Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Unnak писав:Доброго дня, виявилось,що в звіті в ПФ за 2013 і 2016 рік є помилки, яким чином виправити їх, чи можливо, потрібно подати новий звіт з вірними цифрами?
Ось така помилка була: в типу нарахув стояв символ 13, і нарахована ЗП заповнена не в загальній сумі нарахувань,а в гр. "сума різниці між мін.ЗП та фактично нарахов. ЗП", тому в дод.4 не заповнена стр.1 загальна сума нарахувань.
Була допущена помилка попереднім бухгалтером, а тепер виявилось, тому, що співробітник на сайті ПФ побачив "пробіли" в трудовому стажі.
Як тепер все виправити?
простите, не совсем поняла. Фактически начисленную ЗП вообще (с кат 1) не показывали и с нее ЕСВ? Показывали только строчку с доплатой ЕСВ до мин?

Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »

мюсля писав:
Unnak писав:Доброго дня, виявилось,що в звіті в ПФ за 2013 і 2016 рік є помилки, яким чином виправити їх, чи можливо, потрібно подати новий звіт з вірними цифрами?
Ось така помилка була: в типу нарахув стояв символ 13, і нарахована ЗП заповнена не в загальній сумі нарахувань,а в гр. "сума різниці між мін.ЗП та фактично нарахов. ЗП", тому в дод.4 не заповнена стр.1 загальна сума нарахувань.
Була допущена помилка попереднім бухгалтером, а тепер виявилось, тому, що співробітник на сайті ПФ побачив "пробіли" в трудовому стажі.
Як тепер все виправити?
простите, не совсем поняла. Фактически начисленную ЗП вообще (с кат 1) не показывали и с нее ЕСВ? Показывали только строчку с доплатой ЕСВ до мин?
Так, повна сума ЗП попала в цю стр. (доплати до мін), тому, звіт зданий з помилками, чи можемо ми це виправити зараз, і як?

Week_end
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 грудня 2012, 22:41
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Week_end »

Добрый день. За август 2017 г. у сотрудника в отчете в табл.6 стоят верные суммы начислений и суммы есв, но все под кодом 1 (не выделен больничный в отдельной строке). Пыталась сделать скасовуючу и початкову за август 2017, разделив начисления на коды 1 и 29 двумя строками, но Медок ругается "Таблиця 6 з типом форми «початкова» містить більше ніж один рядок. Початковий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовуючий» подається на одну застраховану особу окремим ярликом і містить не більше одного рядка". Как исправить данную ошибку? Только в текущем отчете через +/-?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Week_end писав:Добрый день. За август 2017 г. у сотрудника в отчете в табл.6 стоят верные суммы начислений и суммы есв, но все под кодом 1 (не выделен больничный в отдельной строке). Пыталась сделать скасовуючу и початкову за август 2017, разделив начисления на коды 1 и 29 двумя строками, но Медок ругается "Таблиця 6 з типом форми «початкова» містить більше ніж один рядок. Початковий документ звіту з ознакою «Коригуючий/скасовуючий» подається на одну застраховану особу окремим ярликом і містить не більше одного рядка". Как исправить данную ошибку? Только в текущем отчете через +/-?
для корректировки начислений НЕ подаются "скасуючи" табл. 6. Используйте типы нарахувань "2" или "3", "+" или "-".
Зображення

Week_end
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 грудня 2012, 22:41
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Week_end »

Спасибо. Знаю, но думала, что раз сумма в итоге не меняется, получится так исправить.

