облаке на разных серверах, в том числе и резервных, что делает невозможным изъятие данных сторонними лицами.
Це, я так розумію, захист від поліції)
А як щодо співробітників Таксера, адмінів? Як саме ваша компанія виконує норми Закону про захист персональних даних? Адже, на відміну від офлайн-програм, ваш сервіс безпосередньо зберігає та отримує доступ до податкової та фінансової інформації клієнтів.
ПС. А також до ЕЦП.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

taxbook
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 17 жовтня 2017, 21:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення taxbook »

SonataEvol писав:
taxbook писав:бесплатный сервис онлайн-бухгалтерии
Справді?)
taxbook писав:Данные пользователей в нем хранятся в зашифрованном виде в облаке на разных серверах, в том числе и резервных, что делает невозможным изъятие данных сторонними лицами.
Це, я так розумію, захист від поліції)
А як щодо співробітників Таксера, адмінів? Як саме ваша компанія виконує норми Закону про захист персональних даних? Адже, на відміну від офлайн-програм, ваш сервіс безпосередньо зберігає та отримує доступ до податкової та фінансової інформації клієнтів.
ПС. А також до ЕЦП.
Давайте по порядку:

1. Це не моя компанія і я не являюсь її співробітником. Я підприємець і вирішив поділитись своїм досвідом. Таксер використовую як сервіс для подачі звітності, так як він дійсно дає можливість підприємцю безкоштовно сформувати та відправити всі необхідні звіти. Ви могли б у цьому впевнетись, якби зареєструвались в сервісі.

2. Плату у розмірі 450 грн/рік вони беруть за додатковий функціонал:
• автоматичне формування та заповнення звітності;
• сплату податків онлайн;
• опції бухгалтерії та формування первинних документів.

3. Наскільки я розумію, онлайн-сервіс було розроблено для можливості подавати звітність у будь-якій операційній системі (наприклад, я використовую Ubuntu, де немає можливості запуску exe-файлів). На сьогодні це краще рішення і його використовують більшість сервісів для подачі звітності (iFin, Report, Privat, SmartFin, Смарт бухгалтерия). Щодо захисту персональних даних, то все описано в Угоді про захист персональних даних, а ЕЦП, наскільки мені відомо, не завантажується до них на сервер, а зберігається локально на комп'ютері користувача.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

По порядку - так по порядку :)
taxbook писав: 1. Це не моя компанія і я не являюсь її співробітником. Я підприємець і вирішив поділитись своїм досвідом. Таксер використовую як сервіс для подачі звітності, так як він дійсно дає можливість підприємцю безкоштовно сформувати та відправити всі необхідні звіти.
Це може бути правда, але не вся. Ви, вочевидь, намагаєтесь заробити на збільшенні клієнтури Таксера за допомогою його реферальної системи. Про це чітко вказує ваш промо-код 42330514 у кожному вашому посиланні на сайт цього сервісу)
Отже, ви по суті - дилер, тобто продавець сервісу. Більшість продавців, медка наприклад, теж не є співробітниками Інтелект-сервісу, а є простими підприємцями.
Не тікайте від цього, а то здається, що ви соромитеся пропонувати Таксер у якості стабільного дилера)))
taxbook писав: 2. Плату у розмірі 450 грн/рік вони беруть за додатковий функціонал:
Саме так, ніхто не каже, що там все платно. Але і не все безкоштовно, про що теж обов'язково треба зауважити у подібних темах.
Адже, наприклад, перевірка коректності заповнення звітів (яка теж платна) - це дуже важлива функція для підприємця, який не винаймає власного бухгалтера.
taxbook писав: 3. Наскільки я розумію, онлайн-сервіс було розроблено для можливості подавати звітність у будь-якій операційній системі (наприклад, я використовую Ubuntu, де немає можливості запуску exe-файлів). На сьогодні це краще рішення і його використовують більшість сервісів для подачі звітності
Я навіть більше скажу - таке рішення (онлайн) використовують не більшість, а усі без винятку подібні сервіси, бо це і є їхня суть)
Але вони мають натомість іншу ваду - замість проблем із кросплатформністю (різні операційні системи) вони отримують проблеми із кросбраузерністю (різні інтернет-браузери). Хотілося б почути, як працюють різні функції Таксера на різних браузерах (IE, Chrome, Safari, Firefox тощо). Ті, хто працював, наприклад, із Кабінетом платника ДФС, мене зрозуміють)
taxbook писав: Щодо захисту персональних даних, то все описано в Угоді про захист персональних даних
А ви самі прочитали, що написано на тій сторінці, куди ви дали посилання? :)
Там написано "Угода користувача", а не "Угода про захист персональних даних". Це різні речі.
Про персональні дані у цій угоді сказано таке: "Адміністрація не буде нести відповідальності за будь-які... збитки, що виникають внаслідок... не уповноваженого доступу до даних користувача". Тобто, вони кажуть: "навіть, якщо ми продамо вашу податкову інфу бандитам, колекторам чи росіянам, нам все одно нічого за це не буде".
От і довірте таким свої документи)

Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

taxbook
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 17 жовтня 2017, 21:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення taxbook »

SonataEvol писав: Ви, вочевидь, намагаєтесь заробити на збільшенні клієнтури Таксера за допомогою його реферальної системи. Про це чітко вказує ваш промо-код 42330514 у кожному вашому посиланні на сайт цього сервісу)
Отже, ви по суті - дилер, тобто продавець сервісу. Більшість продавців, медка наприклад, теж не є співробітниками Інтелект-сервісу, а є простими підприємцями.
Не тікайте від цього, а то здається, що ви соромитеся пропонувати Таксер у якості стабільного дилера)))
Я просуваю Таксер показуючи його плюси. В мене немає бажання рекламувати його платний функціонал та заохачувати його оплачувати. Мета створення цієї теми - допомогти підприємцям у подачі звітності. Думаю, дилерством це не назвеш. Моя вигода з цього - розширити базу потенційних клієнтів, яким би знадобились мої послуги (я податковий юрист). А мій код у посиланнях показує, що я являюсь учасником партнерської програми сервісу. В ній може приймати участь кожен зареєстрований користувач.
SonataEvol писав: Саме так, ніхто не каже, що там все платно. Але і не все безкоштовно, про що теж обов'язково треба зауважити у подібних темах.
Адже, наприклад, перевірка коректності заповнення звітів (яка теж платна) - це дуже важлива функція для підприємця, який не винаймає власного бухгалтера.
В темі я відразу вказав чим сервіс може бути корисним без необхідності оплачувати його послуги. А Ви відразу наголосили, що все це коштує 450 грн. При заповнені звіту Таксер перевіряє чи всі необхідні поля заповнені, а якщо заповнені, то чи відповідають вони необхідному формату. Якщо щось уведено невірно, то звіт не відправиться. Така перевірка робиться і для безкоштовних звітів. Що Ви розумієте під "перевірка коректності"?
SonataEvol писав: ...замість проблем із кросплатформністю (різні операційні системи) вони отримують проблеми із кросбраузерністю (різні інтернет-браузери). Хотілося б почути, як працюють різні функції Таксера на різних браузерах (IE, Chrome, Safari, Firefox тощо). Ті, хто працював, наприклад, із Кабінетом платника ДФС, мене зрозуміють)
Всі функції Таксера працюють одинаково на різних браузерах. Для накладення підпису на звіт Таксер використовує свій аплет (скачується користувачем та запускається окремим додатком за допомогою Java Web Start). Це є досить незручним рішенням, однак дає можливість користуватись сервісом на любій ОС та в любому браузері.
SonataEvol писав: А ви самі прочитали, що написано на тій сторінці, куди ви дали посилання? :)
Там написано "Угода користувача", а не "Угода про захист персональних даних". Це різні речі.
Це я допустив помилку. Ось вірне посилання на "Угоду про захист персональних даних". А щодо відповідальності, то вони її несуть перед платними користувачами, про що вказується в оферті під час оплати послуг.

