2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
buh201520
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 09 грудня 2015, 10:43
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення buh201520 »

Здравствуйте! Может ли ФОП на 2 гр оплачивать расходы со своей предприним деятельности (например за аренду офиса) с карты обычного физ лица?

shinna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4773
З нами з: 19 квітня 2011, 05:55
Дякував (ла): 877 разів
Подякували: 3175 разів

Повідомлення shinna »

buh201520 писав:Здравствуйте! Может ли ФОП на 2 гр оплачивать расходы со своей предприним деятельности (например за аренду офиса) с карты обычного физ лица?
Оплачивайте. Пока вы на едином налоге, ваши расходы никого не интересуют.

Дарция
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1237
З нами з: 28 січня 2012, 13:06
Дякував (ла): 932 рази
Подякували: 1064 рази

Повідомлення Дарция »

Яков, СПД-стоматолг должен обязательно иметь прайс-лист на услуги?
Спасибо,что не пришли мимо.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Дарция писав:Яков, СПД-стоматолг должен обязательно иметь прайс-лист на услуги?
Спасибо,что не пришли мимо.
Я "своим" стоматологам сказал, чтобы сделали :)
Зображення

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Шановне товариство, допоможіть порадою в такій ситуації.

Юр.особа придбала у ФОП (2 друга група ССО) мц (оплата на р/р). Дотримуючись п. 177.8 ПКУ прошу надати мені (як юр.особі) копію виписки з ЄДР. На що повідомлено мені, що такої виписки з 2015р. вже не видають, а цей ФОП зареєстрований у 2018р. При цьому кошти перераховувались на р/р. Мені було надано копію витягу з реєстру платників єдиного податку. Але я чудово розумію, що при реєстрації виписки ФОПу не могли не надати, бо ж її вимагають кругом. Мене чемно "відправляють" до сайту Мін'юста, проте я теж чітко пам'ятаю, що такого роду роздруківки ДФС не вважає за підтвердний документ.

Порадьте, будь ласка, яким чином мені дотриматись вимог п.177.8 ПКУ?

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

177.8. Під час нарахування (виплати) фізичній особі — підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб’єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою — підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності. Це правило не застосовується в разі нарахування (виплати) доходу за виконання певної роботи та/або надання послуги згідно з цивільно-правовим договором, коли буде встановлено, що відносини за таким договором фактично ,є трудовими, а сторони договору можуть бути прирівняні до працівника чи роботодавця відповідно до підпунктів 14.1.195 та 14.1.222 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу.

Надано копію документа що підтверджує держ реєстрацію - я не вижу что б было написано что это должна быть именно копия свидетельства про регистрацию или выписка. Как по мне то с сайта вытяг достаточно.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

O'Rybka писав:Шановне товариство, допоможіть порадою в такій ситуації.

Юр.особа придбала у ФОП (2 друга група ССО) мц (оплата на р/р). Дотримуючись п. 177.8 ПКУ прошу надати мені (як юр.особі) копію виписки з ЄДР. На що повідомлено мені, що такої виписки з 2015р. вже не видають, а цей ФОП зареєстрований у 2018р. При цьому кошти перераховувались на р/р. Мені було надано копію витягу з реєстру платників єдиного податку. Але я чудово розумію, що при реєстрації виписки ФОПу не могли не надати, бо ж її вимагають кругом. Мене чемно "відправляють" до сайту Мін'юста, проте я теж чітко пам'ятаю, що такого роду роздруківки ДФС не вважає за підтвердний документ.

Порадьте, будь ласка, яким чином мені дотриматись вимог п.177.8 ПКУ?
Насчёт Виписки з ЄДР Ваш контрагент-ФОП либо пошутил, либо сказал по неграмотности: Виписку никто не отменял, просто ФОП не захотел её получать в бумажном виде у госрегистратора, а в электронном виде ему скачать её с сайта Минюста тоже, видно, было лень #smile3# Попросите его сообщить Вам номер, указанный в Описи при госрегистрации, и по этому номеру можете сами скачать в электронной форме (имеет такую же юр. силу, как и бумажная) сайта Минюста , отметив галочкой "Результат надання адміністративних послуг" и введя в поле поиска номер, указанный в Описи. Затем скачаете файл Виписки в формате rtf (аналог wopd'овского документа) и будет у Вас полноценная Виписка#smile3#
Зображення

ИринаК
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 846
З нами з: 12 жовтня 2010, 04:01
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 262 рази

Повідомлення ИринаК »

Уважаемые форумчане, вы все знаете.
Подскажите, как происходит выплата з/ты у ФЛП без карточки, то есть налом.
У знакомой ФЛП одна из вновь принятых сотрудников не может сделать себе карточку, какие-то проблемы в паспортом.
Как ей выдать зту? Просто из выручки, с одновременной уплатой налогов? Какие документы нужно для этого оформлять? Полностью кассовые, или ФЛП этого не делают?
Или по чеку снять деньги с расчетного счета?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

ИринаК писав:Как выплатить з/п налом?
1. удержать налоги из "аванса" (НСЛ не применяем), начислить ЕСВ на "аванс", перечислить в бюджет (хоть через кассу, хоть с р/с ФОПа)
2. выплатить "аванс" за минусом ПДФО и ВС
3. отразить выплату "аванса" в ведомости (расчётно-платёжной ведомости) по з/п, "взять" с работника подпись о получении
4. удержать налоги из з/п за месяц, с учётом "аванса" (НСЛ применяем, если положено), начислить ЕСВ за месяц, с учётом "аванса", перечислить в бюджет (хоть через кассу, хоть с р/с ФОПа)
5. выплатить з/п за месяц, с учётом "аванса" за минусом ПДФО и ВС
6. отразить выплату з/п за месяц в ведомости (расчётно-платёжной ведомости) по з/п, "взять" с работника подпись о получении

или:
1. вначале удержать налоги из з/п за весь месяц, начислить ЕСВ на з/п за весь месяц, перечислить в бюджет (хоть через кассу, хоть с р/с ФОПа)
2. затем отразить выплаты в ведомостях с разбивкой на 2 части: первую половину ("аванс") и месяц, "взять" с работника подпись о получении
Зображення

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Здравствуйте. Кто сталкивался с ситуацией: кабинет ДФС переплата по ЕСВ 990 грн, кабинет ПФУ - недоимка ЕСВ 2500 *по данным ДФС#swoon#

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”