Штрафные санкции (пеня) за несвоевременную уплату налога на прибыль

Розділ III ПКУ
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Ребекка писав:
Aj писав:Добрый день, коллеги!
Подскажите, пожалуйста, в таком вопросе....
Налог на прибыль за год был оплачен позже срока(
Штраф, пеня это все понятно.. А вот как правильно поступить с админ штрафом - получили повестку, нужно ли присутствовать на суде или можно прогулять)? И нужно ли что-то писать о том, что нас не будет на суде?
Спасибо!
можно прогулять, пришлют постановление. Когда оплатите админ.штраф и судебный сбор обязательно принести квитанции в суд, потому что я так попала еще и на исполнителя и дополнительно платила еще и их издержки.
А можна і сходити. Я так минулого року "проскочила" з попередженням, без адмінштрафу. Прийшла, перекинулася з суддею трьома фразами, та й по всьому. Значно більше часу витратила на дорогу.

Aj
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1875
З нами з: 11 вересня 2012, 05:25
Дякував (ла): 1416 разів
Подякували: 777 разів

Повідомлення Aj »

marina11 писав: А можна і сходити. Я так минулого року "проскочила" з попередженням, без адмінштрафу. Прийшла, перекинулася з суддею трьома фразами, та й по всьому. Значно більше часу витратила на дорогу.
Я тоже не против что б сходил директор, покраснел)))) Но..... не заставить. А можно ли мне вместо него сходить? И что для этого нужно предоставить?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Aj писав:
marina11 писав: А можна і сходити. Я так минулого року "проскочила" з попередженням, без адмінштрафу. Прийшла, перекинулася з суддею трьома фразами, та й по всьому. Значно більше часу витратила на дорогу.
Я тоже не против что б сходил директор, покраснел)))) Но..... не заставить. А можно ли мне вместо него сходить? И что для этого нужно предоставить?
Ви там навряд чи підійдете. Особисто з паспортом і повісткою. Паспорт відкривали, на фото дивилися.

sunbuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 18 вересня 2014, 14:34
Дякував (ла): 31 раз

Повідомлення sunbuh »

Доброго дня,

порушили граничний термін сплати податку на прибуток на 4 дні, зараз отримали листа від ДФС про це порушення та відповідальність у вигляді штрафу,
підскажіть, будь ласка, чи вірне призначення та код для сплати штрафу?
*;131;сплата и т.п. згідно акту № ...ОКПО;;;

також підскажіть чи нараховується пеня, фактично ми порушили термін на 4 дні, за ці дні і нараховується пеня? вірно?

дякую.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

sunbuh писав:Доброго дня,

порушили граничний термін сплати податку на прибуток на 4 дні, зараз отримали листа від ДФС про це порушення та відповідальність у вигляді штрафу,
підскажіть, будь ласка, чи вірне призначення та код для сплати штрафу?
*;131;сплата и т.п. згідно акту № ...ОКПО;;;

також підскажіть чи нараховується пеня, фактично ми порушили термін на 4 дні, за ці дні і нараховується пеня? вірно?

дякую.
Ви отримали поки Акт ? Я платила по акту, не чекаючи ППР - вказувала код130, все потім красиво закрилося)
Пені у вас не буде

Olga Oprya
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 16 жовтня 2020, 11:32
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Olga Oprya »

Добрый день, подскажите, если мы до 10 числа не можем заплатить всю сумму налога на прибыль, сейчас же не применяются штрафные санкции до конца карантина?

Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Olga Oprya писав:
01 березня 2021, 15:28
Добрый день, подскажите, если мы до 10 числа не можем заплатить всю сумму налога на прибыль, сейчас же не применяются штрафные санкции до конца карантина?
п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ встановлено, що за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), штрафні санкції не застосовуються, крім санкцій, зокрема, за порушення сплати податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати.

Відповісти

Повернутись до “Податок на прибуток”