Відрядження

Оформлення, нарахування
Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Підкажіть, будь ласка, якщо директор працює неповний робочий день, йому виплачуються добові при відрядженні?

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Бухгалтер-трудоголік писав:Підкажіть, будь ласка, якщо директор працює неповний робочий день, йому виплачуються добові при відрядженні?
Конечно.


НАКАЗ 13.03.98 № 59 Про затвердження Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон


15. Окремим видом витрат, що не потребують спеціального документального підтвердження, є добові витрати (витрати на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи, понесені у зв'язку з таким відрядженням).

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

подскажите пжл, я отправила в отпуск водителя с 12-31 грудня(на бумажке конечно), 12 числа перечислила налоги и отдала отпускные( типа отдала по бумажке), но сегодня оказывается он пришел и принес командировку которая была с 18 по 28.12.2017, что мне делать? с отпускными? откорректировать зарплатой и вызвать с отпуска?

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

Маруся10 писав:подскажите пжл, я отправила в отпуск водителя с 12-31 грудня(на бумажке конечно), 12 числа перечислила налоги и отдала отпускные( типа отдала по бумажке), но сегодня оказывается он пришел и принес командировку которая была с 18 по 28.12.2017, что мне делать? с отпускными? откорректировать зарплатой и вызвать с отпуска?
Откорректируйте зарплатой, и приказ в связи с производственной необходимостью отозвать с отпуска. Что делать, добавиться бумажек, нам не привыкать)

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

ВВС писав:
Маруся10 писав:подскажите пжл, я отправила в отпуск водителя с 12-31 грудня(на бумажке конечно), 12 числа перечислила налоги и отдала отпускные( типа отдала по бумажке), но сегодня оказывается он пришел и принес командировку которая была с 18 по 28.12.2017, что мне делать? с отпускными? откорректировать зарплатой и вызвать с отпуска?
Откорректируйте зарплатой, и приказ в связи с производственной необходимостью отозвать с отпуска. Что делать, добавиться бумажек, нам не привыкать)
Выбросите приказ на отпуск, выдача отпускных пройдет как аванс, вряд ли где то написано отпуск, а даже если написано, ошиблись. Отзывать из отпуска не стала бы...

scs
Гений
Гений
Повідомлень: 429
З нами з: 29 серпня 2013, 12:57
Дякував (ла): 131 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення scs »

Якщо працівник у відрядженні загубив білет у зворотній бік,чи не буде питань,якщо я відшкодую кошти лише в одному напрямку+добові+готель?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

scs писав:Якщо працівник у відрядженні загубив білет у зворотній бік,чи не буде питань,якщо я відшкодую кошти лише в одному напрямку+добові+готель?
не будет, не переживайте, вы ж не можете за воздух деньги отдать, а как добрался это уже никого не должно интересовать

Галина_2004
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 601
З нами з: 29 лютого 2012, 08:20
Дякував (ла): 195 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Галина_2004 »

Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка, з відрядженнями. вперше стикаюсь з ними.
Директор завтра їде за кордон на 4 дні - значить я повинна сьогодні оформити наказ і виплатити добові - 80 Євро*4*курс НБУ?
Квитки купив за готівку - також відшкодоую вартість по авансовому звіту?
Після повернення згідно чеків повертаю витрачені кошти (крім випивки), правильно?

Оптимист1
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 685
З нами з: 13 квітня 2016, 11:40
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 442 рази

Повідомлення Оптимист1 »

Галина_2004 писав:Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка, з відрядженнями. вперше стикаюсь з ними.
Директор завтра їде за кордон на 4 дні - значить я повинна сьогодні оформити наказ і виплатити добові - 80 Євро*4*курс НБУ?
Квитки купив за готівку - також відшкодоую вартість по авансовому звіту?
Після повернення згідно чеків повертаю витрачені кошти (крім випивки), правильно?
Статьи в помощь https://buhgalter911.com/news/news-1023665.html
https://buhgalter.com.ua/articles/details/315/

astel33
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 22 грудня 2017, 11:26

Повідомлення astel33 »

Уважаемые бухгалтера, помогите разобраться.Транспортная компания (международные перевозки).Водителя в командировке 15 дней (4 выходных -суббота, воскресенье).По приезду, по их заявлению и приказу руководителя , даю им 4 отгула (за субботы, воскресенья).В табеле дни команд. (субботы и воскресенья ставлю ВД-0).Правильно ли это?

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”