Неприбыльная организация

Особливості бухгалтерського і податкового обліку в неприбуткових організаціях
катерина19
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 01 лютого 2017, 14:15
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення катерина19 »

Можно створити фінансовий звіт в Фрізвіті, а потім імпортувати документ в приват та підписати і здати??

ария
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 13 грудня 2011, 07:28
Дякував (ла): 20 разів

Повідомлення ария »

Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, з приводу спрощеного фінансового звіту для ОСББ код документу J0901203 чи S0111003? В електронному кабінеті граничний термін подання 09.02.2018р. Я думала подаємо разом зі звітом про використання доходів неприбуткової. Запуталась! #blush# Буду дуже вдячна за відповідь!

Ната_SH
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 07 лютого 2018, 10:05
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Ната_SH »

Добрый день. Прошу подсказать доходы неприбыльной организации состоят из членских взносов, компенсации услуг по эл.эн и аренды. В отчете по непрыбыльным организациям нужно ли выделять в отдельную строку в прочие доходы компесацию услуг по эл.эн и ареду (інші доходи) или можно все относить в "разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів"

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

Ната_SH писав:Добрый день. Прошу подсказать доходы неприбыльной организации состоят из членских взносов, компенсации услуг по эл.эн и аренды. В отчете по непрыбыльным организациям нужно ли выделять в отдельную строку в прочие доходы компесацию услуг по эл.эн и ареду (інші доходи) или можно все относить в "разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів"
я бы в "инши" отнесла, как и, например, банковские %% на остатки

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

YuliyaDol писав:
Ната_SH писав:Добрый день. Прошу подсказать доходы неприбыльной организации состоят из членских взносов, компенсации услуг по эл.эн и аренды. В отчете по непрыбыльным организациям нужно ли выделять в отдельную строку в прочие доходы компесацию услуг по эл.эн и ареду (інші доходи) или можно все относить в "разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів"
я бы в "инши" отнесла, как и, например, банковские %% на остатки
для банковских процентов есть графа-пасивні доходи 1.9

YuliyaDol
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1069
З нами з: 12 листопада 2014, 12:26
Звідки: Дніпро
Дякував (ла): 576 разів
Подякували: 508 разів

Повідомлення YuliyaDol »

ИЛОНА писав:
YuliyaDol писав:
Ната_SH писав:Добрый день. Прошу подсказать доходы неприбыльной организации состоят из членских взносов, компенсации услуг по эл.эн и аренды. В отчете по непрыбыльным организациям нужно ли выделять в отдельную строку в прочие доходы компесацию услуг по эл.эн и ареду (інші доходи) или можно все относить в "разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів"
я бы в "инши" отнесла, как и, например, банковские %% на остатки
для банковских процентов есть графа-пасивні доходи 1.9
Спасибо. На вскидку ответила #smile3#

Радан
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 07 жовтня 2016, 15:03
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Радан »

ария писав:Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, з приводу спрощеного фінансового звіту для ОСББ код документу J0901203 чи S0111003? В електронному кабінеті граничний термін подання 09.02.2018р. Я думала подаємо разом зі звітом про використання доходів неприбуткової. Запуталась! #blush# Буду дуже вдячна за відповідь!
Фин.отчет для ОСББ/ЖБК через единое окно до 28.02.2018 за год - S0110011

Helga_R
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 25 квітня 2013, 04:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Helga_R »

Радан писав:
ария писав:Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, з приводу спрощеного фінансового звіту для ОСББ код документу J0901203 чи S0111003? В електронному кабінеті граничний термін подання 09.02.2018р. Я думала подаємо разом зі звітом про використання доходів неприбуткової. Запуталась! #blush# Буду дуже вдячна за відповідь!
Фин.отчет для ОСББ/ЖБК через единое окно до 28.02.2018 за год - S0110011
Спрощений фін звіт, S0110011, через єдине вікно потрапляє тільки у статистику і центральну ДПІ. Місцева ДПІ його не побачить, а оскільки це іде як додаток до звіту про використання коштів, краще занесіть його в ДПІ вручну, додатково скинувши на флешку саме J0901203. Інакше дзвонитимуть і вважатимуть не до кінця поданим основний звіт неприб.

Лизок
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 06 квітня 2017, 13:12
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Лизок »

Добрый день всем! Подскажите, пожалуйста, верно ли я понимаю ситуацию. Первый раз приходится сводить неприбыльную организацию. Мы ОСББ (очень маленькие 10 членов и все пенсионеры), только недавно созданы. У нас на расчетный счет поступили только членские взносы.

Пример:
1 Начисл.членс.взносы - Дт 37 Кт48 = 976,50
2 Поступ.член.взносы на р/сч. - Дт 311 Кт37 = 1360,00
3 Спис.доход в сумме расх. - Дт 48 Кт71 = 400,00
4 Спис.расх. на фин. результат - Дт 71 Кт79 = 400,00
5 Спис. расх. - Дт79 Кт311 = 400,00

Не уверена в последней проводке.

Остатки на сч. 311 (Дт), 48 (Кт) и сч. 37 возможно и Дт. и Кт.
В отчет неприбыльной организации я переношу только 400,00 и в стр.1.7 , и 2.3.
Эти же суммы переношу в Отчет о фин результате и в доходы и расходы, получаем ноль.
В балансе сч. 37 показываю и в активе, и в пасиве. Ост. сч.48 показываю в стр.1595?


Анна Ткачук
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 25 липня 2016, 22:21
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Анна Ткачук »

Здравствуйте. подскажите,пожалуйста, какими проводками списать сумму амортизации от первоначальной стоимости.

И еще какие годовые отчеты нужно сдавать: баланс, отчет о фин.результатах,отчет неприбыльной организации, жилфонд. что-то еще может надо?

Відповісти

Повернутись до “Облік в неприбуткових організаціях”