Перехід з загальної системи на єдиний податок.

Розділ XIV ПКУ
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

julia.shundiak1992 писав:Всем добрый день!У меня на работе возник спор!Человек зарегистрировался, как ФОП и подал заявление на единый на 2группу. На 2й группе может быть только с 1 числа, некоторый промежуток месяца все равно Фоп на общей системе. Нужно ли платить есв за месяц, в котором Фоп был на общей? Я говорю, что да нужно!Мне говорят обратное, что нужно когда он стал плательщиком ЕН 2группа. Начислений действительно нет за этот месяц в личном кабинете. Кто что думает?
Никто ничего не думает: платим, да и всё (согласно законодательству)...#g_witch# Так, как утверждают ваши оппоненты - так действительно когда-то было... Но сейчас - увы и ах!!!
"Стаття 7. База нарахування єдиного внеску
1. Єдиний внесок нараховується:
...
2) для платників, зазначених у пунктах 4 (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 частини першої статті 4 цього Закону, - на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.
{Абзац перший пункту 2 частини першої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016}
У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску;
{Абзац другий пункту 2 частини першої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016}
{Пункт 2 частини першої статті 7 в редакції № 77-VIII від 28.12.2014}"


ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

julia.shundiak1992 писав:Всем добрый день!У меня на работе возник спор!Человек зарегистрировался, как ФОП и подал заявление на единый на 2группу. На 2й группе может быть только с 1 числа, некоторый промежуток месяца все равно Фоп на общей системе. Нужно ли платить есв за месяц, в котором Фоп был на общей? Я говорю, что да нужно!Мне говорят обратное, что нужно когда он стал плательщиком ЕН 2группа. Начислений действительно нет за этот месяц в личном кабинете. Кто что думает?
платим, даже если Вы были на общей системе 1 один.

julia.shundiak1992
Гений
Гений
Повідомлень: 428
З нами з: 14 січня 2016, 22:01
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 62 рази

Повідомлення julia.shundiak1992 »

Popen писав:
julia.shundiak1992 писав:Всем добрый день!У меня на работе возник спор!Человек зарегистрировался, как ФОП и подал заявление на единый на 2группу. На 2й группе может быть только с 1 числа, некоторый промежуток месяца все равно Фоп на общей системе. Нужно ли платить есв за месяц, в котором Фоп был на общей? Я говорю, что да нужно!Мне говорят обратное, что нужно когда он стал плательщиком ЕН 2группа. Начислений действительно нет за этот месяц в личном кабинете. Кто что думает?
Никто ничего не думает: платим, да и всё (согласно законодательству)...
Да я об этом же. Только в моем мнении дурой выставили меня. Вот и думаю, может это я проспала изменения?#search# #search# Видимо такой сон, приснился не мне!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18764
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2039 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

julia.shundiak1992 писав: Да я об этом же. Только в моем мнении дурой выставили меня. Вот и думаю, может это я проспала изменения?#search# #search# Видимо такой сон, приснился не мне!
А вы их новой редакцией статьи 7 - да по фейсам, по фейсам!!! #g_crazy#

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

julia.shundiak1992 писав:
Popen писав:
julia.shundiak1992 писав:Всем добрый день!У меня на работе возник спор!Человек зарегистрировался, как ФОП и подал заявление на единый на 2группу. На 2й группе может быть только с 1 числа, некоторый промежуток месяца все равно Фоп на общей системе. Нужно ли платить есв за месяц, в котором Фоп был на общей? Я говорю, что да нужно!Мне говорят обратное, что нужно когда он стал плательщиком ЕН 2группа. Начислений действительно нет за этот месяц в личном кабинете. Кто что думает?
Никто ничего не думает: платим, да и всё (согласно законодательству)...
Да я об этом же. Только в моем мнении дурой выставили меня. Вот и думаю, может это я проспала изменения?#search# #search# Видимо такой сон, приснился не мне!
В кабінеті нарахування появляться після терміну дати сплати 09.02.2018р.

annasten
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 06 грудня 2017, 13:57
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення annasten »

Добрый день! Будте добры, подскажите следующую информацию: Мы ООО, плательщики налога на прибыль и НДС хотим перейти на единый налог без НДС. Для этого нужно подать в налоговую "РОЗРАХУНОК доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування". В этом документе есть таблица 5: "Доходи, отримані суб’єктом господарювання за попередній календарний рік**". В Строку 5.1 "доходи у грошовій формі (готівковій та/або безготівковій) ***" я предполагаю что нужно поставить сумму из годовой декларации (строка 01), но в примечании написано: *** До доходу не включаються: отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.
Но ведь я не физическое лицо. Не понимаю как мне быть и что в таблицу 5 вписывать? У кого есть опыт - подскажите

pamargo
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 12 грудня 2011, 09:01
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення pamargo »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста! ФОП на общей системе собирается со второго квартала перейти на единый налог, можно ли уже подавать заявление?

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

pamargo писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста! ФОП на общей системе собирается со второго квартала перейти на единый налог, можно ли уже подавать заявление?
Ограничен только последний срок подачи.

pamargo
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 12 грудня 2011, 09:01
Дякував (ла): 31 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення pamargo »

mbamber писав:
pamargo писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста! ФОП на общей системе собирается со второго квартала перейти на единый налог, можно ли уже подавать заявление?
Ограничен только последний срок подачи.
Спасибо!
Нужно подать только заявление или еще РОЗРАХУНОК доходу за попередній календарний рік? Деятельности не было.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13644
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14111 разів
Подякували: 27884 рази

Повідомлення Яков »

заявление и еще РОЗРАХУНОК доходу за попередній календарний рік
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”