Трудовая книжка

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

marina11 писав:І у мене "проблемна" трудова. Розпочата 1992 року, заповнено лише російськомовну частину, причому кілька останніх сторінок - українською. Останній запис закінчується внизу останньої "сведений о работе". Далі йдуть порожні "сведения о награждениях", "сведения о поощрениях","сведения о назначении пенсии" і починається порожня україномовна половина. Де я маю внести запис про зарахування на роботу?
Пишить там, де починається порожня україномовна половина.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

marina11 писав:І у мене "проблемна" трудова. Розпочата 1992 року, заповнено лише російськомовну частину, причому кілька останніх сторінок - українською. Останній запис закінчується внизу останньої "сведений о работе". Далі йдуть порожні "сведения о награждениях", "сведения о поощрениях","сведения о назначении пенсии" і починається порожня україномовна половина. Де я маю внести запис про зарахування на роботу?
Як я розумію, у вас закінчилася російськомовна частина і записи продовжилися на україномовній частині? Все нормально, запис вносите після останнього запису у трудовій книжці.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Natalenna писав:
marina11 писав:І у мене "проблемна" трудова. Розпочата 1992 року, заповнено лише російськомовну частину, причому кілька останніх сторінок - українською. Останній запис закінчується внизу останньої "сведений о работе". Далі йдуть порожні "сведения о награждениях", "сведения о поощрениях","сведения о назначении пенсии" і починається порожня україномовна половина. Де я маю внести запис про зарахування на роботу?
Як я розумію, у вас закінчилася російськомовна частина і записи продовжилися на україномовній частині? Все нормально, запис вносите після останнього запису у трудовій книжці.
Не зовсім. Закінчилася російськомовна і наступний запис має бути мій. Цікавило де саме я маю його зробити.
Я так зрозуміла, що робити в україномовній. А сторінку ПІБ ж не займаю?

Mayusik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 235
З нами з: 28 лютого 2017, 14:59
Дякував (ла): 105 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Mayusik »

marina11 писав:
Natalenna писав:
marina11 писав:І у мене "проблемна" трудова. Розпочата 1992 року, заповнено лише російськомовну частину, причому кілька останніх сторінок - українською. Останній запис закінчується внизу останньої "сведений о работе". Далі йдуть порожні "сведения о награждениях", "сведения о поощрениях","сведения о назначении пенсии" і починається порожня україномовна половина. Де я маю внести запис про зарахування на роботу?
Як я розумію, у вас закінчилася російськомовна частина і записи продовжилися на україномовній частині? Все нормально, запис вносите після останнього запису у трудовій книжці.
Не зовсім. Закінчилася російськомовна і наступний запис має бути мій. Цікавило де саме я маю його зробити.
Я так зрозуміла, що робити в україномовній. А сторінку ПІБ ж не займаю?
Я вкладыш заводила. То, что перед Вами вели трудовую не правильно, не означает то, что Вы должны продолжать в таком же духе.
https://online.dtkt.ua/Book/%C2%AB%D0%9 ... navPoint-8

Альма15
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 12 квітня 2013, 14:05
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Альма15 »

Добрый день,

нужна ли на сегодняшний день печать в трудовой при увольнении? (работодатель отказывается ставить). Запись есть.

Спасибо.


Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Альма15 писав:Добрый день,
нужна ли на сегодняшний день печать в трудовой при увольнении? (работодатель отказывается ставить). Запись есть.
Спасибо.
Да вроде как печати отменили... А вообще, с появлением персонификации, трудовая уже не несет основного источника инфы о стаже. Кроме, конечно, для периодов работы ещё до появления этого реестра...

Альма15
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 12 квітня 2013, 14:05
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Альма15 »

Спасибо) Забыла уточнить, мне нужно будет ее предоставить в центр занятости (встать на учет). Они мне четко не ответили по телефону.

Лариса М
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 767
З нами з: 21 жовтня 2013, 11:11
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 207 разів

Повідомлення Лариса М »

Альма15 писав:Спасибо) Забыла уточнить, мне нужно будет ее предоставить в центр занятости (встать на учет). Они мне четко не ответили по телефону.
Когда-то нужно было. А сейчас... возьмите на всякий, потребуют дадите, нет, то нет.

Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Підкажіть, вносити запис в трудову про навчання на стаціонарі в університеті потрібно вносити? Чи є це актуально для стажу?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Бухгалтер-трудоголік писав:Підкажіть, вносити запис в трудову про навчання на стаціонарі в університеті потрібно вносити? Чи є це актуально для стажу?
як лющдина схоче - то вносьте... це немаэ значення для стажу тепер...
ось почитайте https://www.kadrovik.ua/content/zapis-pro-navchannya

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”