Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Lusyk писав:В апреле заблокирована НН. Вот только сейчас подошла к изучению проблемы. День потратила на рысканье в интернете. Вроде разобралась. В эл.кабинете сформировала повидомлення. Вроде сохранилось без помылок. Начала формировать додатки с копиями договоров и т.д, а при сохранении пишет помылку:Http failure response for (unknown url): 0 Unknown Error. Это что еще такое? Помогите. Пожалуйста. Квартал таботаю с НДС. До этого всю жизнь на едином налоге. Это дурдом.....
Переважна більшість користувачів - медковці, тож по кабінету підкажуть мало. #blush#
У повідомленні у комірці "додатки" якесь число стоїть? Воно має чітко відповідати кількості створених Вами додатків. Можливо проблема у цьому.

Лена1111
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 24 листопада 2011, 03:46
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення Лена1111 »

А вы додатки отдельным документом формируете???

Lusyk
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 05 жовтня 2017, 16:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Lusyk »

marina11 писав:
Lusyk писав:В апреле заблокирована НН. Вот только сейчас подошла к изучению проблемы. День потратила на рысканье в интернете. Вроде разобралась. В эл.кабинете сформировала повидомлення. Вроде сохранилось без помылок. Начала формировать додатки с копиями договоров и т.д, а при сохранении пишет помылку:Http failure response for (unknown url): 0 Unknown Error. Это что еще такое? Помогите. Пожалуйста. Квартал таботаю с НДС. До этого всю жизнь на едином налоге. Это дурдом.....
Переважна більшість користувачів - медковці, тож по кабінету підкажуть мало. #blush#
У повідомленні у комірці "додатки" якесь число стоїть? Воно має чітко відповідати кількості створених Вами додатків. Можливо проблема у цьому.
С утра на свежую голову решила с медком поиграться. Технически все проще, чем я думала. Прикрепила додаток а мне ошибка - файл слишком большого размера. Вот так все просто оказалось. Теперь делю договор на части и буду его крепить несколькими кусками. Дальше будет видно. Может еще что-то не то. Но это будет потом.....

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40703 рази

Повідомлення ar4ik »

Договор на части бить не стоит- не факт, что это увидят, глянут на кусок- и видхилять на пидстави недостатньо документив- используйте программы для сжатия, всё должно быть доступно и лаконично, как для детского сада.

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

Lusyk писав:С утра на свежую голову решила с медком поиграться. Технически все проще, чем я думала. Прикрепила додаток а мне ошибка - файл слишком большого размера. Вот так все просто оказалось. Теперь делю договор на части и буду его крепить несколькими кусками. Дальше будет видно. Может еще что-то не то. Но это будет потом.....
В интернете полно сайтов где онлайн можно сжать файл пдф, просто задайте в поиске, я пользуюст постоянно конвертирование и склеивание пдф.

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

Ольгабух писав:Здравствуйте! Пытаюсь разблокировать НН. НН на филиал. В НН указан филиал 9. Заполняю J1312603 - указываю номер филиала 9.

Квитанция приходит с ошибкой
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. ПН/РК від 17.04.2018 №35. Номер філії не співпадає із зазначеним в документі.

Несколько раз вручную перезаполняли - все точно так же...
Может кто-то разблокировал НН на филиалы???
Спасибо!
Была аналогичная ситуация, выясняла у инспектора. Оказывается, в J1312603, графа 4 речь идет не о филиале покупателя, а собственном. Т.о., если у вас нет филиала, то ничего не ставите.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка; нам у травні 2018 р заблокували ПН,ми пару днів тому відправили повідомлення з доками на розблокування.сьогодні прийшла 2 квит що документ прийнято,мені має прийти рішення комісії і де його шукати, чи чекати появи розблокованої ПН у кабінеті?

NEL
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 184
З нами з: 17 лютого 2016, 12:14
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення NEL »

zoltan писав:Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка; нам у травні 2018 р заблокували ПН,ми пару днів тому відправили повідомлення з доками на розблокування.сьогодні прийшла 2 квит що документ прийнято,мені має прийти рішення комісії і де його шукати, чи чекати появи розблокованої ПН у кабінеті?
Нам Рішення автоматично зайшло в Медок.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

zoltan писав:Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка; нам у травні 2018 р заблокували ПН,ми пару днів тому відправили повідомлення з доками на розблокування.сьогодні прийшла 2 квит що документ прийнято,мені має прийти рішення комісії і де його шукати, чи чекати появи розблокованої ПН у кабінеті?
ОГО!!! #clamping# Це вже щось новеньке. Ще за вась період блокування я при квитанцію № 2 на "Повідомлення" не чула.#wink#
Можливо таку функцію тепер реалізовано у новому варіанті "Повідомлення"?! А яка дата у квитанції? Я б порадила зачекати 6-го робочого дня від неї. Теоретично маєте отримати рішення.

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

Дааа, теперь как-то все по-новому. У нас тоже сразу квитанция № 2, Документ прийнято, а внизу пишется: документ прийнято до розгляду, дочекайтеся результату розгляду.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”