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Доброго дня. У мене за липень по працівнику було вказано невірний код ЗО замість 2 я вказала 1. Відповідно не вірно нараховано ЄСВ. Як правильно мені зробити уточнення. ? Дякую

Week_end
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 грудня 2012, 22:41
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 19 разів

Повідомлення Week_end »

В текущем отчете в табл.6 дублируете неверную строку с типом начисления "З", период 07.2018. Суммы будут красными. Следующая строка к типом "2" - правильные данные, период 07.2018. В табл.1 заполните суммы (если не подтянутся автоматом) и причины корректировки в стр. 4.4 и 5.4 (кратко своими словами). Ну, и итоги в стр.6 проверьте, чтобы суммы с правильными данными отразились.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Уляся писав:Доброго дня. У мене за липень по працівнику було вказано невірний код ЗО замість 2 я вказала 1. Відповідно не вірно нараховано ЄСВ. Як правильно мені зробити уточнення. ? Дякую
Подать скасуючу+початкову табл. 6 за липень.
В скасуючей: указать данные по сотруднику из "звитной" табл. 6 (с "1"); цифровые значения не меняем.
В початковой: указать данные по сотруднику с "2"; цифровые значения не меняем.
Если есть ошибка в табл. 5, то тоже исправить... и в Повідомленні.
По поводу начислений ЕСВ: из того, что неправильно указан код ЗО НЕ следует, что неправильно начислен ЕСВ по коду 2 или 1.
А вот доначисление до мин. страх. взноса, если начислено было меньше минималки – тут отличия есть. :))
И, в зависимости от того, что показали в "звитном" июльском отчёте – от этого стоит "плясать", когда будете корректировать в текущем отчёте начисления по ЕСВ за июль
Зображення

Уляся
Мастер
Мастер
Повідомлень: 53
З нами з: 22 квітня 2013, 05:33
Дякував (ла): 38 разів

Повідомлення Уляся »

Яков писав:
Уляся писав:Доброго дня. У мене за липень по працівнику було вказано невірний код ЗО замість 2 я вказала 1. Відповідно не вірно нараховано ЄСВ. Як правильно мені зробити уточнення. ? Дякую
Подать скасуючу+початкову табл. 6 за липень.
В скасуючей: указать данные по сотруднику из "звитной" табл. 6 (с "1"); цифровые значения не меняем.
В початковой: указать данные по сотруднику с "2"; цифровые значения не меняем.
Если есть ошибка в табл. 5, то тоже исправить... и в Повідомленні.
По поводу начислений ЕСВ: из того, что неправильно указан код ЗО НЕ следует, что неправильно начислен ЕСВ по коду 2 или 1.
А вот доначисление до мин. страх. взноса, если начислено было меньше минималки – тут отличия есть. :))
И, в зависимости от того, что показали в "звитном" июльском отчёте – от этого стоит "плясать", когда будете корректировать в текущем отчёте начисления по ЕСВ за июль

Так у мене і сума ЄСВ у липні невірна 286,04 а повинна бути 109,34. Я можу це все виправити у звіті за серпень, чи потрібно робити скасовуючу а потім початкову до звіту за липень? Дякую

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Уляся писав:
Яков писав:
Уляся писав:Доброго дня. У мене за липень по працівнику було вказано невірний код ЗО замість 2 я вказала 1. Відповідно не вірно нараховано ЄСВ. Як правильно мені зробити уточнення. ? Дякую
Подать скасуючу+початкову табл. 6 за липень.
В скасуючей: указать данные по сотруднику из "звитной" табл. 6 (с "1"); цифровые значения не меняем.
В початковой: указать данные по сотруднику с "2"; цифровые значения не меняем.
Если есть ошибка в табл. 5, то тоже исправить... и в Повідомленні.
По поводу начислений ЕСВ: из того, что неправильно указан код ЗО НЕ следует, что неправильно начислен ЕСВ по коду 2 или 1.
А вот доначисление до мин. страх. взноса, если начислено было меньше минималки – тут отличия есть. :))
И, в зависимости от того, что показали в "звитном" июльском отчёте – от этого стоит "плясать", когда будете корректировать в текущем отчёте начисления по ЕСВ за июль

Так у мене і сума ЄСВ у липні невірна 286,04 а повинна бути 109,34. Я можу це все виправити у звіті за серпень, чи потрібно робити скасовуючу а потім початкову до звіту за липень? Дякую
суму можете виправити в звіті за серпень

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”