Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

ElenaOAD писав:Сейчас регистрировала НО за март
Один и тот же вопрос в 2-х темах, но нигде нет пояснения, что такое "регистрация НО"...

ElenaOAD
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 17 жовтня 2017, 13:17
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення ElenaOAD »

Popen писав:
ElenaOAD писав:Сейчас регистрировала НО за март
Один и тот же вопрос в 2-х темах, но нигде нет пояснения, что такое "регистрация НО"...
налоговые обязательства.

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 472
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

Потрібна допомога. Вісить в мене витягу F1301206 строка6. Знайшла, звідки вона виникла. В 11 місяці я зробила РК, яким повністю відміняла податкову накладну і який мали зареєструвати мої контрагенти. В деку я його не включила, оскільки все пройшло в одному місяці. Вісить той РК як доставлений контрагенту, але не зареєстрований. Зідзвонилася з покупцем кажуть що в них того коригування не має і воно до них не доходило (як медок ставить ті позначки, хто зна...) Реєструвати Рк вони не хочуть тією датою якою воно виписане, бо там пройшло вже багато часу і не хочуть попасти на штрафні. Чи можливо зробити РК липнем 2018, як щойно знайдену помилку?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska писав:Потрібна допомога. Вісить в мене витягу F1301206 строка6. Знайшла, звідки вона виникла. В 11 місяці я зробила РК, яким повністю відміняла податкову накладну і який мали зареєструвати мої контрагенти. В деку я його не включила, оскільки все пройшло в одному місяці. Вісить той РК як доставлений контрагенту, але не зареєстрований. Зідзвонилася з покупцем кажуть що в них того коригування не має і воно до них не доходило (як медок ставить ті позначки, хто зна...) Реєструвати Рк вони не хочуть тією датою якою воно виписане, бо там пройшло вже багато часу і не хочуть попасти на штрафні. Чи можливо зробити РК липнем 2018, як щойно знайдену помилку?
Ну взагалі можливо. Але ліміт Ви втратите в будь-якому випадку.
Хіба що задекларуєте у 11 місяці завищені ПЗ зробивши УР, включивши туди помилкову ПН і сплатите штраф, якщо декларація до сплати, і відобразите РК згідно дати реєстрації.

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 472
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

marina11 писав:
Oska писав:Потрібна допомога. Вісить в мене витягу F1301206 строка6. Знайшла, звідки вона виникла. В 11 місяці я зробила РК, яким повністю відміняла податкову накладну і який мали зареєструвати мої контрагенти. В деку я його не включила, оскільки все пройшло в одному місяці. Вісить той РК як доставлений контрагенту, але не зареєстрований. Зідзвонилася з покупцем кажуть що в них того коригування не має і воно до них не доходило (як медок ставить ті позначки, хто зна...) Реєструвати Рк вони не хочуть тією датою якою воно виписане, бо там пройшло вже багато часу і не хочуть попасти на штрафні. Чи можливо зробити РК липнем 2018, як щойно знайдену помилку?
Ну взагалі можливо. Але ліміт Ви втратите в будь-якому випадку.
Хіба що задекларуєте у 11 місяці завищені ПЗ зробивши УР, включивши туди помилкову ПН і сплатите штраф, якщо декларація до сплати, і відобразите РК згідно дати реєстрації.
Тобто, якщо я зроблю УР за 11 міс.з усіма витікаючими..., тоді РК можна буде зробити в поточному міс і відобразити його також в липневій декларації?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Oska писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Oska писав:Потрібна допомога. Вісить в мене витягу F1301206 строка6. Знайшла, звідки вона виникла. В 11 місяці я зробила РК, яким повністю відміняла податкову накладну і який мали зареєструвати мої контрагенти. В деку я його не включила, оскільки все пройшло в одному місяці. Вісить той РК як доставлений контрагенту, але не зареєстрований. Зідзвонилася з покупцем кажуть що в них того коригування не має і воно до них не доходило (як медок ставить ті позначки, хто зна...) Реєструвати Рк вони не хочуть тією датою якою воно виписане, бо там пройшло вже багато часу і не хочуть попасти на штрафні. Чи можливо зробити РК липнем 2018, як щойно знайдену помилку?
Ну взагалі можливо. Але ліміт Ви втратите в будь-якому випадку.
Хіба що задекларуєте у 11 місяці завищені ПЗ зробивши УР, включивши туди помилкову ПН і сплатите штраф, якщо декларація до сплати, і відобразите РК згідно дати реєстрації.
Тобто, якщо я зроблю УР за 11 міс.з усіма витікаючими..., тоді РК можна буде зробити в поточному міс і відобразити його також в липневій декларації?
Так. Якщо зареєструють вчасно. І у Вас буде 2 декларації з показниками, що не відповідають бухобліку.#impossibl Але ДФС байдуже.#cray# На сьогодні лише так.
Хоча Вони можуть одного "чудового" дня знову щось тихенько переналаштувати.

скарлетт12
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 12 липня 2018, 12:47
Дякував (ла): 13 разів

Повідомлення скарлетт12 »

Подскажите, пожалуйста. Если у меня пишет в витяге стр. 6 перевищення / 04.2018. Но я не нахожу ни малейших расхождений в апреле -это что? Я подняла документы и нашла, что наши покупатели не вовремя зарегистрировали корректировку в июне 2016. Сумма похожа. Они просрочили 15 дней и я ее включила в след. месяце в июле 2016. Что я делаю не так? И как это расшифровывать? Извините если глупые вопросы.

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, составляю декларацию за июнь, я так поняла, что у меня если нет не зарегистрированных налог накладных и не было таковых, и если не с/х предприятие и нет корректировок, то заполняю декларацию как и раньше?

Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1521
З нами з: 21 березня 2014, 19:23
Дякував (ла): 164 рази
Подякували: 904 рази

Повідомлення Спеціаліст M.E.Doc ГК ІС »

zxcvbnm,Добрый день!
Если у Вас нет не зарегистрированных НН/РК то для Вас в составлении декларации и заполнении Додатков ничего не меняется.

Oska
Гений
Гений
Повідомлень: 472
З нами з: 12 березня 2012, 03:06
Дякував (ла): 171 раз
Подякували: 12 разів

Повідомлення Oska »

[/spoiler]
Тобто, якщо я зроблю УР за 11 міс.з усіма витікаючими..., тоді РК можна буде зробити в поточному міс і відобразити його також в липневій декларації?[/quote]
Так. Якщо зареєструють вчасно. І у Вас буде 2 декларації з показниками, що не відповідають бухобліку.#impossibl Але ДФС байдуже.#cray# На сьогодні лише так.
Хоча Вони можуть одного "чудового" дня знову щось тихенько переналаштувати.[/quote]

і чим мені загрожує те, що показники в 2 моїх деклараціях, що не відповідатимуть бухобліку ???
Сума то копієчна, але покупець не хоче реєструвати РК з затримкою в 200днів

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”