= ІНДЕКСАЦІЯ ЗАРПЛАТИ: питання, відповіді, поради =

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ТатьянаDR писав:Добрый вечер, уважаемые специалисты. Пришел запрос из "Держпраці". Помогите советом. Я - предприниматель ЕН 3 группа. Занимаюсь грузоперевозками. Водителей на свои автомобили оформляла официально через трудовую книжку. Оклад всегда ставила минималку + 10%. С 2018 года поставила минималку +5% (3723 +5%=3909,15грн). С каждым увеличением размера мин.зп делала допсоги к трудовым и поднимала оклад. НО! индексацию не делала никогда! Когда-то задавалась этим вопросом года 3 назад и консультировалась с бухгалтером, так вот она мне сказала: если не делала изначально, то и нечего начинать. Ну и я благополучно об этом вопросе забыла. А на прошлой неделе получила письмо из держпраці. Просят предоставить информацию почему в течение года не поднималась ЗП, или сумма повышения была меньше суммы индексации за март 2018. И данные в табличке: сумма начисленной зп за март 2017 и за март 2018. Я проштудировала весь интернет, разобралась с этой индексацией - как её рассчитывать и т.д. И ознакомилась со штрафами #sigh# и волосы встали дыбом!#g_cray# Подскажите, умные и опытные люди, как мне быть и что отвечать держпраці на запрос?
Стоп! Якщо ви піднімали зарплату з січня 2018 р.то на сьогодні у вас індексація має бути 0 бо індекс інфляції не перевищив 103% (це 2018 р.) За 2017 р. краще донарахуйте.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ТатьянаDR
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 17 вересня 2018, 19:14
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ТатьянаDR »

Natalenna писав:
ТатьянаDR писав:Добрый вечер, уважаемые специалисты. Пришел запрос из "Держпраці". Помогите советом. Я - предприниматель ЕН 3 группа. Занимаюсь грузоперевозками. Водителей на свои автомобили оформляла официально через трудовую книжку. Оклад всегда ставила минималку + 10%. С 2018 года поставила минималку +5% (3723 +5%=3909,15грн). С каждым увеличением размера мин.зп делала допсоги к трудовым и поднимала оклад. НО! индексацию не делала никогда! Когда-то задавалась этим вопросом года 3 назад и консультировалась с бухгалтером, так вот она мне сказала: если не делала изначально, то и нечего начинать. Ну и я благополучно об этом вопросе забыла. А на прошлой неделе получила письмо из держпраці. Просят предоставить информацию почему в течение года не поднималась ЗП, или сумма повышения была меньше суммы индексации за март 2018. И данные в табличке: сумма начисленной зп за март 2017 и за март 2018. Я проштудировала весь интернет, разобралась с этой индексацией - как её рассчитывать и т.д. И ознакомилась со штрафами #sigh# и волосы встали дыбом!#g_cray# Подскажите, умные и опытные люди, как мне быть и что отвечать держпраці на запрос?
Стоп! Якщо ви піднімали зарплату з січня 2018 р.то на сьогодні у вас індексація має бути 0 бо індекс інфляції не перевищив 103% (це 2018 р.) За 2017 р. краще донарахуйте.
Решила делать так: сейчас доначислю и выплачу за 2017 год, отвечу на запрос в держпрацю как советовали. А за предыдущие периоды с 2013 по 2016 год буду постепенно выплачивать в седующие месяцы. Можно так сделать? Или это будет слишком наглядно и тогда точно назначат проверку?
И ещё, подскажите пожалуйста, для рассчёта компенсации невыплаченной зарплаты Индекс потребительских цен мне считать по настоящее время? Или по каждому работнику с момента приёма и по момент увольнения? Спасибо за помощь.

MNL
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 10 березня 2016, 12:48
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення MNL »

Не знаю Вам допоможе моя ситуація чи ні і не знаю чи я поступила правильно ,але начитавшись прийшла до рішення,не нараховувала індексацію а за всі роки переробила штатне,це на прикладі 17р. зарплата 3200,в мене вона складалася- оклад1600+допл.20%320+допл.до м/зпл.1280, перед місяцем індексації робила підвищення- це зарпл.залишалась3200 і складалася -оклад1800+20%дол.360+допл.до мін.зпл.1040,і так далі.Получилось що мінім.стандартів дотрималася і індексацію не нараховувала із за підвищення посад.окладів.

