Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Zvedlana
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 12 березня 2015, 12:14
Дякував (ла): 188 разів
Подякували: 170 разів

Повідомлення Zvedlana »

В кабинет пускает, но "Сервіс тимчасово недоступний", мать их

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ребекка писав:а ключі не ІДД ДФС?
В мене до ключів нічого навіть не доходить - зависає ще на етапі "електронний кабінет" - з головної сторінки ДФС...
Тобто саме ця вкладка (і ще парочка) - які через незахищене з"єднання (так свариться) навіть не грузяться...

Нато4ка
Оракул
Оракул
Повідомлень: 213
З нами з: 02 лютого 2015, 15:15
Дякував (ла): 86 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Нато4ка »

попробуйте предварительно почистить кеш, куки... у меня просто стоит кэш-клинер, после чистки залетает в кабинет аж бегом. и, кабинет я открываю в хром, но в режиме инкогнито
сейчас работает

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Tasa писав:
Ребекка писав:а ключі не ІДД ДФС?
В мене до ключів нічого навіть не доходить - зависає ще на етапі "електронний кабінет" - з головної сторінки ДФС...
Тобто саме ця вкладка (і ще парочка) - які через незахищене з"єднання (так свариться) навіть не грузяться...
в мене сайт ДФС теж пише, що з"єднання не захищене, але все грузиться. Звичайно краще, щоб спеціаліст виявив помилку, але якщо іншого виходу немає, то тільки "шаловливые ручки". Сама часто так роблю, бо в штаті немає адміна, а дозвониться іноді неможливо. Гооловне запам"ятати, що змінювала.
Ось посилання може допоможе: https://support.google.com/chrome/answe ... cator&rd=1

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Нато4ка писав:попробуйте предварительно почистить кеш, куки... у меня просто стоит кэш-клинер, после чистки залетает в кабинет аж бегом. и, кабинет я открываю в хром, но в режиме инкогнито
сейчас работает
я це все вже робила ( не те...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ребекка писав:в мене сайт ДФС теж пише, що з"єднання не захищене, але все грузиться. Звичайно краще, щоб спеціаліст виявив помилку, але якщо іншого виходу немає, то тільки "шаловливые ручки". Сама часто так роблю, бо в штаті немає адміна, а дозвониться іноді неможливо. Гооловне запам"ятати, що змінювала.
Ось посилання може допоможе: https://support.google.com/chrome/answe ... cator&rd=1
І тут теж я вже була )))
Робила все що знайшла.... Своїми ручками ))
Поки нічого.
я просто впевнена, що все це відбувається на етапі вхідного інтернету, якшо можна так висловитись..
Це все йде тільки через адміна - у нас поштовий сервер стоїть (ну і + сервер з 1С)...

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

acpet писав:
zoltan писав:Я десь читав що програмісти ДФС рекомендують в першу чергу ставити мозілу як браузер
Що мозіла, що опера, що хром - результат однаковий "Страница cabinet.sfs.gov.ua не работает"
Та удаліть нафіг всі ці браузери і покладіть один нормальний ,вони напевне конкурують один з одним і блокують

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zoltan писав:Та удаліть нафіг всі ці браузери і покладіть один нормальний ,вони напевне конкурують один з одним і блокують
Я впевнена, що саме моя проблема в іншому...
Одне діло - блокує щось... інше - взагалі не грузиться сторінка...
Причому що на моє компі, що на сервері...
І так по всьому офісу - вже пройшла і провірила... Прочому ОС у всіх різні стоять на компах (ну на сервері старий ХР)...
Мені б толкового компютерщика, який скаже що це може бути (бо пустить за комп мені ніззя, у мене ж є сісадмін)...

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

Tasa, это совершенно точно: заблокировали выходы на какие-то сайты.
Вы сами ничего, кроме нервов, не испортите.
Да и не исправите: прав нет.
А у сисадмина старший есть? Если нет старшего, есть же выплачивающий ЗП?
Категорически выступить просто необходимо

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Tasa писав:
zoltan писав:Та удаліть нафіг всі ці браузери і покладіть один нормальний ,вони напевне конкурують один з одним і блокують
Я впевнена, що саме моя проблема в іншому...
Одне діло - блокує щось... інше - взагалі не грузиться сторінка...
Причому що на моє компі, що на сервері...
І так по всьому офісу - вже пройшла і провірила... Прочому ОС у всіх різні стоять на компах (ну на сервері старий ХР)...
Мені б толкового компютерщика, який скаже що це може бути (бо пустить за комп мені ніззя, у мене ж є сісадмін)...
Ще має значення для нормальної роботи браузера установлений internet exsplover і номально настоєний, ну це для XP

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”