Аватар користувача
SonataEvol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1997
З нами з: 17 липня 2015, 14:39
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 1394 рази

Повідомлення SonataEvol »

taxbook писав:Що Ви розумієте під "перевірка коректності"?
Це, скоріше, питання до Таксера - що вони розуміють під функцією "Перевірка правильності введених даних", що вказана, як платна. Вангую, що це перевірка відповідності полів між собою та до Порядку заповнення звіту.
taxbook писав:Ось вірне посилання на "Угоду про захист персональних даних". А щодо відповідальності, то вони її несуть перед платними користувачами, про що вказується в оферті під час оплати послуг.
Так, ця угода вже краще описує ситуацію. Проте у ній вказано, що вона поширюється тільки на реєстраційну інформацію та на технічні дані (на зразок cookies). Те, що ви вносите у звітах (і що нас більше за все хвилює), цією угодою не регламентовано.
І, так, я знаю, що "усі дані звіту шифруються та зберігаються на сервері Таксера зашифрованими" за допомогою ЕЦП. Але апріорі - будь-що, написане вами на якомусь сайті, може бути доступним власникам цього сайту та збереженим у будь-якому вигляді.
Візьміть за приклад ту саму перевірку звітності на відповідність стандартам. Щоб дізнатися, чи правильно ви заповнили звіт, сервер Таксеру має отримати усі ваші заповнені дані, проаналізувати їх, та сказати, чи вони коректні. Отже тим самим, дані звіту у незахищеному вигляді вже їм доступні.
Це важливі речі, це ніяк не регламентується, за це вони не відповідають і єдине, на що може розраховувати клієнт у такому випадку (як вказано у них у довідці):
- Які гарантії ви даєте своїм користувачам?
- На кону наша репутація. Цілі Таксера амбіційні...


Це просто смішно, враховуючи, що про Таксер в Україні мало хто знає, репутації в них ніякої немає, а за 7 років існування цілі все ще залишаються занадто амбіційними.
Соната - просте та зручне подання звітності
https://sonata.biz.ua/download

Автор системи шлюзу ДПС - власниця Медка Олеся Линник:
https://buhgalter911.com/forum/viewtopic.php?p=693354#p693354
Тож, не кажіть мені про чесну конкуренцію))

taxbook
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 17 жовтня 2017, 21:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення taxbook »

SonataEvol писав: Це, скоріше, питання до Таксера - що вони розуміють під функцією "Перевірка правильності введених даних, що вказана, як платна. Вангую, що це перевірка відповідності полів між собою та до Порядку заповнення звіту.
Ось наглядний приклад як у них реалізована перевірка для безкоштовних документів (поля відмічені червоним - заповнені некоректно)
Зображення
SonataEvol писав: ...будь-що, написане вами на якомусь сайті, може бути доступним власникам цього сайту та збереженим у будь-якому вигляді.
Візьміть за приклад ту саму перевірку звітності на відповідність стандартам. Щоб дізнатися, чи правильно ви заповнили звіт, сервер Таксеру має отримати усі ваші заповнені дані, проаналізувати їх, та сказати, чи вони коректні.
Я не думаю, що дані введені в форму звіту відправляються їм для аналізу. У них просто може стояти налаштування для кожного поля на відповідність введених даних відповідному формату (для КВЕДа - формат ХХ.ХХ; для обов'язкового поля - перевірка, що воно не пусте; для числового формату - чи не введено буквенний символ...).

taxbook
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 17 жовтня 2017, 21:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення taxbook »

На таксере обновились реквизиты для объединенных территориальных общин.

taxbook
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 17 жовтня 2017, 21:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення taxbook »

На таксере обновлены счета, которые действуют с 2 июля 2018 года и открыты на балансе Государственной казначейской службы Украины (МФО 899998), а не ее областных отделений как раньше. Новые реквизиты уже отображаются в справочнике.


taxbook
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 17 жовтня 2017, 21:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення taxbook »

На таксере Отчет по ЕСВ для ФЛП (Додаток 5) заполняется полностью автоматически для платного профиля.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”