Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Рида
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 14 січня 2016, 13:14
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Рида »

заповнила дод.4, підсвічується оранж. галочка "Помилки при перевірці заповнення", а де і як можна подивитися, які саме помилки?

Рида
ПрофиПрофи
Повідомлень: 41
З нами з: 14 січня 2016, 13:14
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Рида »

І ще, хочу вилучити підписи, а пише, що невірний статус документа, хоча звіт не відправляла, він лише підписаний 3-ма ключами

I...
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 135
З нами з: 04 жовтня 2013, 21:17
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 39 разів

Повідомлення I... »

Недоимка ЕСВ по ФОП висит уже красненькая, неизвестно откуда взялась#wall# #wall# #wall#

0608
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 08 жовтня 2018, 14:30
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення 0608 »

I... писав:Недоимка ЕСВ по ФОП висит уже красненькая, неизвестно откуда взялась#wall# #wall# #wall#
В мене те ж саме! 9.10 сплатила єсв за 3й квартал. В особистому кабінеті суми "нараховано" та "сплачено" однакові, але нижче червоним висить недоїмка у тій сумі, що я сплатила за третій квартал... По телефону в податковій сказали, що може то збій і запропонували з паспортом приїхати до них звіритись. Але це анріал га сьогодні. Сподіваюсь що це таки збій

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

0608 писав:
I... писав:Недоимка ЕСВ по ФОП висит уже красненькая, неизвестно откуда взялась#wall# #wall# #wall#
В мене те ж саме! 9.10 сплатила єсв за 3й квартал. В особистому кабінеті суми "нараховано" та "сплачено" однакові, але нижче червоним висить недоїмка у тій сумі, що я сплатила за третій квартал... По телефону в податковій сказали, що може то збій і запропонували з паспортом приїхати до них звіритись. Але це анріал га сьогодні. Сподіваюсь що це таки збій
Я по ФОПу плачу Єсв "за себе" місяць у місяць... Тобто за жовтень у мене вже заплачено...
І да - теж недоїмка !!! У сумі за квартал #g_hospita #g_hospita

Це, колеги, просто конкретна клініка #g_mad#


olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

У меня тоже такое, и сверятся не собираюсь, ясно же что глюк реально. У меня вообще по одному ФОП колонки нет по ВЗ и по ЕН переплата которой нет, а по ЕСВ недоимка которой тоже реально нет.

0608
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 08 жовтня 2018, 14:30
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення 0608 »

То що робити з цим? Чекати доки виправлять? Чи ще раз сплатити єсв, поки не пізно?

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Ждать естественно(((

ess
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 15 жовтня 2018, 16:00
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ess »

0608 писав:То що робити з цим? Чекати доки виправлять? Чи ще раз сплатити єсв, поки не пізно?
Хм... Странно, у меня пару дней назад убрали лишнее начисление ЕСВ, а через некоторое время пропала и так называемая "недостача".
0608 писав:
I... писав:Недоимка ЕСВ по ФОП висит уже красненькая, неизвестно откуда взялась#wall# #wall# #wall#
В мене те ж саме! 9.10 сплатила єсв за 3й квартал. В особистому кабінеті суми "нараховано" та "сплачено" однакові, але нижче червоним висить недоїмка у тій сумі, що я сплатила за третій квартал... По телефону в податковій сказали, що може то збій і запропонували з паспортом приїхати до них звіритись. Але це анріал га сьогодні. Сподіваюсь що це таки збій
Вообще я заметил, что "Стан розрахунків з бюджетом" сейчас обновляется с задержкой.
К примеру, я подал декларацию и заплатил ЕН позавчера вечером, платеж с кодом 101 уже отображается, но операции "Збільшено переплату" еще не появились, поэтому в колонке "Сальдо розрахунків" сумма отрицательная.
Такое впечатление, что они это вручную делают.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

может и вручную.
мне начисления по акцизу не проставляли после первого отчета.
еле нашла, что таки вручную ставит область.
вышла на исполнителя в области и таки поставили начисления.
таки капец.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”