Класифікатор професій - підбір коду

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

БухКатти писав:Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста))))) Завхоз в гараже на предприятии - куда его влепить? Какой код КП и как назвать?. Пересмотрела почти все, не очень подходит..... не понимаю, как человека оформлять.
Ну завідуючий господарства - дивіться самі чи підійде, бо це керівники ... https://www.kadrovik.ua/content/chi-moz ... podarstvom
https://www.education.ua/ua/professions ... intendent/

Може у комірники його? )) Шукайте щось наближене..

Ukka2018
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 17 жовтня 2018, 08:04

Повідомлення Ukka2018 »


elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Добрый день! У нас есть посудомойщица. В классификаторе - мийник посуду, в трудовой - посудомийниця. Нужно ли вносить исправления в трудовую, чтоб было как в классификаторе?

nlikh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2011, 14:06

Повідомлення nlikh »

Девочки, запуталась((
Если приняли директора ООО по коду 1210.1 Директор (начальник, інший керівник) підприємства, то в табл.5 ЕСВ, а также во всей документации (штатное, приказы, трудовая и т.п.) уже будет не просто Директор, а "Директор підприємства"?

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

nlikh писав:Девочки, запуталась((
Если приняли директора ООО по коду 1210.1 Директор (начальник, інший керівник) підприємства, то в табл.5 ЕСВ, а также во всей документации (штатное, приказы, трудовая и т.п.) уже будет не просто Директор, а "Директор підприємства"?
Найменування посад і професій мaють бути однаковими в наказі про прийом нa роботу, штатному розписі,особовій картці, посадовій інструкції і трудовій книжці. У особистій картці працівника вказуються також цифровий код класифікації пpофесій.
Назва посади керівника повинна наводитися відповідно до посади, зазначеної у статуті.

По докам діловодства у мене директор. По докам : табель,штатне,розрах.відомість,особова карточка ,ЄСВ табл 5- у мене Директор підприємства
В статуті теж: директор підприємства і в наказі директор підриємства

nlikh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2011, 14:06

Повідомлення nlikh »

Дарция писав: Найменування посад і професій мaють бути однаковими в наказі про прийом нa роботу, штатному розписі,особовій картці, посадовій інструкції і трудовій книжці. У особистій картці працівника вказуються також цифровий код класифікації пpофесій.
Назва посади керівника повинна наводитися відповідно до посади, зазначеної у статуті.

По докам діловодства у мене директор. По докам : табель,штатне,розрах.відомість,особова карточка ,ЄСВ табл 5- у мене Директор підприємства
В статуті теж: директор підприємства і в наказі директор підриємства
спасибо. и если в статуте - "директор товариства", то все эти кадровые документы нужно изменить?

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Не впевнена.Думаю, що не потрібно змінювати. Просто в мене відкрилось нове п-я в вересні 18 ( після змін в ЄСВ, де наполягають на в співпадінні назв «Професійна назва роботи» має відповідати повністю назві Класифікатора професій.) Вже записали все ,щоб відповідало.
Можливо це черговий маразм,,, але раніше до табелів обліку часу та з/п з індексацією не так прискіплювались.
Посада Директор відповідає ж КП !

Яночка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1516
З нами з: 05 грудня 2011, 05:18
Дякував (ла): 592 рази
Подякували: 529 разів

Повідомлення Яночка »

Поверніться на дві сторінки назад у цій темі, там теж обговорювали посаду директора, і є зразок штатного розпису, можливо допоможе

nlikh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 14 березня 2011, 14:06

Повідомлення nlikh »

Извините за глупый вопрос((( А "директор товариства" и "директор підприємства" - это одно и то же?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

nlikh писав:Извините за глупый вопрос((( А "директор товариства" и "директор підприємства" - это одно и то же?
С "директорами" вообще не связан, но открываю справочник и вижу название профессий, в частности: Директор (начальник, інший керівник) підприємства, из которой можно составить название должности: Директор підприємства.
Названия профессии: директор товариства, из которой можно было бы слепить подобную должность, я не нашёл. Если Вы нашли – укажите её коды.
Если в справочнике профессий такого названия нет, значит нельзя придумывать и такую должность 👀
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”