Первичные документы у ФОПа

Розділ XIV ПКУ
marin4_ik
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 17 лютого 2013, 07:47
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення marin4_ik »

-Latka- писав:
marin4_ik писав:Могу ли я получать оплату за товар на карту фоп от нереидента в ин.валюте?что требуется для этого и чбудет ли облагаться что то налогом?
Здесь вопрос больше не в том можно ли на карту(быстрее нельзя), а в том как этот товар пересечет границу. Если вы будете оформлять экспорт, то должны зарегистрироваться субьектом ВЭД, иметь вал контракт и тогда точно вал счет.

а если экспорта не будет, то тогда на карту нужно получать не за товар
что то я запуталась...я продаю товар объекту за границу за евро. мне нужно регистрироваться как ВЭД??я фоп 2 грн.ЕН

D'Allex
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 17 квітня 2018, 04:47
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення D'Allex »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, на счет выплаты зп у 2 группы. если выдача зп происходит в наличной форме и есть доходы по налу, нам же не нужно делать никаких кассовых ордеров? можно обойтись ведомостью на выплату зп?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

D'Allex писав:Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, на счет выплаты зп у 2 группы. если выдача зп происходит в наличной форме и есть доходы по налу, нам же не нужно делать никаких кассовых ордеров? можно обойтись ведомостью на выплату зп?
ФОПы кассовые ордера не используют вообще...

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

D'Allex писав:Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, на счет выплаты зп у 2 группы. если выдача зп происходит в наличной форме и есть доходы по налу, нам же не нужно делать никаких кассовых ордеров? можно обойтись ведомостью на выплату зп?
Достаточно ведомостей.

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 463
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

Если ФОП на общ. системе, тоговля алкоголем и табаком, есть РРО, надо ли вести кассовую книгу?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

Tatyana777 писав:Если ФОП на общ. системе, тоговля алкоголем и табаком, есть РРО, надо ли вести кассовую книгу?
Я думаю, что да. Если у вас на общей системе полный бухгалтерский учет.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3129
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2358 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

shinna писав:
Tatyana777 писав:Если ФОП на общ. системе, тоговля алкоголем и табаком, есть РРО, надо ли вести кассовую книгу?
Я думаю, что да. Если у вас на общей системе полный бухгалтерский учет.
IV. Порядок ведення касової книги та обов'язки касира
38. Установи/підприємства зобов'язані мати касу, а їх керівники зобов'язані забезпечити облаштування цієї каси та зберігання готівки у ній. Керівники несуть відповідальність у встановленому законодавством України порядку за нестворення умов для забезпечення схоронності коштів під час їх зберігання і транспортування.
Установі/підприємству забороняється зберігати в касі готівку та інші цінності, що не є його власністю.
39. Установи/підприємства відображають у касовій книзі усі надходження і видачу готівки в національній валюті (додаток 5).
Кожна/кожне установа/підприємство (юридична особа), що має касу, веде одну касову книгу для обліку операцій з готівкою в національній валюті (без урахування кас відокремлених підрозділів).
Відокремлені підрозділи установ/підприємств, які проводять операції з приймання готівки за продану продукцію (товари, роботи, послуги) з оформленням її прибутковим касовим ордером, а також з видачі готівки на виплати, пов'язані з оплатою праці, виробничі (господарські) потреби, інші операції з оформленням їх видатковими касовими ордерами і відомостями, ведуть касову книгу.
Відокремлені підрозділи установ/підприємств, страхові агенти, брокери, розповсюджувачі лотерей, які здійснюють готівкові розрахунки із застосуванням РРО або РК та веденням КОРО, але не проводять операцій з приймання (видачі) готівки за касовими ордерами, а також фізичні особи-підприємці касової книги не ведуть.

Тучка
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 29 березня 2011, 10:33
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Тучка »

Tatyana777 писав:Если ФОП на общ. системе, тоговля алкоголем и табаком, есть РРО, надо ли вести кассовую книгу?
Нет ни лимитов, ни кассовой книги!

Tatyana777
Гений
Гений
Повідомлень: 463
З нами з: 26 лютого 2012, 01:12
Дякував (ла): 324 рази
Подякували: 148 разів

Повідомлення Tatyana777 »

FyDD писав:
shinna писав:
Tatyana777 писав:Если ФОП на общ. системе, тоговля алкоголем и табаком, есть РРО, надо ли вести кассовую книгу?
Я думаю, что да. Если у вас на общей системе полный бухгалтерский учет.
IV. Порядок ведення касової книги та обов'язки касира
38. Установи/підприємства зобов'язані мати касу, а їх керівники зобов'язані забезпечити облаштування цієї каси та зберігання готівки у ній. Керівники несуть відповідальність у встановленому законодавством України порядку за нестворення умов для забезпечення схоронності коштів під час їх зберігання і транспортування.
Установі/підприємству забороняється зберігати в касі готівку та інші цінності, що не є його власністю.
39. Установи/підприємства відображають у касовій книзі усі надходження і видачу готівки в національній валюті (додаток 5).
Кожна/кожне установа/підприємство (юридична особа), що має касу, веде одну касову книгу для обліку операцій з готівкою в національній валюті (без урахування кас відокремлених підрозділів).
Відокремлені підрозділи установ/підприємств, які проводять операції з приймання готівки за продану продукцію (товари, роботи, послуги) з оформленням її прибутковим касовим ордером, а також з видачі готівки на виплати, пов'язані з оплатою праці, виробничі (господарські) потреби, інші операції з оформленням їх видатковими касовими ордерами і відомостями, ведуть касову книгу.
Відокремлені підрозділи установ/підприємств, страхові агенти, брокери, розповсюджувачі лотерей, які здійснюють готівкові розрахунки із застосуванням РРО або РК та веденням КОРО, але не проводять операцій з приймання (видачі) готівки за касовими ордерами, а також фізичні особи-підприємці касової книги не ведуть.
У нас выручка будет считаться оприходованной, если сумма вписана в книгу учета расчетных операций и в книгу доходов и расходов? Правильно я понимаю?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Tatyana777 писав: У нас выручка будет считаться оприходованной, если сумма вписана в книгу учета расчетных операций и в книгу доходов и расходов? Правильно я понимаю?
Основной регистр для ФОПа - Книга доходов и расходов.

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”