основные средства - 6000 грн

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Фиалковская писав:Скажіть, будь-ласка, Принтер вартістю 6050 грн з ПДВ (без Пдв 5041,67 грн) це ОЗ чи МНМА?????????????шось я туплю ....((((
МНМА все, что до 6000 грн. без НДС.

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Фиалковская писав:Скажіть, будь-ласка, Принтер вартістю 6050 грн з ПДВ (без Пдв 5041,67 грн) це ОЗ чи МНМА?????????????шось я туплю ....((((
Якщо ви не є платником ПДВ то для Вас то ОЗ є, якщо платник ПДВ, то враховуєте суму БЕЗ пдв для визначення ОЗ або МНМА (для платників пдв - МНМА той принтер). Це так, для інформації нагадую )

Е кк
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 14 грудня 2017, 16:40
Дякував (ла): 17 разів

Повідомлення Е кк »

Добрый день! Помогите разобраться , полностью самортизировались ОС И НМА, но еще ими пользуемся. как поступить? Амортизация 0,
Системный блок, монитор, принтер, передача права на использывание М.E.Doc..

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Е кк писав: Добрый день! Помогите разобраться , полностью самортизировались ОС И НМА, но еще ими пользуемся. как поступить? Амортизация 0,
Системный блок, монитор, принтер, передача права на использывание М.E.Doc..

тут маса ынформації по вашому питанню...
https://balance.ua/news/archive/esli-os ... -buhuchetu
http://www.visnuk.com.ua/uk/publication ... ortizovano
https://www.epodatok.com.ua/ua/article/5204

ЗІ Я поки нічого з ними не роблю )

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

Вітаю всіх колег! Допоможіть будь ласка розібратися, бо вже дах їде...Все змішалося і ПО і БУ! #g_crazy#
в нас є ліси будівельні. Строк експлуатації було встановлено 60 місяців. У січні вирішуємо купити дод. частини до них, аби вони стали трохи вищими. В 1 с роблю модернізацію та ремонт ОЗ. І тут виникають питання: 1) Програма вказує новий строк використання (той що був ізпочатку встановлено) Чи то є вірн?. Бо я не знаю певно наскільки ця модернізація збільшить строк використання.
2) Видатки на модернізацію відносить до вартості, тобто окінцева вартість на момент модернизації збільшується та не йде на видатки (раніше за ПО було 10% від вартості груп). Ремонт я точно "не притягну за вуха". Чи то є вірно?

Заздалегідь дякую! #curtsey#

підрахуй
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 192
З нами з: 19 липня 2017, 11:26
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення підрахуй »

підрахуй писав:Вітаю всіх колег! Допоможіть будь ласка розібратися, бо вже дах їде...Все змішалося і ПО і БУ! #g_crazy#
в нас є ліси будівельні. Строк експлуатації було встановлено 60 місяців. У січні вирішуємо купити дод. частини до них, аби вони стали трохи вищими. В 1 с роблю модернізацію та ремонт ОЗ. І тут виникають питання: 1) Програма вказує новий строк використання (той що був ізпочатку встановлено) Чи то є вірн?. Бо я не знаю певно наскільки ця модернізація збільшить строк використання.
2) Видатки на модернізацію відносить до вартості, тобто окінцева вартість на момент модернизації збільшується та не йде на видатки (раніше за ПО було 10% від вартості груп). Ремонт я точно "не притягну за вуха". Чи то є вірно?

Заздалегідь дякую! #curtsey#
#help#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Допоможіть розібратися до якої групи віднести тканеві ролети вартістю 6111,83 грн без пдв? підприємство-високодохідник, тому хочу що амортизація по бух обліку і податковому максимально співпадала

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Inna Medvetska писав:Допоможіть розібратися до якої групи віднести тканеві ролети вартістю 6111,83 грн без пдв? підприємство-високодохідник, тому хочу що амортизація по бух обліку і податковому максимально співпадала
Група 6 Інструменти, прилади, інвентар - 4 роки

Week_end
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 грудня 2012, 22:41
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Week_end »

Помогите, пожалуйста. Попала в нехорошую ситуацию, надо срочно закрыть год и сдать деку по прибыли по чужому предприятию. Пытаюсь разобраться в чужом учете за такой короткий срок. Ситуация следующая: куплены ОС в сентябре 2017 г. (здания, сооружения, оборудование и прочее) по низкой остаточной цене. Многие ОС со стоимостью ниже 6000,00 грн. Бывший главбух ввела всё как основные средства со сроками амортизации согласно НК. Только предприятие крупное, дека с разницами. Получается, что финрез я увеличу на сумму всей бух. амортизации, а уменьшить смогу только на сумму амортизации ОС по налоговому учету, т.е. только тех ОС, стоимость которых более 6000,00 грн. Правильно ли будет, например, здание склада по первоначальной стоимости 4500,00 грн. ввести в эксплуатацию как МНМА и сразу самортизировать?

Rizaya
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 03 квітня 2018, 15:32
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Rizaya »

Добрый день! подскажите бухгалтеру-новичку

Предприятие-высокодоходник, плательщик НДС

- На предприятии в составе ОС имеются кассовые аппараты (РРО) стоимость которых в налоговом учете позволяет их относить в состав МНМА. Соответственно, их амортизация не учитывается в составе строки 1.2.1. АМ декларации по прибыли.

Необходимо ли, при заполнении сроки 1.1.1. Приложения РІ декларации налога на прибыль, вычитать из суммы начисленной амортизации ОС бухгалтерского учета, суммы амортизации по данным средствам?

Те, мы подаем данные только по тем ОС, которые имеются и "там и там"? А если в налоговом это МНМА. а в бухгалтерском - ОС, то из бухгалтерского для заполнения декларации их не учитывать?

Відповісти

Повернутись до “Амортизація”