ТатьянаDR
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 17 вересня 2018, 19:14
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ТатьянаDR »

MNL писав:Не знаю Вам допоможе моя ситуація чи ні і не знаю чи я поступила правильно ,але начитавшись прийшла до рішення,не нараховувала індексацію а за всі роки переробила штатне,це на прикладі 17р. зарплата 3200,в мене вона складалася- оклад1600+допл.20%320+допл.до м/зпл.1280, перед місяцем індексації робила підвищення- це зарпл.залишалась3200 і складалася -оклад1800+20%дол.360+допл.до мін.зпл.1040,і так далі.Получилось що мінім.стандартів дотрималася і індексацію не нараховувала із за підвищення посад.окладів.
Якщо мені робити за вашим прикладом, то потрібно переробити трудові договори та додаткові угоди до них про підвищення окладів. Та у відповіді на запит держпраці все це розписати та прикріпити відомості розрахунків, так виходить?
А не буде підозрілим, що я в звіті по ЄСВ ніколи не заповнювала графу "сума різниці між мінімальною ЗП та фактично нарахованою"?

MNL
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 10 березня 2016, 12:48
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення MNL »

В ЄСВ це не та різниця.В ЄСВ різниця коли не получається мін.зарплата,а тепер прочитайте що входить в зарплату, поняття зарплата змінилося по-моєму з 15р.

ТатьянаDR
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 17 вересня 2018, 19:14
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ТатьянаDR »

MNL писав:В ЄСВ це не та різниця.В ЄСВ різниця коли не получається мін.зарплата,а тепер прочитайте що входить в зарплату, поняття зарплата змінилося по-моєму з 15р.
Дуже-дуже-дуже дякую Вам! Зроблю так як і ви за 2017-18 роки. Дам відповідь до Держпраці та додам копії наказів про збільшення окладів за відповідні періоди, тим більш, що вони і запитували саме про 2017-2018 рік. А потім спокійно визначуся з попередніми періодами.

MNL
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 10 березня 2016, 12:48
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення MNL »

Тільки не забувайте,що оклад не повен бути менше прожиткового мінім.17р.-1600,1684,1762,

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

MNL писав:Не знаю Вам допоможе моя ситуація чи ні і не знаю чи я поступила правильно ,але начитавшись прийшла до рішення,не нараховувала індексацію а за всі роки переробила штатне,це на прикладі 17р. зарплата 3200,в мене вона складалася- оклад1600+допл.20%320+допл.до м/зпл.1280, перед місяцем індексації робила підвищення- це зарпл.залишалась3200 і складалася -оклад1800+20%дол.360+допл.до мін.зпл.1040,і так далі.Получилось що мінім.стандартів дотрималася і індексацію не нараховувала із за підвищення посад.окладів.
Подскажите, а в те года оклад работников в течении года был одинаковым, изменяли только при повышении мзп?
Мы ЗП поднимаем на 5 грн через месяц. Читала много статей о "за" и "против" такой методики, формально какбЭ не запрещено, но трудовики в этом видят нарушения т.к. экономически необоснованное такое маленькое повышение, сижу думаю о вероятности запроса в ситуации, когда не менялась год ЗП и менялась на 5 грн через месяц))

ТатьянаDR
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 17 вересня 2018, 19:14
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ТатьянаDR »

MNL писав:Тільки не забувайте,що оклад не повен бути менше прожиткового мінім.17р.-1600,1684,1762,
Це я буду мати на увазі. І останнє запитаннячко #blush# :
в 2017 році я показувала ЗП 3360 (при мінімалці 3200) можу я зробити так: 2500 - оклад, 160 - надбавка за роз'їздний характер роботи (цей вид виплат не включають до суми ЗП при розрахунку доплати до мінімалки зг. ст.3 ЗУ про оплату праці), та 700 доплата до мін. зп.

MNL
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 10 березня 2016, 12:48
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення MNL »

Для мюсля.Навіть через місяць піднімати на 5грн.,Ви ж цим не погіршуєте матеріальний стан працівника.Економічно не обосновано станом економіки в Україні чи в Вашій компанії?.Я збільшую посадовий оклад не менше ніж на 200грн,(починала з1600,00) і тільки перед місяцем інфляції, пояснюючи інфляцією і фінансовим становищем компанії, це із 16р.коли прожитк.мінімум почав різнитися від мінім.зарплати.Сьогодні у мене зарплата становить 3723,00грн і складається -пос.окл.2200,00+допл.30%-660,00+допл.до мін.зарп.863,00.
Татьяна.Я би зробила оклад поменше і добавила доплати(які вход.в зарпл.) хоть чучуть, а допл.до мін.збільшила б,за рах.доплати до мінім. можна виправляти всі прогріхи, а посад.оклад -це "начало начал".

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”