= ІНДЕКСАЦІЯ ЗАРПЛАТИ: питання, відповіді, поради =

Мученик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 23 квітня 2018, 21:36
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мученик »

eMelya писав:
Мученик писав:Я перевіряла себе на онлайн калькуляторах індексації, то там не показує суму індексації. Не підкажете чому вони не показують розмір індексації?
Не можу знати напевне, але на листопад 2018 року онлайн калькулятори навряд чи готові для розрахунку індексації поки їх не обновлять.
Калькулятор коефіцієнтів індексації, можна самому вносити індекси держстату та розраховувати індекси та індексацію.
Вибачте, за безглузде запитання, але чому тоді калькулятор показує, що не перевищено порогу індексації за жовтень місяць? (Просто я додаю до відомості про нарахування зарплати скріншот калькулятора з індексацією, як підтвердження розрахунку суми індексації. За попередні місяці не було перевищено порогу, тому була спокійною, а ось зараз вже розпочинається мандраж#wall# )

eMelya
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1230
З нами з: 07 серпня 2013, 23:58
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 897 разів

Повідомлення eMelya »

Мученик писав:
eMelya писав:
Мученик писав:Я перевіряла себе на онлайн калькуляторах індексації, то там не показує суму індексації. Не підкажете чому вони не показують розмір індексації?
Не можу знати напевне, але на листопад 2018 року онлайн калькулятори навряд чи готові для розрахунку індексації поки їх не обновлять.
Калькулятор коефіцієнтів індексації, можна самому вносити індекси держстату та розраховувати індекси та індексацію.
Вибачте, за безглузде запитання, але чому тоді калькулятор показує, що не перевищено порогу індексації за жовтень місяць? (Просто я додаю до відомості про нарахування зарплати скріншот калькулятора з індексацією, як підтвердження розрахунку суми індексації. За попередні місяці не було перевищено порогу, тому була спокійною, а ось зараз вже розпочинається мандраж#wall# )
Все правильно, у жовтні 2018 року поріг індексації 103% (для "базового" місяця січень 2018 року) не перевищено. Індекс, який було оприлюднено у жовтні 2018 року 101,9% фактично приймає участь у розрахунку коефіцінта для листопаду 2018 року. Тут вже є перевищення і нараховуватиметься індексація.
"Для проведення подальшої індексації грошових доходів населення обчислення індексу споживчих цін починається за місяцем, у якому індекс споживчих цін перевищив поріг індексації, зазначений в абзаці другому цього пункту" порядок 1078 п.1-1

Мученик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 23 квітня 2018, 21:36
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мученик »

eMelya писав:
Мученик писав:
eMelya писав: Не можу знати напевне, але на листопад 2018 року онлайн калькулятори навряд чи готові для розрахунку індексації поки їх не обновлять.
Калькулятор коефіцієнтів індексації, можна самому вносити індекси держстату та розраховувати індекси та індексацію.
Вибачте, за безглузде запитання, але чому тоді калькулятор показує, що не перевищено порогу індексації за жовтень місяць? (Просто я додаю до відомості про нарахування зарплати скріншот калькулятора з індексацією, як підтвердження розрахунку суми індексації. За попередні місяці не було перевищено порогу, тому була спокійною, а ось зараз вже розпочинається мандраж#wall# )
Все правильно, у жовтні 2018 року поріг індексації 103% (для "базового" місяця січень 2018 року) не перевищено. Індекс, який було оприлюднено у жовтні 2018 року 101,9% фактично приймає участь у розрахунку коефіцінта для листопаду 2018 року. Тут вже є перевищення і нараховуватиметься індексація.
"Для проведення подальшої індексації грошових доходів населення обчислення індексу споживчих цін починається за місяцем, у якому індекс споживчих цін перевищив поріг індексації, зазначений в абзаці другому цього пункту" порядок 1078 п.1-1
Тепер зрозуміла, дякую Вам))

Анастасия 111
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 10 липня 2018, 11:28
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Анастасия 111 »

Добрый день!Подскажите пожалуйста. Если работника принято в мае 2018 а базовый месяц был январь 2018 ему начислять индексацию или в этого сотрудника базовый месяц май?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Анастасия 111 писав:Добрый день!Подскажите пожалуйста. Если работника принято в мае 2018 а базовый месяц был январь 2018 ему начислять индексацию или в этого сотрудника базовый месяц май?
Для др. работников был январь, а у этого, разумеется, май...

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Анастасия 111 писав:Добрый день!Подскажите пожалуйста. Если работника принято в мае 2018 а базовый месяц был январь 2018 ему начислять индексацию или в этого сотрудника базовый месяц май?
Якщо працівника у травні 18 прийнято на посаду, для якої базовий - січень 18 (підвищення ПО) - то базовий місяць - січень 18,
Якщо працівника у травні 18 прийнято на посаду, для якої базовий - травень 18 (введення у ШР) - то базовий місяць - травень 18

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1836
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 889 разів
Подякували: 105 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Denis@@@ писав:
Denis@@@ писав:https://i.factor.ua/journals/bn/2017/de ... 32458.html Спасибо за статью. На 153 страничке нашел обсуждение и видел упоминалась просто Бух СПРАВКА.

Подскажите как правильно провести индексацию по уже уволеным сотрудникам которые работали по стандартному оклады. По 40 часовой рабочей неделе. Может есть вариант задним числом из на не полный рабочий день перевести? Или еще как то?
Добрый день. Подскажите пожалуйста хочу написать бухсправку по сделанному доначислению индексации за прошлые периоды. Какое содержание изложить в этой справке?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Denis@@@ писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста хочу написать бухсправку по сделанному доначислению индексации за прошлые периоды. Какое содержание изложить в этой справке?
Якоїсь затвердженої типової форми немає - отак як проводили, з розбивкою по місяцях/бух.рахунках/ПІБах - так і пишете у справці
Головне - щоб було ясно - за що, кому і скільки донараховано

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1836
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 889 разів
Подякували: 105 разів

Повідомлення Denis@@@ »

Tasa писав:
Denis@@@ писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста хочу написать бухсправку по сделанному доначислению индексации за прошлые периоды. Какое содержание изложить в этой справке?
Якоїсь затвердженої типової форми немає - отак як проводили, з розбивкою по місяцях/бух.рахунках/ПІБах - так і пишете у справці
Головне - щоб було ясно - за що, кому і скільки донараховано
Я к этой справке прилаживаю таблицу с детальным расчетом

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Denis@@@ писав:
Tasa писав:
Denis@@@ писав:Добрый день. Подскажите пожалуйста хочу написать бухсправку по сделанному доначислению индексации за прошлые периоды. Какое содержание изложить в этой справке?
Якоїсь затвердженої типової форми немає - отак як проводили, з розбивкою по місяцях/бух.рахунках/ПІБах - так і пишете у справці
Головне - щоб було ясно - за що, кому і скільки донараховано
Я к этой справке прилаживаю таблицу с детальным расчетом
Цілком підійде #=;

Відповісти

Повернутись до “Зарплата, індексація”