Форма 1-ОПП: смена главного бухгалтера

Організація, зміни, створення, ліквідація бізнесу
підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

вітаю всіх! Шановні, підкажіть, бо виникли питання:
1) Старий головний звільняється 26.10.2017 р., новий планується тільки з 01.11.2017 р. Повідомлення про прийняття на роботу вона не подала на нового, отже маємо подати 1-опп з обов'язками ведення бух. обліку покладеними на директора, змінити ключі ЕЦП, і вже потім директором (новими ключами) підписати повідомлення про прийняття нового буха, чи як?
2) Новий бух приймається- що спочатку 1-опп чи ключі ЕЦП?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

підрахуй писав:вітаю всіх! Шановні, підкажіть, бо виникли питання:
1) Старий головний звільняється 26.10.2017 р., новий планується тільки з 01.11.2017 р. Повідомлення про прийняття на роботу вона не подала на нового, отже маємо подати 1-опп з обов'язками ведення бух. обліку покладеними на директора, змінити ключі ЕЦП, і вже потім директором (новими ключами) підписати повідомлення про прийняття нового буха, чи як?
2) Новий бух приймається- що спочатку 1-опп чи ключі ЕЦП?
1. Просто 1-опп увольняете старого буха и на директора обязанности, я писала просто письмо, у Вас останется 1 ключ с директором, он и пошлет о принятии.
2. 1-опп потом ключи

Uliana111
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 07 вересня 2017, 10:54
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Uliana111 »

Допоможіть, будь-ласка. 2 жовтня помилково подали 1-опп на призначення головного бухгалтера. В наказі на прийняття на роботу бухгалтера вказано без права підпису. Весь час звіти і накладні підписував директор. Електронні ключі на бухгалтера не вироблялись. Чи можна тепер подати скасовуючу по 1-опп?

marinna_90
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1571
З нами з: 22 грудня 2011, 03:12
Дякував (ла): 724 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення marinna_90 »

А какой алгоритм, если предыдущий гл бух не увольняется, а переходит на др должность?

И если предприятие плательщик НДС, подается не 1-опп, а 1-пдв?

Вита 12
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 24 вересня 2016, 01:03
Дякував (ла): 530 разів
Подякували: 44 рази

Повідомлення Вита 12 »

marinna_90 писав:А какой алгоритм, если предыдущий гл бух не увольняется, а переходит на др должность?

И если предприятие плательщик НДС, подается не 1-опп, а 1-пдв?
Если будет другой гл.бух или другой сотрудник на кого возлагаются функции ведения б/у и отчётности, то ставите его в 1-ОПП "змины". Если у гл.буха иная должность, но функции ведения б/у и отчётности за ним остаются, то возможно и ничего подавать не надо по 1-ОПП или приказ только о переводе. В 1-ПДВ, думаю, никаких изменений нет, если вы не снимаетесь с учёта.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий вечір. Вибачаюсь ,якщо не в тему написала. Підскажіть в такій ситуації, фоп на загальній + ПДВ, хоче оформити свою дружину бухгалтером на своє фоп, чи можна так? Раніше , правда на державних підприємствах, такого не можна було, а от зараз нічого про це не можу знайти. Дякую всім хто відгукнеться.

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Діна 1977 писав:Добрий вечір. Вибачаюсь ,якщо не в тему написала. Підскажіть в такій ситуації, фоп на загальній + ПДВ, хоче оформити свою дружину бухгалтером на своє фоп, чи можна так? Раніше , правда на державних підприємствах, такого не можна було, а от зараз нічого про це не можу знайти. Дякую всім хто відгукнеться.
Конечно, можно. "Что хочу, то и ворочу!"

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

КамЛ писав:
Діна 1977 писав:Добрий вечір. Вибачаюсь ,якщо не в тему написала. Підскажіть в такій ситуації, фоп на загальній + ПДВ, хоче оформити свою дружину бухгалтером на своє фоп, чи можна так? Раніше , правда на державних підприємствах, такого не можна було, а от зараз нічого про це не можу знайти. Дякую всім хто відгукнеться.
Конечно, можно. "Что хочу, то и ворочу!"
Добрий день . А ще таке питання, чи можна оформити бухгалтера без права підпису, щоб не робити ще одні ключі? І якщо можливо, то як правильно це зробити?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Діна 1977 писав:
КамЛ писав:
Діна 1977 писав:Добрий вечір. Вибачаюсь ,якщо не в тему написала. Підскажіть в такій ситуації, фоп на загальній + ПДВ, хоче оформити свою дружину бухгалтером на своє фоп, чи можна так? Раніше , правда на державних підприємствах, такого не можна було, а от зараз нічого про це не можу знайти. Дякую всім хто відгукнеться.
Конечно, можно. "Что хочу, то и ворочу!"
Добрий день . А ще таке питання, чи можна оформити бухгалтера без права підпису, щоб не робити ще одні ключі? І якщо можливо, то як правильно це зробити?
Конечно, можно. Таких примеров - миллион. Просто принимаете на работу бухгалтером и не подаете в налоговую уведомление. По умолчанию, за все отвечает директор.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

КамЛ писав:
Діна 1977 писав:
КамЛ писав: Конечно, можно. "Что хочу, то и ворочу!"
Добрий день . А ще таке питання, чи можна оформити бухгалтера без права підпису, щоб не робити ще одні ключі? І якщо можливо, то як правильно це зробити?
Конечно, можно. Таких примеров - миллион. Просто принимаете на работу бухгалтером и не подаете в налоговую уведомление. По умолчанию, за все отвечает директор.
в смислі по умолчанію? Ви мене напевно не так зрозуміли. Потрібно офіційне оформлення, але щоб все підписував директор.

Відповісти

Повернутись до “Організаційні питання”