Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Повинен, ще й є час перездати.

Ирина Сенгер
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2018, 13:56
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Ирина Сенгер »

ЛюдмилаВас писав:
Tasa писав:
Ирина Сенгер писав:
Скрытый текст
Тобто ліміт ніяк зараз цей не повернути?
Зараз - ніяк
Скрытый текст
А хіба не можна здати нову звітну, і не показати цю ПН? Ліміт же повернеться? А потім зареєструвати ПН і знову здати Деку правильну.
Підкажіть, коли здаватиму вже правильну третю! деку, яку де позначку ставити? Це ж виправлення виправленої деки.. Звітна нова знову? х 012 рядок, чи ще десь?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ирина Сенгер писав:
Скрытый текст
ЛюдмилаВас писав:
Tasa писав: Зараз - ніяк
Скрытый текст
А хіба не можна здати нову звітну, і не показати цю ПН? Ліміт же повернеться? А потім зареєструвати ПН і знову здати Деку правильну.
Підкажіть, коли здаватиму вже правильну третю! деку, яку де позначку ставити? Це ж виправлення виправленої деки.. Звітна нова знову? х 012 рядок, чи ще десь?
Щодо ліміту я не стала нічого радити - бо не впевнена, що система СЕА првює як треба - тобто що ліміт повернеться вдіразу....
По вашому питанню: до граничного терміну , тобто 20 числа подається "нова звітна" - просто заповнюються вірні цифри і все.
Це не зовсім виправлення виправлено деки - це подання по-новому деки за минулий місяць

Ирина Сенгер
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2018, 13:56
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Ирина Сенгер »

Tasa писав:
Ирина Сенгер писав:
Скрытый текст
ЛюдмилаВас писав:
Скрытый текст
А хіба не можна здати нову звітну, і не показати цю ПН? Ліміт же повернеться? А потім зареєструвати ПН і знову здати Деку правильну.
Підкажіть, коли здаватиму вже правильну третю! деку, яку де позначку ставити? Це ж виправлення виправленої деки.. Звітна нова знову? х 012 рядок, чи ще десь?
Щодо ліміту я не стала нічого радити - бо не впевнена, що система СЕА првює як треба - тобто що ліміт повернеться вдіразу....
По вашому питанню: до граничного терміну , тобто 20 числа подається "нова звітна" - просто заповнюються вірні цифри і все.
Це не зовсім виправлення виправлено деки - це подання по-новому деки за минулий місяць


Дякую, сьогодні здала звітну нову, маю відповідь - ліміт повернувся!!!, реєструю пн

Ирина Сенгер
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2018, 13:56
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Ирина Сенгер »

Податкова зареєструвалася, швидко, дякую всім

Работа
Оракул
Оракул
Повідомлень: 279
З нами з: 25 жовтня 2015, 22:28
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Работа »

Добрый день! У меня есть зарегистрированные нн (налоговый кредит), которые ранее в декларациях не учитывала. Налоговые июнь 2017, июль 2017 и декабрь 2017. Я же могу их показать в декларации по НДС за февраль месяц? Срок ведь 365 дней?

svetabez
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 961
З нами з: 19 лютого 2014, 13:50
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 445 разів

Повідомлення svetabez »

Работа писав:Добрый день! У меня есть зарегистрированные нн (налоговый кредит), которые ранее в декларациях не учитывала. Налоговые июнь 2017, июль 2017 и декабрь 2017. Я же могу их показать в декларации по НДС за февраль месяц? Срок ведь 365 дней?
да

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8510
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6482 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Работа писав:Добрый день! У меня есть зарегистрированные нн (налоговый кредит), которые ранее в декларациях не учитывала. Налоговые июнь 2017, июль 2017 и декабрь 2017. Я же могу их показать в декларации по НДС за февраль месяц? Срок ведь 365 дней?
Можете.
Строк 1095 кд - ст.198 п.6 ПКУ

Валюшка
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 780
З нами з: 14 січня 2011, 12:49
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення Валюшка »

Tasa писав:
Работа писав:Добрый день! У меня есть зарегистрированные нн (налоговый кредит), которые ранее в декларациях не учитывала. Налоговые июнь 2017, июль 2017 и декабрь 2017. Я же могу их показать в декларации по НДС за февраль месяц? Срок ведь 365 дней?
Можете.
Строк 1095 кд - ст.198 п.6 ПКУ
Добрый день

Помогитке с декой НДС, есть НН с код причин. 13 использ не в хоз деятел. попадает в стр. деки 4.1, а там три додатка Д1, Д5, Д7
я подаю только Д5

эти три додатка для разных вариантов, или что-то я не пойму??? причем тут Д1 и Д7 к моей ситуации

при формирование деки и заполнении стр. 4.1 только с Д5, мне ошибку выдавать не будет????

ой помогите, заработалась#sigh#

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Валюшка писав:
Tasa писав:
Работа писав:Добрый день! У меня есть зарегистрированные нн (налоговый кредит), которые ранее в декларациях не учитывала. Налоговые июнь 2017, июль 2017 и декабрь 2017. Я же могу их показать в декларации по НДС за февраль месяц? Срок ведь 365 дней?
Можете.
Строк 1095 кд - ст.198 п.6 ПКУ
Добрый день

Помогитке с декой НДС, есть НН с код причин. 13 использ не в хоз деятел. попадает в стр. деки 4.1, а там три додатка Д1, Д5, Д7
я подаю только Д5

эти три додатка для разных вариантов, или что-то я не пойму??? причем тут Д1 и Д7 к моей ситуации

при формирование деки и заполнении стр. 4.1 только с Д5, мне ошибку выдавать не будет????

ой помогите, заработалась#sigh#
Все верно только в д.5, ошибки не будет

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”