Акт выполненных работ

Вид, реквізити, оформлення, зберігання первинних документів
Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

-Latka- писав:
Снежынка писав: Маю акти від киїстарт, пдф файл без печатки і живого підпису. Наскільки ризиковано включати такі витрати до звітності.
Чи по киїстару не обовязково мокра печатка і підпис???
я ходила до них в офіс один раз на рік і брала всі рахунки з печаткою та підписом, актів вони не дають, хоч рахунок

якщо так включу, без печатки???

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Снежынка писав:
-Latka- писав:
Снежынка писав: Маю акти від киїстарт, пдф файл без печатки і живого підпису. Наскільки ризиковано включати такі витрати до звітності.
Чи по киїстару не обовязково мокра печатка і підпис???
я ходила до них в офіс один раз на рік і брала всі рахунки з печаткою та підписом, актів вони не дають, хоч рахунок

якщо так включу, без печатки???
конечно, никто эти акты никогда особо не смотрит, кроме того они все в медок грозились присылать, у меня просто медка нет.

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »

-Latka- писав:
Снежынка писав:
-Latka- писав: я ходила до них в офіс один раз на рік і брала всі рахунки з печаткою та підписом, актів вони не дають, хоч рахунок

якщо так включу, без печатки???
конечно, никто эти акты никогда особо не смотрит, кроме того они все в медок грозились присылать, у меня просто медка нет.
я користуюся медком, та за деякі місяці нічого не прийшло.
Повторно вони не відправляють в медок.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Підкажіть будь ласка, чи критично якщо перевізник надав акт виконаних робіт в кінці року розписавши помісячно суми? Може краще окремими актами які включити в грудень 2017????

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

NATA888 писав:Підкажіть будь ласка, чи критично якщо перевізник надав акт виконаних робіт в кінці року розписавши помісячно суми? Може краще окремими актами які включити в грудень 2017????
Якщо ви "річники" - то я б пропустила )
Хоча, ви для себе самі вирішуєте все-таки ...

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Tasa писав:
NATA888 писав:Підкажіть будь ласка, чи критично якщо перевізник надав акт виконаних робіт в кінці року розписавши помісячно суми? Може краще окремими актами які включити в грудень 2017????
Якщо ви "річники" - то я б пропустила )
Хоча, ви для себе самі вирішуєте все-таки ...
в тім то й справа що квартальщик(( а ще тут читаю зі статті:
Нагадаємо також, що і податківці дуже скептично ставилися до того, щоб фактично операція була здійснена в одному місяці, а документ датувався іншим. Так, у листі ДПАУ від 20.05.2010 р. № 9598/7/16-1517-08, № 5766/5/16-1518 вони відмічали, що:

«факт підписання в квітні акта виконаних робіт з перевезення товару, фактичне перевезення якого було здійснене у березні, є порушенням правил ведення бухгалтерського і відповідно податкового обліку».
Може краще щоб мені надіслали акти поштою і зберегти конверт, але тоді мені прийдеться включати в 2018р. як вважаєте???

Амма
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 лютого 2018, 13:07
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Амма »

Добрый день!
Подскажите.
Мы, как предприятие, выдаем заказчикам Акты выполненных работ, по факту оплаты.
Всегда делали в двух экземплярах. Один - чтобы подписанным вернули нам заказчики, а второй экземпляр для них.
Сейчас, директор хочет чтобы я делала только один экземпляр для заказчика.
Можно ли так поступать? Нигде немогу найти правила или законы, как действовать #rtfm# .
Нам конечно проще делать одну копию и не ругаться, чтобы вернули нашу копию и макулатуры меньше. Но, как поступить непонятно #search#
#thank2#

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Амма писав:Добрый день!
Подскажите.
Мы, как предприятие, выдаем заказчикам Акты выполненных работ, по факту оплаты.
Всегда делали в двух экземплярах. Один - чтобы подписанным вернули нам заказчики, а второй экземпляр для них.
Сейчас, директор хочет чтобы я делала только один экземпляр для заказчика.
Можно ли так поступать? Нигде немогу найти правила или законы, как действовать #rtfm# .
Нам конечно проще делать одну копию и не ругаться, чтобы вернули нашу копию и макулатуры меньше. Но, как поступить непонятно #search#
#thank2#
Якщо я правильно зрозуміла ваше питання, то:
1) Закон про бухаглтерський облік та фінансову звітність - ст.9 http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/996-14
2) ПКУ , оскільки у нас податковий і бухоблік максимально набюлизились :-) з 2016 року

Висновок - не можна так чинити ! Мають бути первинні документи, підписані замовником.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

А чем ваш директор подтвердит, что услуги оказаны? Если бы я была вашим заказчиком, то вы бы мне второй раз сделали то же самое безвозмездно, так как доказать, что услуга уже оказана - у вас нечем))))))))))

Амма
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 лютого 2018, 13:07
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Амма »

ar4ik писав:А чем ваш директор подтвердит, что услуги оказаны? Если бы я была вашим заказчиком, то вы бы мне второй раз сделали то же самое безвозмездно, так как доказать, что услуга уже оказана - у вас нечем))))))))))
Нам же деньги на счёт поступили!!! Вот этим мол и оправдаем

Відповісти

Повернутись до “Первинні документи”