Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

urikon4 писав:добрий день не приходить друга квитанція по єсв що робити?
,

Чекать

urikon4
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 березня 2018, 08:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення urikon4 »

Tasa писав:
urikon4 писав:добрий день не приходить друга квитанція по єсв що робити?
,

Чекать
2 дня не приходить яй уже повторно відправляв

НадіяC
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 19 вересня 2018, 11:55
Дякував (ла): 12 разів

Повідомлення НадіяC »

Помогите пожалуйста, пытаюсь заполнить додаток 6 в МЕДок, в нем указываю действующих сотрудников, а так же доначисляю ЕСВ за апрель сотруднику (договор ЦПХ), и у меня страшно ругается МЕДок. При этом, автоматом не заполняется у ЦПХ сумма взноса (при добавлении типу нарахувань 2), и все время пишет, что "кількість календарних днів перебування у ЦПХ відносинах : кількість днів внесено за місяць інший ніж звітний". и выдает в печатной форме строку на каждый реквизит (отдельно в строках имя, фамилия, период, сумму и т.д.). Может кто-то сталкивался с таким? Не могу понять, что делаю не правильно.

urikon4
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 березня 2018, 08:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення urikon4 »

Добрий день уточнити статтю звільнення за минулий період можна чи ні. З п1 ст.36 на п2 ст.36. який штраф за це? Дякую

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

urikon4 писав:Добрий день уточнити статтю звільнення за минулий період можна чи ні. З п1 ст.36 на п2 ст.36. який штраф за це? Дякую
можно, штрафа нет. Подать пакет за предыдущий период "скасуючий" по табл. 5: в "скас." повторяете неправильные данные по сотруднику из "звитной", сданной ранее за предыдущий период, табл. 5; в "додатковой" указываете верные данные по этому сотруднику
Зображення

urikon4
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 березня 2018, 08:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення urikon4 »

Яков писав:
urikon4 писав:Добрий день уточнити статтю звільнення за минулий період можна чи ні. З п1 ст.36 на п2 ст.36. який штраф за це? Дякую
можно, штрафа нет. Подать пакет за предыдущий период "скасуючий" по табл. 5: в "скас." повторяете неправильные данные по сотруднику из "звитной", сданной ранее за предыдущий период, табл. 5; в "додатковой" указываете верные данные по этому сотруднику
дякую

urikon4
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 березня 2018, 08:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення urikon4 »

Яков писав:
urikon4 писав:Добрий день уточнити статтю звільнення за минулий період можна чи ні. З п1 ст.36 на п2 ст.36. який штраф за це? Дякую
можно, штрафа нет. Подать пакет за предыдущий период "скасуючий" по табл. 5: в "скас." повторяете неправильные данные по сотруднику из "звитной", сданной ранее за предыдущий период, табл. 5; в "додатковой" указываете верные данные по этому сотруднику
в додатковій чи початковій? я роблю звіти в програмі бест звіт вибираю скасовуючий звіт там є два рядки скасовуючий і початковий, в скасовуючому рядку проставляю неправильні дані з помилкою, а в початковому правильні і мені формує два звіти скасовуючий і початковий. Так роблю чи ні?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

urikon4 писав:
Яков писав:
urikon4 писав:Добрий день уточнити статтю звільнення за минулий період можна чи ні. З п1 ст.36 на п2 ст.36. який штраф за це? Дякую
можно, штрафа нет. Подать пакет за предыдущий период "скасуючий" по табл. 5: в "скас." повторяете неправильные данные по сотруднику из "звитной", сданной ранее за предыдущий период, табл. 5; в "додатковой" указываете верные данные по этому сотруднику
в додатковій чи початковій? я роблю звіти в програмі бест звіт вибираю скасовуючий звіт там є два рядки скасовуючий і початковий, в скасовуючому рядку проставляю неправильні дані з помилкою, а в початковому правильні і мені формує два звіти скасовуючий і початковий. Так роблю чи ні?
Для спасибо есть кнопочка :)
Я не знал, что "Бест звит" ещё жива. Последний раз пользовался ей очень давно – около 10 лет назад. Если это всё же не БестЗвит, а M.E.Doc, то посмотрите моё сообщение в этой теме https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst19481p53.aspx от 9 августа 2017 По аналогии – создаёте.
Если не M.E.Doc, а FreeZvit, то не подскажу – пробуйте, экспериментируйте, но должен получиться один пакет с 3 файлами: Перечень таблиц (скас.), табл. 5 "почат." /спасибо за поправку/ и табл. 5 "скас."
Можно создать двумя отдельными пакетами (если получится): отдельно "скас." и отдельно "додатк." Можно ли создать отдельный пакет "початкова" (вместо "додаткова") по табл. 5 за предыдущий период – не знаю, в Медке не пробовал...
Зображення

urikon4
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 березня 2018, 08:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення urikon4 »

urikon4 писав:
Яков писав:
urikon4 писав:Добрий день уточнити статтю звільнення за минулий період можна чи ні. З п1 ст.36 на п2 ст.36. який штраф за це? Дякую
можно, штрафа нет. Подать пакет за предыдущий период "скасуючий" по табл. 5: в "скас." повторяете неправильные данные по сотруднику из "звитной", сданной ранее за предыдущий период, табл. 5; в "додатковой" указываете верные данные по этому сотруднику
в додатковій чи початковій? я роблю звіти в програмі бест звіт вибираю скасовуючий звіт там є два рядки скасовуючий і початковий, в скасовуючому рядку проставляю неправильні дані з помилкою, а в початковому правильні і мені формує два звіти скасовуючий і початковий. Так роблю чи ні?
і по таблиці 5 як відобоазити 2 накази на прийняття і звільнення наприклад 10 числа прийнятий а 25 звільнений

urikon4
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 16 березня 2018, 08:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення urikon4 »

Яков писав:
urikon4 писав:
Яков писав:можно, штрафа нет. Подать пакет за предыдущий период "скасуючий" по табл. 5: в "скас." повторяете неправильные данные по сотруднику из "звитной", сданной ранее за предыдущий период, табл. 5; в "додатковой" указываете верные данные по этому сотруднику
в додатковій чи початковій? я роблю звіти в програмі бест звіт вибираю скасовуючий звіт там є два рядки скасовуючий і початковий, в скасовуючому рядку проставляю неправильні дані з помилкою, а в початковому правильні і мені формує два звіти скасовуючий і початковий. Так роблю чи ні?
Для спасибо есть кнопочка :)
Я не знал, что "Бест звит" ещё жива. Последний раз пользовался ей очень давно – около 10 лет назад. Если это всё же не БестЗвит, а M.E.Doc, то посмотрите моё сообщение в этой теме https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst19481p53.aspx от 9 августа 2017 По аналогии – создаёте.
Если не M.E.Doc, а FreeZvit, то не подскажу – пробуйте, экспериментируйте, но должен получиться один пакет с 3 файлами: Перечень таблиц (скас.), табл. 5 "почат." /спасибо за поправку/ и табл. 5 "скас."
Можно создать двумя отдельными пакетами (если получится): отдельно "скас." и отдельно "додатк." Можно ли создать отдельный пакет "початкова" (вместо "додаткова") по табл. 5 за предыдущий период – не знаю, в Медке не пробовал...
перепутав це фрі звіт

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”